18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:40
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 21:28
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 49 minut temu
🔥 Z dupy takie hamulce - teraz popularne
Titus 3
Salamanca • 2013-12-07, 11:57
Kolejna odsłona rzutów do kosza 3 letniego Titusa

pozytywny i fajny dzieciak.

Zgłoś
Avatar
Radysh 2013-12-07, 12:50 3
Obrzydliwy dzieciar.
Śliski kocyk by się przydał, nad samym wiaduktem kolejowym, kurwa.
Zgłoś
Avatar
nafta666 2013-12-07, 12:53 23
ale opcja, a Ty Radysh to nawet do kibla gównem nie trafiasz jak srasz
Zgłoś
Avatar
Salamanca 2013-12-07, 13:03 109
@Radysh
Widać, że Cię debilu w domu nie kochali. Jak kiedyś dożyjesz tego zaszczytu (chociaż wątpie) mieć swojego zajebistego dzieciaka to zrozumiesz, że dzień chorych wygłupów z takim brzdącem i to jak się śmieje do ojca z najmniejszych szczegółów wartuje więcej niż Twój pusty łeb może sobie wyobrazić.
Zgłoś
Avatar
t................x 2013-12-07, 13:05 2
Tatuś zarabia na gówniarzu, a młody zapewne myśli że piłka to jedyna zabawka na świecie. Fajnie ale młody zapewne nie ma czasu sie wysrać tylko piłką rzuca
Zgłoś
Avatar
Mieszczuch 2013-12-07, 13:36 1
biali jednak potrafio skakać
Zgłoś
Avatar
J................k 2013-12-07, 13:42 4
co to gówno tu kurwa robi? Idź, to lepiej pokazać swojej babci, a nie nam.
Zgłoś
Avatar
garota 2013-12-07, 15:02 1
Wiecie co jest męczące? Jak wszystkie filmy nastawione są na przyciąganie widzów aby zarobić kasę. W pewnym momencie w filmach internetowych zaczęła pojawiać się taka drobna reżyserka. Polega na tym żeby jak najbardziej się drzeć, cieszyć i śmiać. Na przykładzie Jackassa i tym podobnych. Kiedyś śmiech był szczery i bez przegięcia. Jak Jackass wszedł do kina zobaczycie że po każdym numerze w kadrze pojawia się jak najwięcej "bohaterów" którzy tarzają się ze śmiechu itd itd. Jak dla mnie to jest gówno. Pierdolę to, idę na trening bo internety mnie już wkurwiają....
Zgłoś
Avatar
RozQrwiator 2013-12-07, 16:08 2
garota napisał/a:

... idę na trening bo internety mnie już wkurwiają....



zmień operatora, mój internet ma tylko ciekawe rzeczy
Zgłoś
Avatar
o................e 2013-12-07, 16:11 3
kamilp9314 napisał/a:

@Radysh
Widać, że Cię debilu w domu nie kochali. Jak kiedyś dożyjesz tego zaszczytu (chociaż wątpie) mieć swojego zajebistego dzieciaka to zrozumiesz, że dzień chorych wygłupów z takim brzdącem i to jak się śmieje do ojca z najmniejszych szczegółów wartuje więcej niż Twój pusty łeb może sobie wyobrazić.


ohoho ból dupy gimbucha co nieletniej dzieciaka zmajstrował
Zgłoś
Avatar
Z................L 2013-12-07, 16:28 2
po tysiącu próbach...
Zgłoś
Avatar
xBaker 2013-12-07, 16:30 2
Czy tylko mi się wydaje, że jak rzuca pod koniec do tych wysokich koszów to ta piłka jakoś nienaturalnie pnie się ku górze?
Zgłoś
Avatar
Kowalien 2013-12-07, 16:30 3
Maść na ból zadu niektórym zdecydowanie, że dzieciakowi coś wychodzi. Chuj z tym, że to Sadistic ale każdemu w życiu przyda się coś pozytywnego w życiu do obejrzenia raz na jakiś czas.
Radysh proszę Cie, to że nie spełniłeś swojego marzenia to jeszcze nic nie znaczy. Głowa do góry spłódź dzieciaka i leć nad most, spełnisz się mam nadzieję.
Reszta komentarzy negujące gówniarza są tak samo infantylne jak jego zachowanie podczas zabawy w rzucanie piłką do celu, ogarnijcie się dzieci hejtu.
Zgłoś
Avatar
thewhitestar 2013-12-07, 16:35
I tak chuj z tego przyjdzie bo jest białasem.
Zgłoś
Avatar
nynek345 2013-12-07, 16:49 1
Wszystko cacy, świetnie, tylko co to robi na Sadisticu? A no tak, Sadistic teraz taki straszny się zrobił przecież.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie