18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
bioder 2017-12-15, 23:16
Typowe "resortowe dziecko" pizda z merca...
Zgłoś
Avatar
malinovyNR 2017-12-15, 23:18 2
pierdolenie o szopenie. Ciekaw jestem jak to wygladalo od poczatku
Zgłoś
Avatar
~Velture 2017-12-15, 23:23 5
@up
Jak to wyglądało na początku masz przecież na końcu filmu...
Zgłoś
Avatar
kuba1393 2017-12-16, 0:15
chuj wi tak naprawde o co poszło.. na nagrywający mogl dodac tylko to co chcial bonzo w torebusi oszołom i nagrywający to oszołom skoro wrzuca takie coś do neta
Zgłoś
Avatar
manson__ 2017-12-16, 0:29 1
motłoch napisał/a:

A to menda pierdolona, nowobogacki frajer co to myśli, że jak ma merola to mu kurwa wszystko wolno i najlepiej wszyscy spierdalać z drogi bo ON kurwa teraz jedzie, jebany pedał z torebeczką i kurwa fryzurką na boczek, mam nadzieję, że ten co kamerował już go na policję zgłosił i fiut dostanie mandat i będzie bulił za rozjebane lusterko. Ja ogólnie to spokojny jestem, ale jak widzę takie coś to mnie po prostu kurwica bierze, no chuj mu w dupę cwelowi zajebanemu.


alexandrus napisał/a:



Ha ha ha proszę Cię! merola.... ale w leasingu! Albo pod zastaw chałupy!


EdmundKemper napisał/a:

Tylko cipy kupują mercedesy.


Mockba napisał/a:



Może własnie wziął w leasing na swoj zaklad pogrzebowy, a jak roboty nie ma to po cywilnemu popierdala ?


Sowa_wln napisał/a:

Jaki pedał zajebany Kkelvin, torebyczka i miercedes w leasingu. Karate miszcz lusterkowy.


Trąci biedą.. materialną, jak również i umysłową.
W życiu chłopcom 'nie wyszło'? Jebane nieroby...
Zgłoś
Avatar
hardowski 2017-12-16, 0:37
Jakbym jeździł karawanem, też bym się wkurwił. Wyrozumiałości...
Zgłoś
Avatar
negativemusic 2017-12-16, 2:15
TT4 napisał/a:

Chyba motocyklista. To u nich typowe. *Motocipa.



Oczywiście, normalnie ubrany i latający mercem Ostatnio wyzywanie motocyklistów na tym portalu stało się modne, łap piwka
Zgłoś
Avatar
xorxor 2017-12-16, 6:45
hahaha 3cie miejsce w rankingu debili miesiąca :
tablica-rejestracyjna.pl/FG7212G
Zgłoś
Avatar
cola1111 2017-12-16, 11:44 1
Ostatnio miałem podobne zdarzenie. Jadę sobie moim Suzuki, a tu z naprzeciwka zaczyna ma mnie trąbić jakiś buc w (oczywiście) Mercedesie. Myślę sobie po chuj mu chodzi? Tak po prostu trąbi? Okazało się, że włączył lewy kierunkowskaz i ja, według niego musiałem go puścić, żeby wiechał sobie do sklepu. Długo nie myśląc pokazuję kolesiowi trzeci palec. Koleś wychodzi, że swojego szlachetnego bolidu i do mnie z ryjem, no to ja też wychodzę. Po chwili właściciel 15 letniego Mercedesa zaczyna mi wygrażać, że mi wpierdoli, a ja na to że proszę bardzo, że może mi wypierdolić w twarz, nawet pokazuję rączką moją prawą stronę twarzy, że tu ma celować. I co kurwa zrobiła?! Zamiast przypierdolić zwątpiła, pomruczała coś i wsiadła do swojego złomka. Mina jego dziewczyny mówiła wszystko, zamiast złapać punkty za bycie ''maczo'' chyba stracił w jej oczach.
Zgłoś
Avatar
S................n 2017-12-16, 17:36
igorektgk napisał/a:


To stary mercedes klasy R produkowany od 2005 roku.Ceny w miarę przyzwoitej sztuki zaczynają się od około 30 tysięcy.



Wiem, szydzę z łobuza
Zgłoś
Avatar
Hrabia Drapula 2017-12-16, 21:10
koleś dał dupy jak pompa wody, ja by nie zjeżdżał z ronda tylko dalej swoim pasem, piękna przycierka lewego bo, jeszcze delikatnie bym do lewej się przytulił, ciekawe jak by pizduś śpiewał, a policji bym jeszcze film pokazał że by mu dojebali za niszczenie cudzego mienia, swoją drogą taki kozak a zapierdalał chyba biegiem bo jak koleś wysiadł to już spierdalał
Zgłoś
Avatar
fashX 2017-12-17, 1:03
KURWA DEBILE BEZ PRAWA JAZDY!!!!!!!!, przecież ten mercedes miał piarwszeństwo, na skrzyżowaniu o ruchu okrężnym pierwszeństwo ma pojazd zjężdzjązy z lewej strony idioci ... Jest linia przerywana... Źle oznakowane skrzyżowanie!
Zgłoś
Avatar
DanWPR 2017-12-17, 15:11
@up

Gdyby jeszcze włączył kierunkowskaz debilu, to może by go puścił.
Zgłoś
Avatar
PanAndrzej666 2017-12-17, 17:06 1
Pajacyk ode mnie z Gorzowa Wlkp. chyba nawet wiem gdzie mieszka tzn dzielnica jaka
Zgłoś