18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Jebaka80 2022-01-17, 14:21 4
Było sobie życie
Zgłoś
Avatar
Riikko 2022-01-17, 15:08 17
cz to kurwa dzien czy noc, obowiazuje pewne zasady na ulicy, to nas od murzynow odroznia. po drugie warunki widac, ze chujowe, sniegu od chuja i to nie trzeba miec nawet prawka, aby wiedziec, ze ni chuja sie nie da wyhamowac na takiej biezni, a zapierdala po niewiadomo jakiego chuja. tam kurwa nawet asfaltu nie widac. po trzecie, fotka. co za kurwa cwel, nie kierowca. mam nadzieje, ze dostal(a) najwyzsza kare za to i tez mam nadzieje, ze kurwa juz nie siadzie za kolkiem...

Zgłoś
Avatar
freddy.krueger 2022-01-17, 16:58 1
Właśnie dlatego uczulam moich bliskich aby przy przejściu troszkę zwolnili i sprawdzili czy nikt nie idzie ... Z drugiej strony to czy ona przechodzi na przejściu czy przed nim może żeby szła po zebrze by wyhamował więcej pytań niż odpowiedzi
Zgłoś
Avatar
rzepek1 2022-01-17, 17:42 4
Właśnie tak bezmyślni są ludzie i to w każdym wieku. Nie biorą pod uwagę, że są słabo widoczni, a do tego na jezdni zalega śnieg.
Zgłoś
Avatar
Riikko 2022-01-17, 17:44 4
rzepek1 napisał/a:

Właśnie tak bezmyślni są ludzie i to w każdym wieku. Nie biorą pod uwagę, że są słabo widoczni, a do tego na jezdni zalega śnieg.



ty tak na serio?

Zgłoś
Avatar
Xenon 2022-01-17, 22:52
Przykra sprawa dla Człowiek idącego przez przejście dla pieszych
Zgłoś
Avatar
mit2 2022-01-18, 19:03
Kacapów nie szkoda...
Zgłoś