18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
🔥 Are you ok? - teraz popularne
🔥 Trekking na mokro - teraz popularne
🔥 Ruski nurek - teraz popularne
🔥 Zabił kota widłami - teraz popularne
Avatar
rockface123 2011-12-30, 20:35
na chuj to tu wstawiasz??? nie oglądać nie spadnie mu auto na ten pojebany łeb
Zgłoś
Avatar
Kamm 2011-12-30, 20:37 36
Qrwa. Dać samochód do naprawy...
Zgłoś
Avatar
moonmaker05 2011-12-30, 21:10 2
dlatego najlepiej samemu naprawiać
Zgłoś
Avatar
gumol 2011-12-30, 21:47 1
Potem ma taki traume, nauczy się wreszcie montować te tłumiki, znajdzie se robotę w Auto-Tłumiki i będzie się uważał za króla mechaników
Zgłoś
Avatar
jaco127 2011-12-30, 22:16
zapomnieli woły jak cielętami były ,,młody sie uczy, nic nie wie nic nie umie a chuj z takim mechanikiem..
Zgłoś
Avatar
djhexe 2011-12-30, 22:19 13
gimbusy, gimbusy a to technikum

@jaco127
a tu nie ma co się uczyć!
nie jestem mechanikiem ani nie naprawiałem sam samochodów, ale wiem co to tłumik i wiem jak wygląda rura wydechowa, więc wystarczy pomyśleć!
to nie biologia molekularna, że trzeba się uczyć!
Zgłoś
Avatar
grzegorz21 2011-12-30, 23:00
Bywa i tak.
Zgłoś
Avatar
KamilX 2011-12-31, 0:15
nie dla idiotów!
chyba nie lubił bawić się lego w dzieciństwie
Zgłoś
Avatar
panbiurko 2011-12-31, 0:26 4
ten film to argument przeciw darmowej edukacji, taki matoł siedzi tam 3 lata i gówno się nauczył jednym słowem zmarnował kupę naszej kasy i żadnego pożytku z niego
Zgłoś
Avatar
petervonwolfen 2011-12-31, 0:46
To niemożliwe. Nie ma takich matołów.
Zgłoś
Avatar
fejzez 2011-12-31, 1:36 2
Od zawsze było wiadomo że po technikum chuja umiesz z praktyki. Od razu mi się przypomniało, jak kumpel opowiadał gdy do jego ojca warsztatu przyszedł pewien "elektryk" też z technikum, dali mu 2 kabelki do zlutowania nie wiedział jak to złapać w 1 rękę to wjebał 1 koniec w imadło, a drugi trzymał i lutował. Polskie szkolnictwo można o kant pizdy rozbić
Zgłoś
Avatar
Leouch 2011-12-31, 3:01 1
@up
pomyslowy byl chociaz
Zgłoś
Avatar
cyther 2011-12-31, 3:22
Taki to się jeszcze w takim zakładzie czegoś nauczy... A ministrem zdrowia zostaje jakiś pan od wykluczonych i zaczyna rewoltę. Ten od tłumika jak coś spierdoli to ma sznasę naprawić, ewentualnie można go do sądu podać, a taki minister to jak już coś powie, to poszło w eter i chuj!
Będziem płacić...
Zgłoś
Avatar
androgenius 2011-12-31, 3:27 5
fejzez napisał/a:

Od zawsze było wiadomo że po technikum chuja umiesz z praktyki. Od razu mi się przypomniało, jak kumpel opowiadał gdy do jego ojca warsztatu przyszedł pewien "elektryk" też z technikum, dali mu 2 kabelki do zlutowania nie wiedział jak to złapać w 1 rękę to wjebał 1 koniec w imadło, a drugi trzymał i lutował. Polskie szkolnictwo można o kant pizdy rozbić

Bo tylko głąby kabelki ze sobą lutują. Kabelki (zwłaszcza te wielożyłowe) elegancko się ze sobą skręca ( tak kurwa, dobrze skręcone kabelki mają 10 razy większą wytrzymałość niż lut, ale powtarzam, dobrze skręcone a nie zawiązane na odjeb jak sznurówki w gimbotrampkach), potem przesuwa się na miejsce ( nałożoną wcześniej na jeden z kabelków, głąby) izolację termokurczliwą i kurczy się ją na ścisk. Nie ma prawa się nic nigdy rozłączyć,żeby nie wiem co z tymi kabelkami robić ( poza umyślnym rozplątaniem lub bezpośrednim trafieniem meteorytem). I teraz weź kurwa stuknij jeden z drugim młoteczkiem w złącze lutowane i skręcane w ten sposób, które prędzej puści? Lutowanie stosujcie tylko tam gdzie niemożliwe jest wykonanie złącza w inny sposób. Nie skręcajcie ze sobą kabelków i końcówek rezystorów, termistorów, kondensatorów, cewek i całej reszty gówien - łączenia z tymi gównami powinny być lutowane kurwa a elementy umieszczane na płytkach montażowych.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie