18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:41
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Avatar
MożeTak 2016-10-31, 15:34 9
@bloodwar
Głupoty gadasz. Największy przebieg to mają właśnie te niezbyt urodziwe i zakompleksione, które dają jak leci aby się dowartościować albo ewentualnie te które są TYLKO ładne. Jak panna jest atrakcyjna i nie głupia to nie będzie "dawać" byle komu, więc niekoniecznie będzie mieć duży przebieg. To, że się miało i ma wielu "adoratorów" nie oznacza, że automatycznie uprawiało się seks z wieloma.
Zgłoś
Avatar
Sashaaaa 2016-10-31, 16:08 15
Największy przebieg mają te albo tamte... Najlepiej się żenić z tymi a nie z tymi... hahaha ja pierdole jacy niektórzy faceci są pojebani. Czasami wchodze tylko poczytać komentarze jak sobie nawzajem dajecie rady dotyczące kobiet i się z nich pośmiać.
Zgłoś
Avatar
sezamkowyRozpierdol 2016-10-31, 16:15 10
Wy się tu sracie o kobiety a ja wam powiem, że wystarczy być kapitalistą
Kobieta nie jest do szczęścia potrzebna
Jak chcecie sobie ulżyć to kapitalizm oferuje wam dziwki

Sashaaaa napisał/a:

Największy przebieg mają te albo tamte... Najlepiej się żenić z tymi a nie z tymi... hahaha ja pierdole jacy niektórzy faceci są pojebani. Czasami wchodze tylko poczytać komentarze jak sobie nawzajem dajecie rady dotyczące kobiet i się z nich pośmiać.



Pewnie przypominają ci się stare lata kiedy z psiapsiółkami debatowało się o tym, który ma dłuższego a który grubszego kutasa co nie?
Albo który bardziej przy forsie
No chyba nie powiesz mi, że wy kobiety jesteście święte, bo wasza natura jest jeszcze bardziej rozwiązła niż facetów
Bo emocje mają większe wpływ na kobietę i pierwszy lepszy frajer z ponadprzeciętnym IQ będzie wiedział jak was urobić i zaciągnąć w krzaczki
Nie dziwie się, że jest parcie na kobiety z wysokim IQ, właśnie po to by zminimalizować ryzyko zdrad
Zgłoś
Avatar
vedkonner 2016-10-31, 17:12 2
bloodwar napisał/a:

Problem z facetami jest taki, że szukają na żony zajebistej dupki a takie są przeważnie mocno przechodzone bo nie oszukujmy się, jak laska jest zajebistą dupą to od 14stego roku życia już się kręcą koło niej absztyfikanci, potem ma taka 23-25 i uświadamia sobie, że liczba facetów którzy w niej byli już dawno przekroczyła dwie cyferki i co, ma Wam powiedzieć prawdę? Który z Was by szanował żonę która miala powiedzmy 36 kolesi? Czy "Kochanie, jesteś dla mnie kimś wyjątkowym" brzmiałoby z jej ust tak samo przekonywująco jakbyście już wiedzieli, że jesteście numerem 37?



Tak więc na ruchanie wybierajcie zajebiste dupki, na żony przeciętniary z małym przebiegiem



To ci powiem tajemnicę. Laski 10/10 są pewne swojej wartości i dlatego się nie ruchają z kim popadnie, do tego wbrew pozorom więcej adoratorów mają średniawki. Dlaczego? No bo do zajebistych boją się podchodzić, bo myślą, że nie mają szans (i zwykle racja), a z brzydką wstyd się pokazać na mieście.

Do tego te brzydkie i przeciętne muszą jakoś podbudować swoją samoocenę, a chłopak, który głaszcze cię po głowie kiedy robisz mu loda w kiblu, potrafi pochwalić.
Zgłoś
Avatar
AdiOsAmigos 2016-10-31, 18:16 6
Sami je szmacimy a później pretensje do garbatego... lubię patrzeć gdy spotykam na mieście byłą laskę ze swoim facetem i wspominam stare czasy gdy wpychałem jej kutasa do buzi po same kule a ona stękała z radości niby powinienem gościowi współczuć ale z drugiej strony wiem ile radochy sprawia dymanie takiej wariatki A do kochania mam swojego psa którego nie rucham a i tak zawsze cieszy się na mój widok gdy wracam do domu I jest po prostu kurwa zajebisty.
Zgłoś
Avatar
s................s 2016-10-31, 19:39 1
ból dupy kobiet bezcenny ,
Zgłoś
Avatar
Zadi_ 2016-10-31, 23:45
Pany, nie wolno tak generalizować. Każda baba jest inna.
Zgłoś