18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:41
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
Avatar
Albert_Z 2023-02-08, 19:32 2
Szkoda że w tej rzece nie było krokodyla lub jakiegoś innego gada, który trochę przypalonych
Zgłoś
Avatar
dariusy 2023-02-08, 20:13 13
Źle biegi wrzucał i go przydusiło pod górkę.
Zgłoś
Avatar
Alonso 2023-02-08, 20:31 3
Czarni mają długie chuje, ale małą tolerancję na alkohol.
Moja dziewczyna lubi się ze mną napić, więc nie zdradza mnie z Erazmusami.
Zgłoś
Avatar
Duczki1234 2023-02-08, 20:33
No i zanieczyścił ciek wodny .Gdzie był Greenpeace
Zgłoś
Avatar
marcino_zly 2023-02-08, 20:42 1
Jeszcze butli nie otworzył a już smoluch najebany.
Zgłoś
Avatar
AbdulWisiMiLacha 2023-02-08, 20:49
Pedalska torebeczka nie zapięta żle to wróży.
Zgłoś
Avatar
saves 2023-02-08, 20:52
Jeśli murzyn pije jasne piwo to nie jest to rasizm?
Zgłoś
Avatar
krasnal_hałabała 2023-02-08, 21:22 2
Kurwa, jakbym miał takich kumpli jak ten murzyn, to już bym nie miał kumpli. Widzą, że koleś ma zaszetkę (męską torebkę) a w niej pewnie dokumenty, jak chcieli, żeby wpadł do tej wody, to mogli mu chociaż zabrać tą torebkę, teraz będzie musiał zapierdalać po urzędach, wkurwiać się i użerać z biurwami, żeby wyrobić dokumenty, a nie daj Boże, miał tam prawo jazdy albo uprawnienia na jakieś chuj wie co, zależy gdzie pracuje, to ma robotę na miesiąc pozamiataną, i co? będą go utrzymywać w tym czasie? Widzą, że jest najebany, że ma torebkę w której są prawdopodobnie dokumenty, możliwe, że wypłata, to powinni albo go powstrzymać, żeby nie odpierdalał głupot albo jak chcieli porobić sobie jaja, to zabrać mu torebkę zanim się wjebie do tej wody.

Alonso napisał/a:

Czarni mają długie chuje, ale małą tolerancję na alkohol.
Moja dziewczyna lubi się ze mną napić, więc nie zdradza mnie z Erazmusami.



Tylko dlatego Cię nie zdradza? współczuję.

A poza tym, największą tolerancję na alko mają Słowianie i Skandynawowie (Północni Germanie) oraz Mongołowie, wszyscy poza nimi to żaden przeciwnik do picia.
Zgłoś
Avatar
olbrzym 2023-02-08, 21:26
Ognista woda nigdy nie służyła ani indianom, ani murzynom
Zgłoś
Avatar
kris1978 2023-02-08, 21:52
Alonso napisał/a:

Czarni mają długie chuje, ale małą tolerancję na alkohol.
Moja dziewczyna lubi się ze mną napić, więc nie zdradza mnie z Erazmusami.



Jeżeli jest czarna i ma małą tolerancję ma alkohol, to nie znaczy że jak ja położy pod stołem po dwóch pięćdziesiątkach, nie ma seksu. Bo jak napisałeś czarni mają długie chuje
Zgłoś
Avatar
Robertuss 2023-02-08, 22:56 1
Alonso napisał/a:

Czarni mają długie ch*je, ale małą tolerancję na alkohol.
Moja dziewczyna lubi się ze mną napić, więc nie zdradza mnie z Erazmusami.



Wszystko dobrze,tylko popierdoliles kolejność:
Upija Ciebie i idzie murzynowi ssać długiego chuja.
Zgłoś
Avatar
Iszbierra 2023-02-09, 0:01
krasnal_hałabała napisał/a:

Kurwa, jakbym miał takich kumpli jak ten murzyn, to już bym nie miał kumpli. Widzą, że koleś ma zaszetkę (męską torebkę) a w niej pewnie dokumenty, jak chcieli, żeby wpadł do tej wody, to mogli mu chociaż zabrać tą torebkę, teraz będzie musiał zapierdalać po urzędach, wkurwiać się i użerać z biurwami, żeby wyrobić dokumenty, a nie daj Boże, miał tam prawo jazdy albo uprawnienia na jakieś chuj wie co, zależy gdzie pracuje, to ma robotę na miesiąc pozamiataną, i co? będą go utrzymywać w tym czasie? Widzą, że jest najebany, że ma torebkę w której są prawdopodobnie dokumenty, możliwe, że wypłata, to powinni albo go powstrzymać, żeby nie odpierdalał głupot albo jak chcieli porobić sobie jaja, to zabrać mu torebkę zanim się wjebie do tej wody.
Tylko dlatego Cię nie zdradza? współczuję.
A poza tym, największą tolerancję na alko mają Słowianie i Skandynawowie (Północni Germanie) oraz Mongołowie, wszyscy poza nimi to żaden przeciwnik do picia.



Co robi? Pracuje?
Zgłoś
Avatar
Riikko 2023-02-09, 5:08
sie bawia chlopaki w tych niemczech
Zgłoś
Avatar
MartweMurzyńskiePłody 2023-02-09, 8:02
i woda w rzeczce do wyjebania
Zgłoś