18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:41
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Avatar
~Angel 2018-07-05, 13:24
Argeusz,
Ja nie wykluczam że był a może nawet i jest z jakimiś dupiatymi tagami albo w kompilacji i doskonale wiem jak to wygląda bo ostatnio wywaliłem ok 300 - 400 tematów trupów z YT i to tylko z zeszłego roku.
Każdemu zdarza się robić duble i ja nie wiem o co ludzie płaczą.
Zgłoś
Avatar
S................n 2018-07-05, 21:27 1
Angel napisał/a:



O jakiej krytyce ty mówisz bo nie mam pojęcia. Jak coś było to zgłoś duplikat, temat poleci do było i po sprawie.
Na forum pojawiają się zarówno nowe materiały jak i stare, pojawiają się tematy z filmikami które już faktycznie były ale zostały wrzucone bezpośrednio z YT a potem zostały usunięty z YT - 3/4 filmików wrzucanych bezpośrednio nie wiedząc czemu znikają z YT.
Jeżeli masz problem że coś jest stare to już twój problem a nie mój.
Dodam jedynie że ja nie kasowałem tobie żadnego twojego wpisu i nawet nie chce mi się sprawdzać co on zawierał.

Użytkownik, który odkrył ,,dubla" powinien wpisać w wątku link do jego poprzednika. W tym celu powstała opcja raportowania znalezionych dubli - Zgłoś duplikat.
sadistic.pl/regulamin.htm .


Dobra dobra ty mi tu nie ściemniaj, sam usuwasz tematy a filmiki kroisz, w chuja to świeżaków a nie starego lisa

Argeusz napisał/a:

Niestety Angel czesto to wygląda tak, że materiał faktycznie już był, ale za chuja nie da się go odnaleźć, bo ktoś go usunął zanim go wrzucił do poczekalni.


Bingo kurwa!!!
Zgłoś