18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Człapi 2009-06-21, 14:57
o w dupę jeża- taka gra bez głębi bo cholernie płaska a ile emocji
Zgłoś
Avatar
kalo_gero 2009-06-21, 15:05
ehehheh jak zaciąga typ pewnie z Biłgoraja ;D
Zgłoś
Avatar
neurocolin 2009-06-21, 15:05
A to nie jest, ten kolezka od BRUKLYNU i PARKAERA??
Zgłoś
Avatar
Kozak_Maślak 2009-06-21, 15:17 2
"Wrocławski gimnazjalista pobił matkę krzesłem, bo wyłączyła mu komputer i przerwała grę internetową. A im dłużej gra się w "Tibię", tym więcej można zarobić...

"Tibia" czy "World of Warcraft" to fabularna gra online. Wystarczy średniej klasy komputer i łącze internetowe, by wejść do baśniowych światów. Gracze spędzają długie godziny, rozbudowując swoje postacie. Kupują im coraz mocniejsze zbroje, ostrzejsze miecze, zdobywają dla nich nowe umiejętności. Nałóg opanował zwłaszcza młodych ludzi: zarywają noce, opuszczają szkołę, nawet nie jedzą i nie piją, by być coraz lepszymi w grze. Jak Piotr z Wrocławia (imię zmienione). 16-latek poświęcał na "Tibię" kilkanaście godzin na dobę. Już raz z tego powodu nie zdał do następnej klasy, teraz też jest zagrożony. Początkowo grał w kafejce internetowej. Wracał po północy. Zaniepokojona matka, choć bezrobotna, kupiła mu komputer byle tylko mieć go pod okiem. Odtąd Piotrek nie wychodził z pokoju, nie jadł. Chudł w oczach. W końcu matka zdecydowała się zadziałać - odłączyła komputer od prądu. Chłopak wpadł w furię i zaczął okładać ją krzesłem."

Więcej
emetro.pl/emetro/1,50145,3290608.html
Zgłoś
Avatar
N................e 2009-06-21, 17:36 1
neurocolin napisał/a:

A to nie jest, ten kolezka od BRUKLYNU i PARKAERA??





Ten sam ? xD
Zgłoś
Avatar
MaxKing 2009-06-21, 19:51 1
To jest jakieś ucięte, oryginalne ma z 15 minut i jest o wiele lepsze.
Zgłoś
Avatar
Kozak_Maślak 2009-06-21, 20:07
Daj linka.
Zgłoś
Avatar
yarzapp 2009-06-21, 20:25 7
Daj kamienia
Zgłoś
Avatar
KuKluxKlan 2009-08-25, 23:52
O kurwa chyba nawiedze kumpla że w Tibie gra :O Koleś tam na tym nagraniu brzmi identycznie jak mój kumpel :O Jak gra to sie do niego nie przyznaje ^^
Zgłoś