18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
Kamm 2011-11-27, 16:37
@up
Ja widziałem ryj Pudziana po walce . Chyba miał rozcięty łuk brwiowy.
@ֺ Nie zawstydzaj mnie
Zgłoś
Avatar
.................. 2011-11-27, 16:40
Kamm napisał/a:

@ֺ Nie zawstydzaj mnie



Oj przestań, nie bądź taki nieśmiały.
Zgłoś
Avatar
Spider 2011-11-27, 16:50 3
KSW - Kompromitacja Sztuk Walki
Zgłoś
Avatar
Laki 2011-11-27, 17:09 3
co Wy pierdolicie? nagle KSW to kompromitacja, banda zawistnych baranów. Ten cielak Thompson nic nie pokazał, tylko leżał na Pudzianie i nie mógł go trafić. Powinna być dogrywka i Pudzian by go wykończył, to ten wielkolud z UK już ledwo dyszał i stał na nogach. I bardzo dobrze i słusznie, że Mariusz wygrał, był od niego lepszy i tyle!
Pierdolenie o parodii, może walka Mameda i Kornika też była ostawiona?

Tempe pajace zamknąć mordy!!
Zgłoś
Avatar
fafa85 2011-11-27, 17:11 4
Przestańcie pierdolić jak to Thompson został oszukany, jest wiele podobnych przykładów czy to w boksie, mma czy innych sportach. Żeby Thompson był na miejscu pudziana i walka odbywała się w UK bądź jakieś Angielskiej federacji czy sędziowie byliby z UK to zapewniam, że wygrałby Thompson, nikt nie wmówi mi, że tak by nie było. Ci co oglądają tego typu imprezy wiedzą o czym piszę. Ktoś tam pisał coś o Małyszu, on też jest przykładem sędziowania na jego niekorzyść. Prawie za każdym razem sędziowie obcinali mu punkty za styl/lądowanie mimo, że inni skoczkowie skakali gorzej i co? Mimo to wygrywał konkursy, ale oczywiście tego się nie widzi tylko najlepiej gadać jak to się polscy sędziowie zachowali nie fair... Pierdolona tendencja Polaków do współczucia. Jeszcze niech ktoś napisze, że może 'obiektywnie' patrząc to pudzian przegrał to go wyśmieje. Inne kraje miałyby to w dupie, liczyłoby się tylko to, że wygrał ich zawodnik no ale nie, jeszcze idźcie go wszyscy przeprosić że macie taką organizacje w kraju i płaczcie razem z nim. Tyle...
Zgłoś
Avatar
Kamm 2011-11-27, 17:37
No qrwa. Długo będziecie się kłócić o to kto kogo bardziej tulił podczas walki + jakieś lepsze/gorsze ciosy?
Zgłoś
Avatar
zonk 2011-11-27, 17:51
Dziwne polskie rozumowanie. Gdy Polska wjebała przez sędziowanie Howarda Webba - gdzie i tak nikt mu nie udowodnił że coś nie tak robił, a jest szanowanym sędzią piłkarskim - wszyscy byli oburzeni jak on mógł odebrać nam zwycięstwo. Teraz polak wygrał i znowu oburzenie że nie słusznie tym razem nasz zawodnik wygrał.
Zgłoś
Avatar
K................n 2011-11-27, 18:25
SQT jestes idiota.
Zalerzy jaki to sedzia, jak dla mnie pudzian wygral ale naprzyklad jakby walczyli w ufc thompson by wygral bo zaliczyl wiecej takedownow.
Zgłoś
Avatar
zonk 2011-11-27, 18:50
K3vin napisał/a:

SQT jestes idiota.
Zalerzy jaki to sedzia, jak dla mnie pudzian wygral ale naprzyklad jakby walczyli w ufc thompson by wygral bo zaliczyl wiecej takedownow.


Zbastuj synek, nikt Cię tu nie obraża, a widać że nie nadajesz się do kulturalnej rozmowy.
Zgłoś
Avatar
K................y 2011-11-27, 19:45
Thompson na tym KSW został wydymany...i to bez mydła .
Zgłoś
Avatar
blade87 2011-11-27, 19:49
Dobrze, że mam głęboko w dupie to całe ksw i te jebnięte walki...

Dobrze, że mam w dupie to ksw i te jeb... walki.
Zgłoś
Avatar
jasiekn 2011-11-27, 22:26
SQT napisał/a:

Dziwne polskie rozumowanie. Gdy Polska wjebała przez sędziowanie Howarda Webba - gdzie i tak nikt mu nie udowodnił że coś nie tak robił, a jest szanowanym sędzią piłkarskim - wszyscy byli oburzeni jak on mógł odebrać nam zwycięstwo. Teraz polak wygrał i znowu oburzenie że nie słusznie tym razem nasz zawodnik wygrał.



Co jest w tym dziwnego? Ja pierdolę, weź przeczytaj to co napisałeś i pomyśl kurwa chwilę. Oburzenie jest za jednym i drugim razem jak najbardziej normalne, ktoś wygrywa niezasłużenie i tyle. To, że się oburzamy jak nasz wygrywa niezasłużenie znaczy, że mamy poczucie jakiejś elementarnej sprawiedliwości.
A ogólnie z KSW robią cyrk dla mas, Polak wygrywa, wszyscy się cieszą i jest fajnie. Khalidov jest kozak, ale jego rywal, mógłby mieć trochę więcej czasu niż tylko na kupno biletu, jak nie zacznie walczyć w jakiejś porządnej organizacji to będzie wielka strata.
Zgłoś
Avatar
skoczkowski 2011-11-27, 23:01
2pack napisał/a:

Kurwa !
cale zycie dokurwia, silownia mata dom. nie mzoe pic i palic. przejezdza pol swiata po to tylko zeby poczuc jak to jest byc dymanym. ehh jaki kraj taka gala



Ale że co, wielomiany napierdalał?
Zgłoś
Avatar
zonk 2011-11-27, 23:20
jasiekn napisał/a:



Co jest w tym dziwnego? Ja pierdolę, weź przeczytaj to co napisałeś i pomyśl kurwa chwilę. Oburzenie jest za jednym i drugim razem jak najbardziej normalne, ktoś wygrywa niezasłużenie i tyle. To, że się oburzamy jak nasz wygrywa niezasłużenie znaczy, że mamy poczucie jakiejś elementarnej sprawiedliwości.


Świadczy to tylko że Polacy zawsze znajdą sobie powód do marudzenia chodź by nie wiadomo co. Kolejna sprawa nikt z was zapewne nie jest sędzią na takiej "imprezie". Ja również nie jestem. Możecie sobie narzekać, a i tak nic to nie zmieni. To jest decyzja sędziów i koniec tematu. Oczywiście znowu pseudoznawcy od wszystkie będą jebać po uszach ale jakoś nie obchodzi mnie to.
Zgłoś