18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Przed chwilą
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 33 minuty temu
Times Square - Manhattan
rigsuit • 2014-10-11, 14:08
Dodałem do absurdów, bo moim zdaniem bym pierdolnął na łeb już po dwóch dniach przebywania w nowym jorku, chyba że gdzieś na obrzeżach miasta, to bym wytrzymał chyba. Jakie Wy macie zdanie co do wielkich miast, przebywania w takiej dużej masie ludzi, reklam wyświetlanych nawet na niebie, samolotów z reklamami, pener, banków, i wszystkiego co jest związane tylko z wydawaniem hajsu i praniem mózgów przez pierdolne telebimy... Masakra
Zgłoś
Avatar
spiceman 2014-10-12, 7:51 4
To tak jak w Sosnowcu
Zgłoś
Avatar
Lyck 2014-10-12, 12:14 10
Wolałbym widzieć takie reklamy a niżeli "Tani Armani" "wszystko po 5 zl". "sklep z sukienkami Małgośka" itd itp
Zgłoś
Avatar
plackie 2014-10-12, 20:52
ja mieszkam w sporym miescie i w sporych miastach bywałem i lubię je bardzo. od zawsze chcialem mieszkasz w nowym jorku nawet jesli nie na manhattanie (oczywiscie nie na times square) ale przy central parku czemu nie? tym bardziej żałuje, bo teraz w stanach chcialbym zamieszkac gdzies w new hampshire a tam duzych miast w tym stylu nie ma.
Zgłoś
Avatar
pkh 2014-10-12, 20:53
Mam mieszkanie w Warszawie i dom pod wawą, jezdzę regularnie pomiędzy tymi miejscami ale gdy jestem pod wawą to nie chce się wracać do tych smrodów, tłoku i korków. Mimo tego że mając dom ze sporą działką trzeba zapieprzać bo ciągle jest coś do zrobienia, naprawienia, na przykład dziś cały dzień grabiłem liście, nie mówiąc już o śniegu zimą.
Zgłoś
Avatar
PhantomMask 2014-10-12, 22:38 4
pkh napisał/a:

Mam mieszkanie w Warszawie i dom pod wawą, jezdzę regularnie pomiędzy tymi miejscami ale gdy jestem pod wawą to nie chce się wracać do tych smrodów, tłoku i korków. Mimo tego że mając dom ze sporą działką trzeba zapieprzać bo ciągle jest coś do zrobienia, naprawienia, na przykład dziś cały dzień grabiłem liście, nie mówiąc już o śniegu zimą.


ty masz czy twój bananowy tatuś ma ? bo to kurwa jest różnica
Zgłoś
Avatar
q................5 2014-10-12, 23:52
Ty to jednak jesteś idiotą dyplomowanym.
Zgłoś
Avatar
m................z 2014-10-12, 23:57
Przecież na tym filmie 95% tych ludzi to turyści...
Zgłoś
Avatar
kosmaty69 2014-10-13, 0:03 7
Oglądał bym dupcie w leginsach a potem walił z pamięci w domu
Zgłoś
Avatar
Wolf3D 2014-10-13, 0:12
tak czy owak tam jako obcy masz wieksza wolnosc niz jako obywatel wlasnego kraju...
Zgłoś
Avatar
tadzik21 2014-10-13, 0:23 1
Normalny mieszkaniec nawet nie zwraca uwagi ale jak ktoś ze wsi do miasta przyjedzie to reklamy takie piękne kolorowe.
Zgłoś
Avatar
garnekux 2014-10-13, 0:31
Wolf3D napisał/a:

tak czy owak tam jako obcy masz wieksza wolnosc niz jako obywatel wlasnego kraju...



Zalezy czy jestes tam legalnie czy nie. Bo jesli jestes legalnie to racja, jesli nie to jestes w dosyc ciemnej dupie.
Zgłoś
Avatar
strat69 2014-10-13, 0:38 1
w dupie byles gowno widziales,taki tluk jak Ty nigdy nie pojmie jak sie tu zyje,nie znasz, nie wiesz,nie widziales,nie rozumiesz a juz z zalozenia jestes bucu na NIE ... normalny swiat,normalne zycie, nie chcesz nie wydajesz, nie ogladzasz, nie bywasz to Twoj wlasny wybor
Zgłoś