18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:40
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 53 minuty temu
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 13 minut temu
🔥 Z dupy takie hamulce - teraz popularne
Avatar
Enzo_Gorlomi 2014-01-15, 8:50 2
Trzeba być doszczętnie pokurwionym debilem, żeby robić takie rzeczy.
Mógłby już umrzeć, bo dla tego debila wózek inwalidzki to zbyt duży komfort.
Zgłoś
Avatar
walusss 2014-01-15, 8:55
ja rozumiem po pijaku tak zrobic, ale żeby na trzeźwo ???!
Zgłoś
Avatar
BongMan 2014-01-15, 9:10 7
No i po co tak robić? Co on myślał, że się odbije i stanie na nogach? Ci debile nie mają fizyki w szkołach? Nawet kurwa nie trzeba fizyki, wystarczy mózg i zdolność przewidywania na poziomie przedszkolaka.
Zgłoś
Avatar
Enzo_Gorlomi 2014-01-15, 9:36 1
BongMan napisał/a:

No i po co tak robić? Co on myślał, że się odbije i stanie na nogach? Ci debile nie mają fizyki w szkołach? Nawet kurwa nie trzeba fizyki, wystarczy mózg i zdolność przewidywania na poziomie przedszkolaka.


nie zapominaj, że mamy tu do czynienia z hamerykańcem
Zgłoś
Avatar
kamilkawka 2014-01-15, 11:02
BongMan napisał/a:

No i po co tak robić? Co on myślał, że się odbije i stanie na nogach? Ci debile nie mają fizyki w szkołach? Nawet k***a nie trzeba fizyki, wystarczy mózg i zdolność przewidywania na poziomie przedszkolaka.

Nie on myślał że sie odbije zrobi salto a potem poszybuje w niebo niczym superbohater(a w tel wszyscy bedą wołać o my god oh my god),przecież wkońcu to niezniszczalne super dziecko ameryki.
Zgłoś
Avatar
brudny 2014-01-16, 11:35
plecy bolą
Zgłoś
Avatar
zodiacr 2014-01-16, 11:45 4
Zajebisty domek wczasowy.
Zgłoś
Avatar
hektor1608 2014-01-16, 13:06
Ja wam powiem jak było naprawdę:
-Ja tego nie zrobię? ... potrzymaj mi piwo ...
Zgłoś
Avatar
rozkurwioinator 2014-01-16, 13:32 1
Kto myślał żę przyjebie w wiatrak ?
Zgłoś
Avatar
Liwinech 2014-01-16, 14:38
Koledzy Pewnie Go Podpuścili żeby skoczył Bo Morze się Zabije a Potem Puki ciepły wykorzystają
Zgłoś
Avatar
cherrz 2014-01-16, 15:04
Domek jaki american style, wyjebany fchuj
Zgłoś
Avatar
qrvishon 2014-01-16, 19:53
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA hahahahahahahahahahahahahaha haahahahahahahaha
nie no nie ogarniam jak można być tak spierdolonym umysłowo i nie przewidzieć, że rozjebanie dużej, gumowej piłki może się skończyć rozjebaniem własnego łba
skąd amerykanie mają kurwa tych wszystkich specjalistów od wszystkiego???
Zgłoś
Avatar
wasylek 2014-01-16, 21:50
Tu powinna zadziałać selekcja naturalna.
Zgłoś
Avatar
sono 2014-01-16, 21:54
Zawsze jak widzę takiego pojeba, który szykuje się do jakiejś akrobacji, to robię wszystko, żeby go od tego odwieźć. Mam już kurwa dosyć ratowania debili, zakładania opatrunków, usztywniania złamań czy pilnowania nieprzytomnych. Tyle imprez, wczasów i zwykłych dni już miałem rozjebanych przez takich młotów, że dziwi mnie, że jeszcze nikt nie zginął - choć w sumie raz koleś koło mnie złamał kręgosłup, bo skoczył na banię z rękami za plecami z metrowego pomostu do 1,5 metrowej wody. Wbił się w dno, jak świeczka w tort. Musiałem z kilku chłopa kretyna wyciągać z jeziora, bo zrobiło się z niego warzywo i prawie utonął, potem przyleciał śmigłowiec, przyjechała policja, telewizja, gazeta i była kurwa taka impreza. Teraz jeździ na wózku.
Zgłoś