18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 11:07
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 20:18
🔥 Poskromienie hotelowej Karyny - teraz popularne
🔥 Zaczepna samica - teraz popularne
Avatar
r061071 2019-12-12, 19:20 8
i dżesika z bombelkiem debila leci zobaczyć czy dostanie odszkodowanie
Zgłoś
Avatar
shoe5maker 2019-12-12, 22:05 3
Jak debil ciął tylko z jednej strony. Najpierw należy podciąć od strony planowanego upadku i dopiero wycinać resztę "od tyłu". W trakcie upadania wyłamie się z pniaka i upadnie jednocześnie korona i pień. No ale jak ktoś nigdy przy tym nie robił to boli go dupa.
Zgłoś
Avatar
darujsobie.pl 2019-12-12, 22:55 1
Nie przewidział tego ^^
Zgłoś
Avatar
Takafura 2019-12-12, 23:55 4
shoe5maker napisał/a:

Jak debil ciął tylko z jednej strony. Najpierw należy podciąć od strony planowanego upadku i dopiero wycinać resztę "od tyłu". W trakcie upadania wyłamie się z pniaka i upadnie jednocześnie korona i pień. No ale jak ktoś nigdy przy tym nie robił to boli go dupa.


Teoretycznie masz rację. W praktyce znajomy arborysta ( z uprawnieniami na wspinaczkę) mówił nigdy, przenigdy nie wlezie na drobinę. Tylko z kosza lub siedząc przypięty na drzewie.
Zgłoś
Avatar
mrfreak16 2019-12-13, 0:40 3
Staruszek mój tak z piłą podobnie zaliczył przygodę, jak na złość, u teściowej orzecha i jak na złość ostatni pień i miał być fajrant. Na dodatek jedną ręką się trzymał drzewa a w drugiej piła. Pień się nie przeciął, tak jak na filmiku, zrobił wahadło i przykurwił w drzewo, że spadł. Piła wbita w ziemię 10 centymetrów od głowy a stary leży na plecach w stercie gałęzi. Gdyby nie one chyba trup, tak to tylko w 16 miejscach żebra złamane.

Zadziałał pośpiech i... Głupota, niestety.
Zgłoś
Avatar
sars_80 2019-12-13, 8:13 1
fizyk, matematyk = logistyk
Zgłoś
Avatar
arekkomp 2019-12-13, 8:28 1
Mam dylemat:
- z jednej strony co trzeba mieć w głowie, żeby chcąc uciąć jedną gałąź, najpierw poszukać kamerki/telefonu, wykadrować, ustawić i nagrać żeby co ...... wrzucić na neta? Pokazać rodzince?
- z drugiej strony, jakby się tak nie postarał, nie miałbym czego oglądać.
No bo na fejka nie wygląda, fajnie pierdolnął.
Ale cóż, mamy praktycznie lata dwudzieste XXI wieku, czas facebooka, insta, czas pogardy i wilczej zamieci..... zagalopowałem się.
Zgłoś
Avatar
Olencja88 2019-12-13, 11:51 2
Oni to robią specjalnie? Za każdym razem to nie jest przypadkowe nagranie szwagra tylko pieczołowicie ustawiona kamera.
Zgłoś