18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Laomedont 2013-04-23, 21:45 1
ciekawe czy było by im do śmiechu gdyby ten 1 udławił się własnymi rzygami
Zgłoś
Avatar
Dżoker 2013-04-23, 21:57
Dokładnie, to zwykłe kurwy, a nie koledzy. I ni w chuj nie śmieszne. a ty pajacu o nicku numerueahfbuysebfashuifbabis nie będziesz mówił kto prawdziwym sadolem jest!
Zgłoś
Avatar
bartek6166 2013-04-23, 22:02
@Numernabis, jeżeli robisz tak swoim najebanym znajomym to jesteś kurwą i powinni Cię jebać w dupe. Tyle w temacie
Zgłoś
Avatar
Numernabis 2013-04-23, 22:07
@up
Przeczytaj pierwszy komentarz kretynie.

Pozdrawiam Ciebie i Twoją ułomność.
Zgłoś
Avatar
f................n 2013-04-23, 22:34 1
1. Kolega koledze nie odjebałby takiego numeru (chyba, że obecne pokolenie ma inaczej).
2. Jeśli kolega by odjebał, to by przeprosił, a na pewno nie publikowałby takiego upokarzającego ścierwa w interencie (chyba, że etc .....)
3. Zwykłe kurwy nie koledzy (a`propos filmiku).

Nazwijcie mnie szczęśliwym człowiekiem, zdarzało mi się budzić z ryjem popisanym markerem (a i bez tego jest on szpetny) lub w sytuacjach o których opowiadać nie będę, ale jakoś zawsze pozostawało to w gronie osób, które przy tym były (tj. uczestników melanżu).

Reasumując: tępić skurwysyństwo i poklask dla niego.
Zgłoś
Avatar
plArc 2013-04-23, 22:35
U mnie na imprezie to choćbyś na środku pokoju zasnął to nic Ci nie zrobią. Conajwyżej sie przeniesie impreza. Życze wam takich imprez sadole : )
Zgłoś
Avatar
fun88 2013-04-23, 22:56 1
kustoszpan napisał/a:

"To co sadole lubią najbardziej.
Czyli upokarzanie pijanych śpiochów"

Chyba nie jestem "sadolem" bo najbardziej lubię dobrze pojeść, napić się piwka(czasami wódeczki) poruchać porządnie i dobrze się wyspać.
Ale co ja tam wiem...



w tym wieku to już chyba porządnie nie poruchasz
Zgłoś
Avatar
ddss 2013-04-23, 23:15
To jest całkiem pojebane , gdyby mój znajomy mi coś takiego zrobił jedyne co bydostał to kopa w dupe i pozew
Zgłoś
Avatar
^50Cent^ 2013-04-23, 23:34
Chuj nie koledzy
Zgłoś
Avatar
papiez 2013-04-24, 0:06
szkoda trochę Pancho bo to alkoholik, jako jedyny siętak zalewał, że nie mógł ustać, a do tego jeszcze wszystko było kamerowany no i ekipa robiła sobie z niego jaja. dla mnie to przykre
Zgłoś
Avatar
generalissimus 2013-04-24, 0:19
Cytat:

ciekawe czy było by im do śmiechu gdyby ten 1 udławił się własnymi rzygami



Nie, no tyle tekstów od czapy, a tylko jeden głos rozsądku. Piwko!!
Zgłoś
Avatar
halobiba 2013-04-24, 13:47
ludzie, to jest dirty sanchez, oni z tego żyją. to są ludzie, którzy wbijają sobie różne rzeczy w ciało, napierdalają się nawzajem i nie spinają dupy, tylko czekają na najbliższą okazję kiedy będą mogli się odpłacić. i golenie głowy/brwi czy posypywanie mąką to akurat najłagodniejszy 'żarcik' jaki miałam okazje oglądać w ich wydaniu.
Zgłoś
Avatar
Ozzy Osbourne 2013-04-25, 0:49
kustoszpan napisał/a:

"To co sadole lubią najbardziej.
Czyli upokarzanie pijanych śpiochów"

Chyba nie jestem "sadolem" bo najbardziej lubię dobrze pojeść, napić się piwka(czasami wódeczki) poruchać porządnie i dobrze się wyspać.
Ale co ja tam wiem...



Prawdziwy sadol to baba z kutasem i po to wchodzimy na tą stronę!
Zgłoś