18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:41
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Avatar
Kaczorowy 2016-10-30, 22:27
Gejozą zawiało...
Zgłoś
Avatar
maciuch2 2016-10-30, 22:40
wszyscy ruchali, a narzeczony pewnie najebany
Zgłoś
Avatar
kaczakaka 2016-10-30, 23:28 133
@up przypomniała mi się taka historyjka:

Jakiś czas temu zadzwonił do mnie mój serdeczny koleżka Maciek. Brał ślub i chciał zaprosić mnie na wieczór kawalerski. Maciek to człowiek z innej branży. Nie ma nic wspólnego z ciężarówką. Ucieszyłem się, bo to zawsze okazja do popijawy. Gdy nadszedł ten dzień, odjebałem się jak szczur na otwarcie kanału i poszedłem do Maćka. Przed pójściem do klubu, Maciek zaprosił jeszcze nas do siebie do domu aby zapoznać nas ze swoją narzeczoną. Chuj - pomyślałem sobie - mogę iść, w końcu ciekaw byłem, jaką panienkę koleś wyrwał. Maciek to koleżka starej daty, bez ślubu nie pójdzie do łóżka, a do tego oczytany i naprawdę inteligentny. Chwalił się, że poznał wreszcie kobietę z marzeń, o takim samym jak On światopoglądzie. Ponoć Ona także, bez ślubu żadnego bara-bara. Szacun - pomyślałem - dziś spotkać dziewczynę, która byłaby dziewicą to naprawdę sztuka. Dupy zazwyczaj zaczynają pieprzyć się już w gimnazjach. A mając dwadzieścia-kilka lat, to są już zużyte i poprzedziurawiane jak stare prześcieradło. No więc z olbrzymią ciekawością poszliśmy do Maćka. Drzwi otworzyła nam jego siostra i zachęcającym gestem zaprosiła do środka. Weszło nas chyba z piętnaście chłopa, sami kierowcy cieżarówek. Maciek uśmiechnął się i powiedział: A to jest moja narzeczona Jolanta. Spojrzeliśmy i... kurwa oniemieliśmy. Jolanta gdy nas zobaczyła także oniemiała. I nagle usłyszałem gdzieś z tyłu głos Wieśka: O ja pierdolę... Algida!

No cóż, Jolanta to była nasza tirówa, nazywaliśmy ją Algida, bo nikt tak jak Ona nie potrafił zrobić loda. Wieczór kawalerski nie odbył się, a Maciek zerwał wszelkie kontakty z nami. Z tego co wiem przełożył ślub z Algidą. Mam nadzieję, że wykopie tą szmatę z domu. A swoją drogą, ilu z nas żeni się ze zwykłymi kurwami, wcale o tym nie wiedząc?
Zgłoś
Avatar
Mors_Nigra 2016-10-31, 0:04 4
Słabe, nie odpalać! Scrolować dalej!
Zgłoś
Avatar
Sombrero360 2016-10-31, 1:10 11
kaczakaka napisał/a:

@up przypomniała mi się taka historyjka:
[...]
A swoją drogą, ilu z nas żeni się ze zwykłymi kurwami, wcale o tym nie wiedząc?



dobra dobra - fajnie to wymyśliłeś, ale takie kity możesz wciskać w gimnazjum

Czasem faktycznie laski to niezłe kurwy (sam znam kilka przypadków, gdzie laska będąc z jednym ruchała się już z drugim), ale jeśli trafisz na normalną dziewczynę, to takie hocki klocki nie mają miejsca Nie doszukujcie się w każdej dziewczynie prostytutki, bo nigdy żadnej nie znajdziecie
Zgłoś
Avatar
Tassadar 2016-10-31, 1:38 3
Mogłeś ostrzec o wysokim poziomie hardcoru. Bardzo upiorny materiał
Zgłoś
Avatar
bloodwar 2016-10-31, 8:01 12
Problem z facetami jest taki, że szukają na żony zajebistej dupki a takie są przeważnie mocno przechodzone bo nie oszukujmy się, jak laska jest zajebistą dupą to od 14stego roku życia już się kręcą koło niej absztyfikanci, potem ma taka 23-25 i uświadamia sobie, że liczba facetów którzy w niej byli już dawno przekroczyła dwie cyferki i co, ma Wam powiedzieć prawdę? Który z Was by szanował żonę która miala powiedzmy 36 kolesi? Czy "Kochanie, jesteś dla mnie kimś wyjątkowym" brzmiałoby z jej ust tak samo przekonywująco jakbyście już wiedzieli, że jesteście numerem 37?



Tak więc na ruchanie wybierajcie zajebiste dupki, na żony przeciętniary z małym przebiegiem
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2016-10-31, 9:12 9
Pomijam fakt, że historia zmyślona ale to mnie ubawiło...

kaczakaka napisał/a:

Maciek to koleżka starej daty, bez ślubu nie pójdzie do łóżka



Chyba pojebany katol. Ludzie od zawsze ruchają się na potęgę i mają wyjebane na śluby. Tylko katolicy wymyślili sobie pięknę historie o niejebaniu przed ślubem. Oczywiście nawet sami mają w dupie te zasadę

Cytat:

Problem z facetami jest taki, że szukają na żony zajebistej dupki a takie są przeważnie mocno przechodzone bo nie oszukujmy się, jak laska jest zajebistą dupą to od 14stego roku życia już się kręcą koło niej absztyfikanci



Miażdżysz swoją głupotą. Dla ciebie jak laska jest ładna to na pewno jest kurwą tak? To chyba tylko kurwa u marginesu społecznego. W towarzystwie w jakim ja się obracałem i obracam tak nie jest.
Zgłoś
Avatar
kaczakaka 2016-10-31, 9:35 5
@Sombrero360, Abraxus, to jest zwykła fake historyjka z dawnych lat popularna jakieś 10 lat temu.
Zgłoś
Avatar
M................f 2016-10-31, 11:10
Myślałem, że bez makijażu się pokazała
Zgłoś
Avatar
Polemon 2016-10-31, 11:38 1
Dobra ssipałka, profilaktycznie wjechałem jej chujem w cyce i dałem do buzi w wyobraźni.
Zgłoś
Avatar
carl92 2016-10-31, 11:52 3
Abraxus napisał/a:

Pomijam fakt, że historia zmyślona ale to mnie ubawiło...

Chyba pojebany katol. Ludzie od zawsze ruchają się na potęgę i mają wyjebane na śluby. Tylko katolicy wymyślili sobie pięknę historie o niejebaniu przed ślubem. Oczywiście nawet sami mają w dupie te zasadę

Miażdżysz swoją głupotą. Dla ciebie jak laska jest ładna to na pewno jest kurwą tak? To chyba tylko kurwa u marginesu społecznego. W towarzystwie w jakim ja się obracałem i obracam tak nie jest.


Ziomek ma rację jak laska jest ładna i ma tego świadomość to tak na prawdę może mieć każdego, czemu miała by się wiązać z takimi przeciętniakami ? Przyjdzie jakiś laluś model z dobrą bajerą i laska nas zostawi. Jak właśnie szukać na żonę to dziewczyny przeciętnej, ale takiej, która wie, że zależy jej na nas
Zgłoś
Avatar
SamSobieBogiem 2016-10-31, 12:34 11
@up a dlaczego by nie ruszyć dupska, żeby nie być przeciętniakiem? Zostawiają was nie z powodu wygladu, braku kasu czy wielkości chuja. Zostawiają was bo tkwicie w swojej beznadziei
Zgłoś
Avatar
pierdyl 2016-10-31, 12:39 1
Można zrobić drugą wersję filmiku z czarnym gościem i testem ciążowym
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie