18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Tico.rar
~Vuko • 2013-07-10, 20:53
Cytat:

Tragiczny wypadek miał miejsce wczoraj wieczorem w Porębie. Zginęli 36-letni ojciec i jego 5-letnia córka. Tico, którym podróżowali, zostało zmiażdżone między dwoma "tirami”.
- Tak drastycznego wypadku nie było na naszym terenie od dawna – mówi Marcin Turowski, rzecznik Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Wyszkowie, który był w Porębie, na miejscu zdarzenia, we wtorkowe popołudnie.
Około godz. 16.30 trasą nr 8 w kierunku Ostrowi Maz. jechały trzy samochody: ciężarówka z naczepą, osobowe tico, którą podróżował 36-letni ojciec z 5-letnią córką, a za nimi jechał kolejny „tir”. Nie wiadomo, z jakich przyczyn – czy z powodu zaśnięcia, nieuwagi - ciężarówka jadąca za tico uderzyła w tył osobówki, przepchnęła auto kilkanaście metrów i wbiła je w tył naczepy pierwszego tira. Tico zostało dosłownie zmiażdżone, a podróżujący nim mężczyzna z dzieckiem zginęli na miejscu. Początkowo trudno było nawet w zgniecionym jak harmonijka aucie ustalić liczbę pasażerów. Dopiero po wycięciu ofiar z wraku samochodu przez strażaków okazało się, że w aucie były dwie osoby, mieszkańcy powiatu wołomińskiego.
Policja ustala obecnie przyczyny i przebieg wypadku. Pod uwagę brana jest też taka wersja, że w związku z prowadzonymi robotami drogowymi na „ósemce” w tym rejonie, kierowca pierwszego „tira” zwolnił, przyhamował, a jadące za nim auta nie zdążyły zareagować i doszło do zderzenia. To wszystko ma wyjaśnić policyjne dochodzenie. Tirem, który uderzył w tył tico, jechał 41-letni kierowca z Wyszkowa. W chwili zdarzenia był trzeźwy. Został zatrzymany przez policje do wyjaśnienia. obecnie trwają przesłuchania.
Droga na Ostrów Maz. była zablokowana przez ponad trzy godziny. Policja wyznaczyła objazdy.













Źródło

Tylko "Biedronka" przydupca w ogonka...
Zgłoś
Avatar
m2ti 2013-07-11, 3:24
znam tą drogę,jeżdżę tamtędy na mazury praktycznie co roku i jadąc tamtędy mam strach jak widzę co się tam dzieje,panuje tam taki zwyczaj że kierowca który chce nas wyprzedzić gdy z naprzeciwka jadą samochody mrugając światłami zmusza nas do zjazdu na te "pobocze" żeby zrobić mu miejsce,o wyprzedzajacych się tirach na litewskich czy ruskich blachach nie wspomnę już.
Zgłoś
Avatar
Piesgrzybiarz 2013-07-11, 3:50
Pamiętam jak podczas wieczoru kawalerskiego mojego kuzyna przestawiałem stojące na podwórku tico (trzeźwy nie byłem ale poza podwórko nie wyjechałem) podczas cofania wjechałem w stertę piachu (trwała budowa) efekt: tylni zderzak w pizdiec dzięki temu zrozumiałem suchy żart "po potrąceniu rowerzyst kierowca Daweoo Tico znalazł się w stanie ciężkim w szpitalu". Reasumując moja opowieść: tico to jeżdżąca trumna nie wiem jak ktokolwiek mógł coś takiego dopuścić do ruchu.

Ps. Maluch w porównaniu do tikulca to czołg

Edit: po powrocie z delegacji z ortografią jestem na bakier :/
Zgłoś
Avatar
pafcio80 2013-07-11, 7:11
vulthoom napisał/a:

TIRY NA TORY!!!!


Tirówki na perony!
Zgłoś
Avatar
raf999 2013-07-11, 10:18 1


Tico - BUSTED!
Zgłoś
Avatar
białywęgorz 2013-07-11, 13:18
Chujowo było by żyć i miec na sumieniu 2 osoby :/
Zgłoś
Avatar
Szczam_na_Zakrystii 2013-07-11, 13:34 4
Tu jeszcze trzeba zadać pytanie jak do tego doszło.
Mogło być też tak że ten w tico trzymał się zderzaka ciężarówki jadącej przed nim a kiedy ta nagle zaczęła hamować on opóźnił reakcje a gość z tyłu już nie miał szans wyhamować.
Z drugiej strony ten w tico mógł wyprzedzić tego MAN'a wjechał pomiędzy ciężarówki pierwsza nagle zahamowała ta z tyłu już nie miała miejsca.
Ogólnie nie wiem skąd ta moda aby za ciężarówką nie trzymać odstępu.
Idę o zakład że to tico było za blisko.
Oczywiście jest możliwość że ten z tyłu zasnął.

A tak z innej beczki.
Tak narzekacie na ciężarówki, a siedział kiedyś jeden z drugim w czymś cięższym od golfa?
Widzieliście jak się zachowują kierowcy osobówek?
W osobówkach wszyscy myślą że zestaw ma taką samą drogę hamowania co oni.
Nagminne jest wyprzedzanie i hamowanie przed nosem, wklejanie się pomiędzy dwie ciężarówki dosłownie na żyletki a potem kurwa zdziwiony...
Zgłoś
Avatar
Ranger 2013-07-11, 14:39
Czyli to fakt, że Tico ma strefę zgniotu jak sportowy samochód - strefa ta kończy się na bagażniku
Zgłoś
Avatar
dotykam_się_mocno 2013-07-11, 22:36
kurwa stałem w 5 kilometrowym korku przez tych patałachów
Zgłoś