18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:49
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:54
Rok temu wybrałem się na imprezę. Zabawa jak to zabawa, trochę trawy, trochę alkoholu, kobiety itp. Niestety żaden z ekipy nie miał silnej woli i w rezultacie wszyscy, którzy zabrali się autem kumpla byli pijani. Wybraliśmy znajomego, który wydawał się najbardziej trzeźwy za kierowcę. Droga jakoś nawet szła, do momentu, gdy spróbował wyprzedzić auto jadące przed nami i zapomniał, że tam jest zakręt.
Resztę wydarzeń pamiętam jak przez mgłę: pisk hamulców, huk, uderzenie, dźwięk karetki. Po chwili widziałem wnętrze karetki, chyba jechałem do szpitala. Usłyszałem "kiepsko z nim". Zamknąłem oczy. Po chwili (tak mi się przynajmniej wydawało) zobaczyłem to, co często jest opisywane na stronach internetowych - moja dusza "wyszła" z ciała i obserwowała salę operacyjną, medyków i siebie. Widziałem, jak nerwowo próbują mnie uratować, krzyczeli "tracimy go, tracimy go!" Już zacząłem się godzić z losem, i zacząłem widzieć światełko w tunelu. Jednak, gdy zrobiłem trzy kroki, coś kazało mi spojrzeć jeszcze raz na salę. Mój dziadek wdarł się tam jakoś, odepchnął lekarzy i zaczął walić mi konia stopami. Tunel momentalnie zniknął, poczułem, jak wracam do ciała. Dzięki temu poświęceniu przeżyłem wypadek
Zgłoś
Avatar
u................t 2011-05-01, 11:20 1
Gratuluję dziadka
Zgłoś
Avatar
jaco127 2011-05-01, 12:10
ale masz kudłate mysli
Zgłoś
Avatar
donwasyle 2011-05-01, 12:14
nie jaraj więcej tego zioła
Zgłoś
Avatar
Fakerę 2011-05-01, 13:34 23
donwasyle napisał/a:

nie jaraj więcej tego zioła



Niech pali, jest co czytać

______________

Umysł jest jak spadochron. Nie działa, jeśli nie jest otwarty.
Zgłoś
Avatar
w1skas 2011-05-01, 15:52
Za dużo się Ostrego dyżuru naoglądałeś stary ;D aha i jak oglądasz TV to nie jaraj ;D Bo się potem śni po nocach...

______________

Amen Papież polak najwiekszy zbrodniarz wojenny,
Zgłoś
Avatar
BongMan 2011-05-01, 16:03 30
Gówno prawda. W Polskim szpitalu byłoby:
- Ej, on chyba umiera.
- Chuj z nim.
- A nie, jednak żyje.
- Kurwa! Podaj pavulon.

______________

Nie zapomnij o grzebieniu, ty pierdolony jeleniu.
Fazi

Mój chuj dłuższy niż twoje zwoje mózgowe.
Pih
Zgłoś
Avatar
donwasyle 2011-05-01, 18:04 6
@up

no szkoda że ci go nie podali
Zgłoś
Avatar
ravekd 2011-05-01, 20:56
Heh,takiego zakończenia się nie spodziewałem
I pozdro dla dziadka,najwidoczniej z autopsji wiedział,co Cię do życia przywraca
Zgłoś
Avatar
Krupnykowsky 2011-05-01, 23:30
Pozdrów dziadka!
Zgłoś
Avatar
Łynkcynkpynkcynk 2011-05-02, 0:09
Czytając to starałem się wyobrazić sobie całą sytuację, i w każdym razie to jest tak popierdolone,że na pewno warte piwa
Zgłoś
Avatar
polonia66 2011-05-02, 0:10 1
Rok temu wybrałem się na imprezę. Zabawa jak to zabawa, trochę trawy, trochę alkoholu, kobiety itp. Niestety żaden z ekipy nie miał silnej woli i w rezultacie wszyscy, którzy zabrali się autem kumpla byli pijani. Wybraliśmy znajomego, który wydawał się najbardziej trzeźwy za kierowcę. Droga jakoś nawet szła, do momentu, gdy spróbował wyprzedzić auto jadące przed nami i zapomniał, że tam jest zakręt.
Resztę wydarzeń pamiętam jak przez mgłę: pisk hamulców, huk, uderzenie, dźwięk karetki. Po chwili widziałem wnętrze AUTOBUSU, chyba jechałem do szpitala. Usłyszałem "RUCHAMY GO CZY NIE". Zamknąłem oczy. Po chwili (tak mi się przynajmniej wydawało) zobaczyłem to, co często jest opisywane na stronach internetowych - moja dusza "wyszła" z ciała i obserwowała salę operacyjną, medyków i siebie. Widziałem, jak nerwowo próbują mnie OBUDZIC , krzyczeli "tracimy go, tracimy go!" Już zacząłem się godzić z losem, i zacząłem widzieć światełko w tunelu. Jednak, gdy zrobiłem trzy kroki , coś kazało mi spojrzeć jeszcze raz na salę. Mój dziadek wdarł się tam jakoś, odepchnął lekarzy i zaczął walić mi konia stopami. Tunel momentalnie zniknął, poczułem, jak wracam do ciała. Dzięki temu poświęceniu przeżyłem wypadek.Kierowaca i autobusy i ludzie zaczli klaskac i postanowiłem dodac tą opwiesc na demoty.

______________

I naturally felt attracted to everything that was seen as "evil" by the Christians.
Zgłoś
Avatar
ziutek11113 2011-05-02, 0:13
@up
chuja wiesz
Zgłoś
Avatar
polonia66 2011-05-02, 0:20
@up
lepiej chuja wiedziec
niz
chuja miec .

@up
bo zapomnialem najwaznijeszego
ze jestes dziewczyna ;d

______________

I naturally felt attracted to everything that was seen as "evil" by the Christians.
Zgłoś
Avatar
ziutek11113 2011-05-02, 0:24 3
@up
wynika z tego ze nie masz chuja o_O
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie