18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:49
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:56
🔥 Jeb w łeb - teraz popularne
Avatar
SOSNA~ 2012-07-16, 17:00
co w tej Rosji się dzieje.. no właśnie, ciekawe który z JP by tak zrobił na policji u nas
Zgłoś
Avatar
Skądinąd 2012-07-16, 17:17
I trzeba było zostawić w areszcie. Gdyby mi moje dziecko odjebało coś takiego, to bez wahania kazałabym odwieźć na wytrzeźwiałkę/izbę dziecka lub po prostu zostawić na dołku. Po 24h jestem pewna, że osiągnęłabym przewidywany efekt wychowawczy.
Zgłoś
Avatar
barte_ek 2012-07-16, 17:32 3
chyba zacznę się uczyć rosyjskiego bo niedługo filmiki z Rosji opanują cały internet hahahah
Zgłoś
Avatar
666Jagoda666 2012-07-16, 17:47
to normalne w Rosji
Zgłoś
Avatar
Kozioł. 2012-07-16, 18:08
Jakby to nie był gimbus to by go najebali i wzięli na dołek. A tak pały wymyśliły ej chodź wezwiemy jego matkę nagramy jak leje go po łbie i wrzucimy na ruskiego sadola. Młody musiał mieć niezły stres jak się rano obudził Niektórym ludziom nie powinno się dawać wódki zwłaszcza ruskim.
Zgłoś
Avatar
Liluh 2012-07-16, 19:16
No cóż, to tak naprawdę bardzo smutne. Gówniarz oczywiście drze ryja, klnie, pyskuje, ale ile może mieć lat, 12? I co chce pokazać? Wykrzyczeć złość, zwrócić na siebie uwagę. Dlaczego pijany? Dlatego pewnie, że pijany ojciec wraca codziennie do domu, wali głową matki o ścianę i tłucze. Czasem i jemu przyleje, a jak nie to matka poprawi. Dzieciaki bardzo szybko się uczą, najczęściej od najbliższych. Pamiętajcie, że nawyki i zachowania dziecko kopiuje od osób z którymi przebywa najczęściej - stąd tak łatwo domyślić się co się u niego w domu dzieje. Nie ma tutaj znaczenia status materialny, alkoholizm, sadyzm itp. trafia się równie często w zamożnych rodzinach co w biednych. Zwyczajnie kasą łatwiej taki problem zamaskować.
Zgłoś
Avatar
sgt.peppers 2012-07-16, 23:47
Dzieci Arbatu...
Zgłoś
Avatar
ill24 2012-07-18, 11:54
NAS - Russia state of mind
Zgłoś