18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:31
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
dżonyłojlker 2023-08-19, 15:46 11
Ostatnio widziałem dwie lesby (obstawiam, że lesby, bo były krótko ścięte i farbowane na jakiś zielony czy tam fioletowy), zatrzymały się na lewym pasie ruchliwej drogi, a trójkąt postawiły 0.5 metra za autem. Już chciałem z wrodzonej dobroci zawołać, żeby zepchnęły auto na pobocze i postawiły ten trójkąt jak należy, ale w ostatnim momencie ugryzłem się w język i skończyło się tylko na "Eeee! Lesby!"
Zgłoś
Avatar
Geraldinio 2023-08-19, 16:53 2
motylekwbrzuchu napisał/a:

Ostatnio widziałem dwie lesby (obstawiam, że lesby, bo były krótko ścięte i farbowane na jakiś zielony czy tam fioletowy), zatrzymały się na lewym pasie ruchliwej drogi, a trójkąt postawiły 0.5 metra za autem. Już chciałem z wrodzonej dobroci zawołać, żeby zepchnęły auto na pobocze i postawiły ten trójkąt jak należy, ale w ostatnim momencie ugryzłem się w język i skończyło się tylko na "Eeee! Lesby!"



Wiesz no, co by nie mówić, jeśli chodzi o propozycję trójkąta, to nawet z dwoma lesbami bym nie odmówił, chyba, że wyglądają jak Pawłowicz...
Zgłoś
Avatar
CrookerS 2023-08-19, 17:18 2
Powinni puszczac takie filmy wszystkim kandytatom na kiedowcow.
Autostrada czy ekspresowka to nie kurwa plac zabaw.
Zgłoś
Avatar
Juzwa 2023-08-19, 18:04
Geraldinio napisał/a:

Wiesz no, co by nie mówić, jeśli chodzi o propozycję trójkąta, to nawet z dwoma lesbami bym nie odmówił, chyba, że wyglądają jak Pawłowicz...



Jakby tak wyglądały, to byś grysikiem sufit zlagrował.
Zgłoś
Avatar
takamahi 2023-08-19, 18:33 5
Ahahaha, następny rusek do piachu. pięknie, tak trzymać. Może się ruskie kurwy same wykończą.
Zgłoś
Avatar
Kurt1522 2023-08-19, 19:27 1
Inni kierowcy widzieli, tylko nie debil w audi!
Zgłoś
Avatar
KapitanBomba74 2023-08-19, 20:05 1
A skąd wiadomo,że rusek?a może tępy banderowski wuj?
Tylko tak pytam
Zgłoś
Avatar
Smutas35 2023-08-19, 20:18
Ja się pytam, czego idiota nie zjechał całkiem za margines i gdzie do choooja jest trójkąt który powinien być za autem? Głupich nie żal.
Zgłoś
Avatar
Pawehan 2023-08-20, 8:06
Koło okey , tylko gdzie kierownik?
Zgłoś
Avatar
Paszczaku 2023-08-20, 10:58 1
Dlatego mam runflaty . W razie kapcia komunikat i do 60 km dalej można jechać więc nawet do wulkanizatora .
Zgłoś
Avatar
grzehuu 2023-08-20, 14:34 1
kurła tych kacapskich napisów nie dało się wiecej nayebać??
co za poyebani ludzie
Zgłoś
Avatar
dr.lecter 2023-08-21, 23:23
grzehuu napisał/a:

kurła tych kacapskich napisów nie dało się wiecej nayebać??
co za poyebani ludzie



Czego się spodziewasz po Ruskich?
Zgłoś