18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Dokumentalne Popularne Losowe Szukaj Forum Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się

to krzywdził czy nie?
nowynick • 2021-10-20, 14:40
-tato, czy to prawda, że Jan Paweł II krzywdził dzieci?
-nie on, tylko jego podwładni
spoiler

2021-10-20, 14:44
Normalnie nie lubię żartów ale ten jest zyciowe. On i jego pieski jak dziwisz wchodzili chłopcom pod kołdry na koloniach.

I te kremówki nadziewane przez ministrantów.

2021-10-20, 14:53
Doj***les żart jak łysy grzywką o beton

2021-10-20, 14:55
W sumie nawet sensowne, choć nie wiem czy rozumiesz dlaczego. I czy wiesz co wklejasz?
Hitler wygrał właśnie głosami protestantów, wrogich papieżom. Sam był socjalistą a wierzył głównie w jakieś germańskie mitologie.
Ale co najważniejsze to Hitler wymyślił propagandę, robienia z księży pedofilów, gdy kościół sprzeciwił się mordowaniu żydów.
Tak napawdę nie więcej jest pedofilów wśród księży, co w innych zawodach, a nawet można powiedzieć zdecydowanie mniej, najmniej:
https://natemat.pl/85477,kim-sa-polscy-pedofile-okazuje-sie-ze-nie-ksiezmi-ani-nauczycielami
Najwięcej pedofilów w stosumku do reprezentacji w społeczeństwie jest w sród sodomitów. Bo sodomitów jest może 0.1% a wśród zgwałconych dzieci, chłopcy zgwałceni przez sodomitę to 40%. Księdzem i lekarzem jest 1 na 1000 pedofilów.

2021-10-20, 14:56
ch*jowe, do ususzenia. To nie srejk czy inne gówno.

2021-10-20, 15:06
janlew napisał/a:

W sumie nawet sensowne, choć nie wiem czy rozumiesz dlaczego. I czy wiesz co wklejasz?
Hitlera wygrał właśnie głosami protestantów, wrogich papieżom.
Do tego to Hitler wymyślił propagandę, robienia z księży pedofilów, gdy kościół sprzeciwił się mordowaniu żydów.



ten sprzeciw to tak bardziej Tiso masz na myśli czy Piusa XII? 8-)

Janlew k***a jak łapią pedofila kierowcę czy murarza to idzie do pierdla, jak księdza to trafia do innej parafii. Jak statystyka więzienna ma być jakkolwiek wiarygodna jeśli się księży do więzień nie zamyka?

2021-10-20, 15:07
nowynick napisał/a:

ten sprzeciw to tak bardziej Tiso masz na myśli czy Piusa XII?


Nie będę ci cytował kościoła bo to do was nie trafia. Tak jak podałem lewackie źródło kim są pedofile. Tak zacytuje i teraz żyda ateistę:
"Jedynie Kościół zagrodził drogę hitlerowskim kampaniom zdławienia prawdy. Nigdy przedtem nie interesowałem się Kościołem, lecz dziś budzi on we mnie zachwyt i uczucie przy­jaźni. Jedynie Kościół bowiem miał odwagę i upór, by bronić prawdy i wolności moralnej. Muszę wyznać, że to, czymś kiedyś pogardzałem, dziś wychwalam bezwarunkowo"
Albert Einstein

2021-10-20, 15:20
Ja tylko chciałbym zwrócić uwagę na jedną rzecz i zastrzegam, że ciśnienie po JPII wisi mi luźnym kalafiorem, ale ukrywanie krzywdy dzieci (jak i innych chorych akcji) w kościele to proceder, który istniał na długo przed tym, jak Wojtyła został papieżem i istnieje nadal, pomimo że minęło tyle lat od jego śmierci... Żeby było śmieszniej chyba tylko w Polsce istnieje tak powszechne przeświadczenie jakoby to on był za to odpowiedzialny i najmocniej się po nim ciśnie... A co do tematu to również niezbyt trafione, bo co innego samemu stworzyć i zarządzać burdelem od zera, a co innego przejąć go na barki po poprzednikach... Nie chcę tu go bronić ani tłumaczyć, ale sami widzicie, że to chyba trochę poj***ne, zważywszy, że te zabawy w "olaboga papieża obrażajo" niczemu nie służą i niczego w kościele nie zmienią (nawet dla obecnych włodarzy tego burdelu to na rękę, bo odpowiedzialność się rozmywa) - jest jak było, a tylko anonki z internetów mają polewkę i się trzepią do gównoburz...

2021-10-20, 15:29
RayRobinson napisał/a:

ch*jowe, do ususzenia. To nie srejk czy inne gówno.



No tak, to portal katolicki i nie wolno śmiać się z pedofili

2021-10-20, 15:32
no i ja się pytam człowieku dumny ty jesteś z siebie zdajesz sobie sprawę z tego co robisz?masz ty wogóle rozum i godnośc człowieka?ja nie wiem...

2021-10-20, 16:23
Angel napisał/a:

no i ja się pytam człowieku dumny ty jesteś z siebie zdajesz sobie sprawę z tego co robisz?masz ty wogóle rozum i godnośc człowieka?ja nie wiem...



Gdyby miał to nie wrzucalby takiego gówna tutaj

2021-10-20, 17:21
Każdy polityk jebie ciebie po całości a ty z tym nic nie robisz ?!

2021-10-20, 17:27
Annnnnaaa napisał/a:

Każdy polityk jebie ciebie po całości a ty z tym nic nie robisz ?!



Kto "ty"? z kim ty gadasz...?

2021-10-20, 17:32
CoJaTamk***aWiem napisał/a:

Kto "ty"? z kim ty gadasz...?


Haha co tu się odpie**ala ^^

2021-10-20, 17:45
Zabijcie to zanim się rozmnoży...