18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (10) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Dokumentalne Popularne Losowe Szukaj Forum Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się

to krzywdził czy nie?
nowynick • 2021-10-20, 14:40
-tato, czy to prawda, że Jan Paweł II krzywdził dzieci?
-nie on, tylko jego podwładni
spoiler

2021-10-20, 17:51
Anosa20 napisał/a:

Zabijcie to zanim się rozmnoży...



Za późno. Klechy też mają dzieci


A to jest moskwicz 2137.

2021-10-20, 18:56
janlew napisał/a:

W sumie nawet sensowne, choć nie wiem czy rozumiesz dlaczego. I czy wiesz co wklejasz?
Hitler wygrał właśnie głosami protestantów, wrogich papieżom. Sam był socjalistą a wierzył głównie w jakieś germańskie mitologie.
Ale co najważniejsze to Hitler wymyślił propagandę, robienia z księży pedofilów, gdy kościół sprzeciwił się mordowaniu żydów.
Tak napawdę nie więcej jest pedofilów wśród księży, co w innych zawodach, a nawet można powiedzieć zdecydowanie mniej, najmniej:
Najwięcej pedofilów w stosumku do reprezentacji w społeczeństwie jest w sród sodomitów. Bo sodomitów jest może 0.1% a wśród zgwałconych dzieci, chłopcy zgwałceni przez sodomitę to 40%. Księdzem i lekarzem jest 1 na 1000 pedofilów.



hehehe to dane oficjalne a przecież k***a wiemy że kler ukrywa skrzętnie takie aferki

2021-10-20, 20:20
Są dwie możliwości:
Albo wiedział i pomagał tuszować, bo był ch*jozą. Albo nie wiedział co się dzieje w organizacji, którą kierował bo był za głupi, żeby to ogarnąć. Jak ktoś ma trzecią możliwość, to niech mi wytłumaczy. Superpozycja obu stanów raczej nie wchodzi w grę.

2021-10-20, 20:33
Nie zmieniajcie tej strony w następne lewackie gówno. Wypie**alać z tym na joemonstera.

2021-10-20, 20:36
Smutno jest oglądać jak sadistic schodzi na psy.

2021-10-21, 06:19
69 przykładów (autor + stawiający piwo), na to, że zainteresowane grupy zawsze są w stanie znależć jednostki na tyle bezmyślne by bez chwili refleksji przyjęły podrzuconą im retorykę i uznały za własną.

Trockiści robili to wtedy a neo-bolszewia kontynuje tę chwalebną tradycję. Nie zmieniło się nic, wtedy i dziś grupą docelową ich demagogi był i jest margines społeczny,

Uprzedzając głupie komenatrze - poziom czyjegoś zbydlęcenia jest mi obojętny, jedynie go zauważam.

2021-10-22, 12:38
janlew napisał/a:

W sumie nawet sensowne, choć nie wiem czy rozumiesz dlaczego. I czy wiesz co wklejasz?
Hitler wygrał właśnie głosami protestantów, wrogich papieżom. Sam był socjalistą a wierzył głównie w jakieś germańskie mitologie.
Ale co najważniejsze to Hitler wymyślił propagandę, robienia z księży pedofilów, gdy kościół sprzeciwił się mordowaniu żydów.
Tak napawdę nie więcej jest pedofilów wśród księży, co w innych zawodach, a nawet można powiedzieć zdecydowanie mniej, najmniej:
Najwięcej pedofilów w stosumku do reprezentacji w społeczeństwie jest w sród sodomitów. Bo sodomitów jest może 0.1% a wśród zgwałconych dzieci, chłopcy zgwałceni przez sodomitę to 40%. Księdzem i lekarzem jest 1 na 1000 pedofilów.



Hitler był zagorzałym katolikiem, tępy ch*ju. Wypie**alaj z tą swoją katolicką propagandą, bo nikogo już w ch*ja nie zrobicie.
kościół katolicki to organizacja przestępcza, o charakterze złodziejsko pedofilskim, a ciebie trzeba j***ć za wszelkie próby odwaracania kota ogonem, usprawiedliwiania tych bandytów czy innej gimnastyki. k***o j***na.

2021-10-24, 12:37
janlew napisał/a:

W sumie nawet sensowne, choć nie wiem czy rozumiesz dlaczego. I czy wiesz co wklejasz?
Hitler wygrał właśnie głosami protestantów, wrogich papieżom. Sam był socjalistą a wierzył głównie w jakieś germańskie mitologie.
Ale co najważniejsze to Hitler wymyślił propagandę, robienia z księży pedofilów, gdy kościół sprzeciwił się mordowaniu żydów.
Tak napawdę nie więcej jest pedofilów wśród księży, co w innych zawodach, a nawet można powiedzieć zdecydowanie mniej, najmniej:
Najwięcej pedofilów w stosumku do reprezentacji w społeczeństwie jest w sród sodomitów. Bo sodomitów jest może 0.1% a wśród zgwałconych dzieci, chłopcy zgwałceni przez sodomitę to 40%. Księdzem i lekarzem jest 1 na 1000 pedofilów.



Tylko w innych zawodach nie zmieniają zakładu pracy w razie wpadki.