18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 43 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:51
Oto pieśń niebanalnego artysty, o wysublimowanym poczuciu humoru.
Niech nie zwiedzie was początek. Będzie o cyckach.



Dodam tylko, że najlepsze zostawił na koniec.
"Szminka jest od tego, by twoje usta wyglądały bardziej jak radosne wargi sromowe pochwy."
Zgłoś
Avatar
kaiel 2011-11-03, 19:02 1
cyce sa cool
Zgłoś
Avatar
valkyx 2011-11-03, 23:18 1
hm mój post został usunięty z powodu niby wciśniętego caps locka a wyglądał on tak:
"IIIIIIIIIIIIIIIII WILLLL ALWAYYYYYYS LOVE BOOOOOOOOBSSSS!!"

pod koniec komentowanego filmiku nasz kochany autor śpiewa a wręcz krzyczy i nawet w filmiku te słowa napisane są dużymi literami
więc sry ale nie zgadzam się z ostrzeżeniem...
Zgłoś
Avatar
AmnetikDXM 2011-11-03, 23:33
ładnie śpiewa ale poza monotonne i nudne
Zgłoś
Avatar
WiemWszystkoNajlepiej 2011-11-03, 23:37
@valkyx

Przyjaciółka tak szybko na zażalenia nie odpowiada, ale do bravo jeszcze możesz napisać. Ale to nie tu. :/
Zgłoś
Avatar
sherminator 2011-11-04, 2:04
jak się nazywa tez koleś??
Zgłoś
Avatar
Azar 2011-11-04, 4:07
@Sherminator spojrz na tytuł tematu -.-
Tim Minchin.

Gość jest świetny i polecam również jego utwór pt. "Ten Foot Cock And Few Hundred Virgins".
Zgłoś
Avatar
a ja wiem??? 2011-11-04, 6:08
pedał kolejny co oczy maluje, jebane tokio hotel
Zgłoś
Avatar
P................l 2011-11-04, 11:30
Ten typ wyglada jak pedał : /
Zgłoś
Avatar
SerDemon 2011-11-04, 15:48
Ale ma żonę i dziecko
Zgłoś
Avatar
cysio0407 2011-11-04, 23:01
Co jest takiego złego w "ruchach", że trzeba je cenzurować ? A ja głupi myślałem, że stereotyp admina jako osoby, która siedzi całe życie przed monitorem i boi się aktywności fizycznych, czyli w sumie aktywności związanych z ruchem jest trochę przesadzona, a na Sadistic'u jak widać ruch jest słowem zakazanym, gdy występuje w liczbie mnogiej
Zgłoś
Avatar
sziua 2011-11-05, 14:24
a generalnie utwór oryginalny czyj jest? Bo mam wrażenie że słyszałam gdzieś już.
Zgłoś
Avatar
PannaEwa 2011-11-05, 17:59
a ja wiem??? napisał/a:

pedał kolejny co oczy maluje, jebane tokio hotel


Tim stosuje makijaż ponieważ, gdy gra na fortepianie nie może gestykulować rękami, pozostaje więc tylko mimika twarzy, którą makijaż ma podkreślać.

sziua napisał/a:

a generalnie utwór oryginalny czyj jest? Bo mam wrażenie że słyszałam gdzieś już.


Jest to utwór wykonany w ramach nagrywania "Tim Minchin's Ready for this 2009". Autorem muzyki i tekstu jest sam Tim Minchin.
Zgłoś
Avatar
Mateusz123321 2011-11-06, 19:52
1:35 Altruzizm To nie jest ubóstwo.......
Zgłoś
Avatar
kajus44 2011-11-17, 19:15
Jaką trzeba być desperatką żeby zachęcać do obejrzenia filmu podając jego najśmieszniejszy kawałek? Trzeba było napisać: "piosenka o tym, że pieprzyć wszystko bo ważniejsze są cycki". Już parę razy na sadolu widziałem, że w temacie było podane zakończenie/motto/przesłanie/etc. całego filmu/piosenki/skeczu/etc. To chyba nie o to chodzi, nie? Piwo za film, ale PannaEwa niech sobie bolca poszuka to zacznie myśleć.
Zgłoś