18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:38
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:14
🔥 Sumienie nie pozwala - teraz popularne
Avatar
dOpieca 2024-10-01, 18:55 13
Mordy dra , kurwa bym nie wytrzymał w tym syfie 5 minut
Zgłoś
Avatar
janmod 2024-10-01, 18:55 1
To nie zadna krowa tylko ich bog, i bog tak chcial
Zgłoś
Avatar
ir0kez 2024-10-01, 18:56 2
Jest 2024r. A oni dalej uważają krowy za święte. Krowa ważniejsza jest niż ludzie, w sumie to podludzie. Czyli wszystko w porządku i tak jak ma być.
Zgłoś
Avatar
Bloblas 2024-10-01, 20:54 12
To qwa byk jest nie krowa. Tak czy siak samo bydło na tym filmiku
Zgłoś
Avatar
Kozłastopa 2024-10-01, 21:54
@dOpieca: normalnie, symulator filmu "Dom Wariatów". Pierwsza część sagi o Adasiu Mialczynskim jakby ktoś nie trybił . Polecam masochistom.
Zgłoś
Avatar
alojz 2024-10-01, 21:55 1
Bloblas napisał/a:

To qwa byk jest nie krowa. Tak czy siak samo bydło na tym filmiku



Ech prawaku - to krowa! zmaczy sie byk identyfikujący sie jako krowa, czyli pełnokrwista Mućka.
Zgłoś
Avatar
Robroy 2024-10-01, 21:57
Jaki kraj taka Pampeluna
Zgłoś
Avatar
lysymisio6969 2024-10-01, 22:08 5
Bloblas napisał/a:

To qwa byk jest nie krowa. Tak czy siak samo bydło na tym filmiku



alojz napisał/a:

Ech prawaku - to krowa! zmaczy sie byk identyfikujący sie jako krowa, czyli pełnokrwista Mućka.



lewaki od takich "krów" uwielbiają "jogurcik"..
Zgłoś
Avatar
VladolfPutler 2024-10-01, 22:14
Dla nich krowa to świętość XD Za zabicie krowy dostają tam wyrok jak u nas za zabicie człowieka 🤣 A jak krowa ich rozdepcze i wgniecie w gówno jak na tym filmiku to są wybrańcami
Zgłoś
Avatar
quniu88 2024-10-01, 22:42 2
lysymisio6969 napisał/a:

lewaki od takich "krów" uwielbiają "jogurcik"..



To ciekawe, że prawaki zawsze pierwsi myślą o czymś seksualnym gdy mowa o homo, dzieciach lub zwierzętach. Mnie do głowy nie przyszło patrzeć czy to ma cycki czy nie. A potocznie mówi się, że na pastwisku są krowy (czyli bydło), a nie byki, no ale wy lubicie patrzeć w genitalia 😜
Zgłoś
Avatar
lysymisio6969 2024-10-01, 23:15 2
quniu88 napisał/a:

To ciekawe, że prawaki zawsze pierwsi myślą o czymś seksualnym gdy mowa o homo, dzieciach lub zwierzętach. Mnie do głowy nie przyszło patrzeć czy to ma cycki czy nie. A potocznie mówi się, że na pastwisku są krowy (czyli bydło), a nie byki, no ale wy lubicie patrzeć w genitalia 😜



nie.. wychowywałem się na wsi więc od dziecka wiem co to pizda a co chuj a nawet kto to pizda a kto chuj..
Zgłoś
Avatar
Bloblas 2024-10-01, 23:42
alojz napisał/a:

Ech prawaku - to krowa! zmaczy sie byk identyfikujący sie jako krowa, czyli pełnokrwista Mućka.



Ałajz - obierz punkt na ścianie, weź rozpęd i wal dynią. Czynność powtórz. Nie kategoryzuj mnie synu peta i warczącej motopompy
Zgłoś
Avatar
mariusz3pl 2024-10-01, 23:46 1
quniu88 napisał/a:

To ciekawe, że prawaki zawsze pierwsi myślą o czymś seksualnym gdy mowa o homo, dzieciach lub zwierzętach. Mnie do głowy nie przyszło patrzeć czy to ma cycki czy nie. A potocznie mówi się, że na pastwisku są krowy (czyli bydło), a nie byki, no ale wy lubicie patrzeć w genitalia 😜



Prawaki gdy mowa o homo to zawsze im się to z jakimś gównem kojarzy

______________

Tutaj Kolekcja
Zgłoś
Avatar
Magiczna_Mysz 2024-10-01, 23:53
Jeśli na biało to pogrzeb.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie