18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
TT4 2017-12-15, 15:00 2
Chyba motocyklista. To u nich typowe. *Motocipa.
Zgłoś
Avatar
kalijanek 2017-12-15, 16:23
i co było dalej?
Zgłoś
Avatar
tranzystor 2017-12-15, 18:45 9
Po co wysiadając zabrał ze sobą tą pedalską torebeczkę? Myślał, że doda mu męskości?
Zgłoś
Avatar
motłoch 2017-12-15, 19:47 80
A to menda pierdolona, nowobogacki frajer co to myśli, że jak ma merola to mu kurwa wszystko wolno i najlepiej wszyscy spierdalać z drogi bo ON kurwa teraz jedzie, jebany pedał z torebeczką i kurwa fryzurką na boczek, mam nadzieję, że ten co kamerował już go na policję zgłosił i fiut dostanie mandat i będzie bulił za rozjebane lusterko. Ja ogólnie to spokojny jestem, ale jak widzę takie coś to mnie po prostu kurwica bierze, no chuj mu w dupę cwelowi zajebanemu.
Zgłoś
Avatar
S................n 2017-12-15, 20:00 7
motłoch napisał/a:

A to menda pierdolona, nowobogacki frajer co to myśli, że jak ma merola to mu kurwa wszystko wolno i najlepiej wszyscy spierdalać z drogi bo ON kurwa teraz jedzie, jebany pedał z torebeczką i kurwa fryzurką na boczek, mam nadzieję, że ten co kamerował już go na policję zgłosił i fiut dostanie mandat i będzie bulił za rozjebane lusterko. Ja ogólnie to spokojny jestem, ale jak widzę takie coś to mnie po prostu kurwica bierze, no chuj mu w dupę cwelowi zajebanemu.



Ha ha ha proszę Cię! merola.... ale w leasingu! Albo pod zastaw chałupy!
Zgłoś
Avatar
mjiceland 2017-12-15, 20:03 28
tranzystor napisał/a:

Po co wysiadając zabrał ze sobą tą pedalską torebeczkę? Myślał, że doda mu męskości?


To nie torebeczka, to kołczan prawilności. +200 do siły i redukcja zużycia wytrzymałości podczas ataku.
Zgłoś
Avatar
EdmundKemper 2017-12-15, 20:05 2
Tylko cipy kupują mercedesy.
Zgłoś
Avatar
ujebutor 2017-12-15, 20:12 18
Ale ten Mercedes jest obrzydliwy. Nigdy nie zrozumiem bezguści, którzy noszą takie pedalskie torebunie i jeżdżą samochodem wyglądajacym jak karawan pogrzebowy.
Zgłoś
Avatar
Mockba 2017-12-15, 20:29 3
ujebutor napisał/a:

Ale ten Mercedes jest obrzydliwy. Nigdy nie zrozumiem bezguści, którzy noszą takie pedalskie torebunie i jeżdżą samochodem wyglądajacym jak karawan pogrzebowy.



Może własnie wziął w leasing na swoj zaklad pogrzebowy, a jak roboty nie ma to po cywilnemu popierdala ?
Zgłoś
Avatar
Sowa_wln 2017-12-15, 21:02 4
Jaki pedał zajebany Kkelvin, torebyczka i miercedes w leasingu. Karate miszcz lusterkowy.
Zgłoś
Avatar
karakal 2017-12-15, 21:11 3
Wytarłbym nim ulice jak mopem.
Zgłoś
Avatar
igorektgk 2017-12-15, 21:24 1
alexandrus napisał/a:



Ha ha ha proszę Cię! merola.... ale w leasingu! Albo pod zastaw chałupy!


To stary mercedes klasy R produkowany od 2005 roku.Ceny w miarę przyzwoitej sztuki zaczynają się od około 30 tysięcy.

ujebutor napisał/a:

Ale ten Mercedes jest obrzydliwy. Nigdy nie zrozumiem bezguści, którzy noszą takie pedalskie torebunie i jeżdżą samochodem wyglądajacym jak karawan pogrzebowy.


Jaki van wygląda Twoim zdaniem drogi sadolu lepiej od klasy R?
Jak na mój gust jest to najfajniejsze autko w klasie.Wygląda bardzo nietypowo,wyposażyć to możesz praktycznie we wszystko co oferował wtedy mercedes a w wersji AMG popierdala jak dziki osioł
Zgłoś
Avatar
Sowa_wln 2017-12-15, 21:38 5
@up igorektgk to jest sprawca! Dzwońcie do admina.
Zgłoś
Avatar
PieronJasnySzlag 2017-12-15, 22:16 1
Sowa_wln napisał/a:

@up igorektgk to jest sprawca! Dzwońcie do admina.


Płosze, płosze. Kogo my tu mamy. igorektgk jes spławca, już wyciągamy telefonik i dzwonimy do admina

Niewiem jak małego fiuta trzeba mieć żeby każdy klakson interpretować jak jakąś mega niesprawiedliwą obelge.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie