18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:30
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-10-10, 16:26
Avatar
Kaznodziej 2012-09-05, 1:27
Byłem ciekaw wypadku jakiegoś a tu niccc okeeee ?
Zgłoś
Avatar
S................e 2012-09-05, 1:35 4
Proximate napisał/a:

@bosmanZGR

No i ja powiem, że też jestem, ale jak widzę te pizdeczki, które kupują litra, a jeżdżą po 50kmph, bo takie przepisy to chuj im w oko, co prawda też jeżdżę zgodnie z przepisami, oprócz tych związanych z predkością, jak brak Ci jaj i kupujesz maszynę na 2 kółkach dla mężczyzn (pomijam skutery) tylko żeby przejechać z punktu A do punktu B zgodnie z Twoimi jebanymi przepisami to żaden z Ciebie motocyklista tylko zwykły szaraczek, który pewnie na żadnym zlocie nie był, a mijając innych "prawdziwych" motocyklistów dziwi się, że Ci podnoszą lewą rękę w górę i zastanawia się co to oznacza..
Na jakimś forum chociaż jesteś zapisany? Czy kupiłeś "bo tak"?
Jeśli druga opcja to żal, Tobie LwG nie podniosę, pozdro.



Czyli jak masz auto z 3-4l to trzeba zapierdalać po 200 km/h, bo inaczej to pizdeczka? Jeśli jedzie zgodnie z przepisami to już nie jest kierowcą, tylko szaraczkiem? I do tego musi na zloty samochodów jeździć?
Zgłoś
Avatar
kosciej 2012-09-05, 6:06
trafiają się debile wszędzie ale tu widać serię debili
Zgłoś
Avatar
e................z 2012-09-05, 7:33
jabym gnoja puścił poboczem
Zgłoś
Avatar
.................. 2012-09-05, 7:35
elwiz napisał/a:

jabym gnoja puścił poboczem



Dlaczego podajesz się za kobietę w profilu?
Zgłoś
Avatar
Cebe 2012-09-05, 7:48 1
Proximate napisał/a:

@bosmanZGR

No i ja powiem, że też jestem, ale jak widzę te pizdeczki, które kupują litra, a jeżdżą po 50kmph, bo takie przepisy to chuj im w oko, co prawda też jeżdżę zgodnie z przepisami, oprócz tych związanych z predkością, jak brak Ci jaj i kupujesz maszynę na 2 kółkach dla mężczyzn (pomijam skutery) tylko żeby przejechać z punktu A do punktu B zgodnie z Twoimi jebanymi przepisami to żaden z Ciebie motocyklista tylko zwykły szaraczek, który pewnie na żadnym zlocie nie był, a mijając innych "prawdziwych" motocyklistów dziwi się, że Ci podnoszą lewą rękę w górę i zastanawia się co to oznacza..
Na jakimś forum chociaż jesteś zapisany? Czy kupiłeś "bo tak"?
Jeśli druga opcja to żal, Tobie LwG nie podniosę, pozdro.



Tyś kurwa motocyklista, widziałeś kiedyś motocyklistę w ogóle skoro uważasz, że moto kupuje się po to żeby zapierdalać ? Słyszałeś o czymś takim jak pasja ? Mam w garażu 6-setke, jeżdżę na zloty po całej Polsce, i rzadko kiedy jadę więcej jak 120-130km/h w trasie oczywiście. Czyli co jestem tylko zwykłym szaraczkiem ? Myślałem, że człowiekiem z pasją
Tak na forum jestem zapisany, nawet na kilku, ale co do chuja ma bycie zapisanym na forum do bycia motocyklistą ?
Zgłoś
Avatar
scxx 2012-09-05, 8:10 3
Proximate napisał/a:

@bosmanZGR

No i ja powiem, że też jestem, ale jak widzę te pizdeczki, które kupują litra, a jeżdżą po 50kmph, bo takie przepisy to chuj im w oko, co prawda też jeżdżę zgodnie z przepisami, oprócz tych związanych z predkością, jak brak Ci jaj i kupujesz maszynę na 2 kółkach dla mężczyzn (pomijam skutery) tylko żeby przejechać z punktu A do punktu B zgodnie z Twoimi jebanymi przepisami to żaden z Ciebie motocyklista tylko zwykły szaraczek, który pewnie na żadnym zlocie nie był, a mijając innych "prawdziwych" motocyklistów dziwi się, że Ci podnoszą lewą rękę w górę i zastanawia się co to oznacza..
Na jakimś forum chociaż jesteś zapisany? Czy kupiłeś "bo tak"?
Jeśli druga opcja to żal, Tobie LwG nie podniosę, pozdro.



A ja powiem że irytują mnie tacy idioci twojego pokroju na drogach co wnioskuje po tym co napisałeś i to nie tyczy się tylko motorów ale i samochodów osobiście jeżdżę motorem i samochodem nie mam konta na forum z motorami oraz nie nalezę do żadnego klubu motor mam bo jazda motorem mi sprawia przyjemność nie muszę należeć do żadnego klubu by dobrze jeździć bo w jeździe się liczą umiejętności a nie moc motoru i ilość kont na forum i przynależności do klubów motor mam lekko poniżej 1l i jakoś nie widzę potrzeby zapi*erdala w każdym miejscu po 150-200 co nie oznacza że nie lubię sobie poszaleć... a z tego co widzę kupując motor w okolicach 1l powinienem odrazu jeździć po 150 by nie być piz*deczką tylko prawda jest taka że są motocykliści i motocykliści jedni patrzą na swoje umiejętności warunki itd a drudzy po prostu jeżdżą by zapierdalać często bez umiejętności a później płacz i jak przeżyje i komuś coś zrobi to ja nie chciałem... ale cóż ci mam tłumaczyć dorośniesz do motoru to zrozumiesz...
Zgłoś
Avatar
bosmanZGR 2012-09-05, 8:39
Proximate napisał/a:

@bosmanZGR

No i ja powiem, że też jestem, ale jak widzę te pizdeczki, które kupują litra, a jeżdżą po 50kmph, bo takie przepisy to chuj im w oko, co prawda też jeżdżę zgodnie z przepisami, oprócz tych związanych z predkością, jak brak Ci jaj i kupujesz maszynę na 2 kółkach dla mężczyzn (pomijam skutery) tylko żeby przejechać z punktu A do punktu B zgodnie z Twoimi jebanymi przepisami to żaden z Ciebie motocyklista tylko zwykły szaraczek, który pewnie na żadnym zlocie nie był, a mijając innych "prawdziwych" motocyklistów dziwi się, że Ci podnoszą lewą rękę w górę i zastanawia się co to oznacza..
Na jakimś forum chociaż jesteś zapisany? Czy kupiłeś "bo tak"?
Jeśli druga opcja to żal, Tobie LwG nie podniosę, pozdro.



nie mam zamiaru Ci sie spowiadac gdzie jezdze, gdzie bylem, czy naleze do klubu czy jestem na jakims forum. a przez takich jak Ty, zapierdalaczy, traci cale srodowisko motocyklowe.

@CeBe
a to ma czy jestes na forum bo tacy "motocyklisci" to lubia duzo pieprzyc i nic nie robic, dlatego wazne aby byc zalogowanym na kilku conajmniej forach.

@scxx
piwo!
Zgłoś
Avatar
VanGreeg 2012-09-05, 9:31 1
[quote=bosmanZGR]Panowie i Panie... na tym filmku widac dokladnie brak przestrzegania przepisow i brak zdrowego rozsadku... jestem motocyklista, ale glupoty bronic nie mam zamiaru. jak ktos uwaza ze motocykl to jakis "nadpojazd" i wszystko wolno to jest glupi. to tyle z mojej strony.



Za dojrzałość osobistą, postawę społeczną i świadomość zachowań otrzymujesz ode mnie piwo.
Zgłoś
Avatar
bigosamigos77 2012-09-05, 10:16
niech się już chłodniej robi to przestaną debile jeździć, tylko wzrośnie zapotrzebowanie na organy do przeszczepu. Bądźcie ostrożni kierowcy szkoda auta odrapać
Zgłoś
Avatar
Pener 2012-09-05, 11:00
Zgłoś
Avatar
mjrZenada 2012-09-05, 15:56
Piwo za Hondy Goldwing.
Zgłoś
Avatar
kamik306 2012-09-05, 16:10
Proximate napisał/a:

@bosmanZGR

No i ja powiem, że też jestem, ale jak widzę te pizdeczki, które kupują litra, a jeżdżą po 50kmph, bo takie przepisy to chuj im w oko, co prawda też jeżdżę zgodnie z przepisami, oprócz tych związanych z predkością, jak brak Ci jaj i kupujesz maszynę na 2 kółkach dla mężczyzn (pomijam skutery) tylko żeby przejechać z punktu A do punktu B zgodnie z Twoimi jebanymi przepisami to żaden z Ciebie motocyklista tylko zwykły szaraczek, który pewnie na żadnym zlocie nie był, a mijając innych "prawdziwych" motocyklistów dziwi się, że Ci podnoszą lewą rękę w górę i zastanawia się co to oznacza..
Na jakimś forum chociaż jesteś zapisany? Czy kupiłeś "bo tak"?
Jeśli druga opcja to żal, Tobie LwG nie podniosę, pozdro.



Haha, to się uśmiałem. Czyli trzeba wyciskać ile się da z auta? To już jest skrajny debilizm, pomijając auto na codzień (307 2,0 hdi) to jeszcze jeżdżę sierrą cossie (270+hp) i też mam z niej wyciskać? 200+ po mieście? Gościu, puknij się w głowę, najlepiej o drzewo, żebyś mi nigdy nie wjechał w drogę "wielki motocyklisto", podnoszenie ręki to tylko znak, to nie czyni Cię motocyklistą.

03:10 pierwszego filmiku Penera- piękna sprawa, a za taką jazdę jak oni to kara powinna być tylko jedna.

Dodam tylko, że jeżdżę ~80 000 km rocznie od 6 lat, tak, żeby spiny zaraz nie było
Zgłoś
Avatar
Pener 2012-09-05, 19:52
Zgłoś
Avatar
strunka 2012-09-05, 20:18
Autorze, to kogo skierowałeś zwrot grzecznościowy w tytule?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie