18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
N................k 2011-11-27, 14:24 4
Ja też tak uważam
Zgłoś
Avatar
Stefan_Sigal 2011-11-27, 14:37
Dobra, tylko że mógł to wyrazić w bardziej cywilizowany sposób np. udzielając wywiadu a nie wyrywając mikrofon i rzucając kurwami na lewo i prawo. Takim zachowaniem pokazał że też jest zerem i w ogóle kij mu kurwa w oko.
Zgłoś
Avatar
fallenangel1209 2011-11-27, 14:43 25
Bardzo dobrze zrobił! Miał się pogodzić z tym, ze został oszukany?? Wstyd mi za tą decyzję sędziów..
Zgłoś
Avatar
Mockba 2011-11-27, 14:51 26
Kurwa !
cale zycie dokurwia, silownia mata dom. nie mzoe pic i palic. przejezdza pol swiata po to tylko zeby poczuc jak to jest byc dymanym. ehh jaki kraj taka gala
Zgłoś
Avatar
pptomek 2011-11-27, 15:35
Za darmo nie przyjechał.
Zgłoś
Avatar
Schibi 2011-11-27, 15:39
moze i nie przyjechal za darmo ale polska to dziwny kraj troche podobny do rosji tyle ze my ciulamy a rosja to stan umyslu
Zgłoś
Avatar
S................e 2011-11-27, 15:40
śmiechu wart byl werdykt...
Zgłoś
Avatar
BlueChampion 2011-11-27, 15:45
teraz zaden szanujacy sie sportowiec nie bedzie chcial uczestniczyc w KSW, pudzian caly pojedynek lezal pod thompsonem i mial 2 zrywy, przez co niby dostal wiecej pkt... wszystko zrobione pod publike, pudzian nie powinien walczyc w ksw tak samo jak malysz i piaseczny. to nie jego dyscyplina...
Zgłoś
Avatar
ToPrzeciezJa 2011-11-27, 15:46
Oczywiście, że miał racje.. KSW to pierdolone komercyjne nieporozumienie, przez które tysiące lamusów wybrało się do szkół MMA, bo to jest teraz modne.. Mało tam prawdziwych sportowców.. Dobrze, że chociaż spopularyzowało mieszane sztuki walki w Polsce
Zgłoś
Avatar
.................. 2011-11-27, 15:47
ToPrzeciezJa napisał/a:

KSW



Co to takiego?
Zgłoś
Avatar
NomadUG 2011-11-27, 16:16 1
Ja wam powiem tak: jako polak za Pudzianem byłem i będę... Jeśli były jakieś oszustwa/błędy to po stronie KSW nie jego bo on sędzią nie był tam.

Tak jak to powiedział pudzian tym co są przeciwko niemu " kij w oko " dziękuje dobranoc !
Zgłoś
Avatar
Kamm 2011-11-27, 16:27 1
@up up
KSW - Konfrontacja Sztuk Walki
Zgłoś
Avatar
.................. 2011-11-27, 16:31
Kamm, och, jakiś Ty milutki. :*
Zgłoś
Avatar
myloli 2011-11-27, 16:32 6
kurwa, oczywiście nagle każdy zna się na zasadach punktowania i sędziowania w mma. ksw wcale się tak bardzo nie różni od innych organizacji jeśli o to chodzi. pudzian co prawda pare razy był na glebie, ale co z tego skoro thomson nie potrafił mu zadać jednego konkretnego pierdolnięcia? za co miał mieć punktowane oprócz rzucania pudziana na mate? w drugiej rundzie wielkolud oberwał parę strzałów i już ledwo dychał, co było widać, zresztą chyba nie widzieliście ryja jego i pudziana po walce. jesteście bandą zawistnych sukinsynów i pseudospecjalistów
@BlueChampion spierdalaj od małysza i innych sportowców, mogą robić co tylko chcą i chuj ci do tego, sezonowy kibicu
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie