18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 56 minut temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
xv89 2024-05-27, 0:54
flejtuch napisał/a:

99% tych wyrobów motocyklopodobnych nie ma homologacji, nie można tego zarejestrować. A skoro nie można tego zarejestrować to nie może poruszać się po drogach publicznych. Nie musi mieć więc przeglądu i ubezpieczenia.
Widzisz na nagraniu tablicę rejestracyjną ? Nie ma !
Do typa powinna przyjechać policja bo jedzie po publicznej drodze skoro są znaki ostrzegawcze.



Dziękuję pięknie za tą garść bezcennych informacji. Nie zwróciłem na ten szczegół uwagi. Swoją drogą - właśnie podsunąłeś mi pomysł na uwalenie chamskiego sąsiada.
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2024-05-27, 11:01
Jbcpis napisał/a:

Wszyscy co tu piszą, że pizdziki pierdzą mają racje ale i tak macie nasrane. Świat tak nie działa jak byście chcieli.. mam ściągać każdego z motoru bo głośno? Mieszkam kurwa przy ulicy. Musiał bym drugi etat na to wsiąść. Ale na wsi jak nap*erdalają krajzegą albo innym gównem o 6 rano to jest to praca xddd wtedy hałas nie przeszkadza ani troszkę.. yebac was wszystkich xd



Gościu na krajzedze zapierdala bo to jego hobby tak jak jazda na kiblu?
Chodzi o to, że jest dopuszczalny poziom hałasu. Nawet takie jebane śmieciarki bo szmelc zbierają po blokowiskach nie robią takiego hałasu jak jeden piździk o pojemności silnika takiej co kawa w McDonald i rozjebanym wydechem.

Widać, że motopizdy prezentują pewien rodzaj upośledzenia zarówno na drogach jak i poza nimi
Zgłoś
Avatar
goofastfood 2024-05-28, 22:23
Ma szczęście, że Asterix nie zdążył łyknąć magicznego napoju, bo by go rozniósł jak rzymiańską falangę.
Zgłoś