18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Losowe Szukaj Forum Ranking Odznaki
Zarejestruj się Zaloguj się

To nie fotomontaż...
Halman • 2020-03-07, 09:01

Płacisz tylko kartą? nie ma juz wymówki:
Cytat:

To pierwszy kościół w Łodzi, który zdecydował się na takie rozwiązanie. Jak mówi Nadia Zawi z parafii oo. Jezuitów - to odpowiedź na potrzeby współczesnych wiernych. - Ludzie coraz częściej korzystają tylko z transakcji bezgotówkowych. W taki nowoczesny sposób operują pieniędzmi, a Kościół ma być powszechny, w związku z czym ,nasz kościół wyszedł w ten sposób naprzeciw współczesnemu człowiekowi, który posługuje się kartą i właśnie w ten sposób może złożyć ofiarę - mówi Nadia Zawi.

A sami wierni choć nieco zaskoczeni, pomysł oceniają bardzo pozytywnie. - Wszędzie się kartą płaci, to dlaczego nie w kościele. - Jeżeli księdzu to nie przeszkadza i wiernym, to mnie tym bardziej. - Nowoczesność jest wszędzie i nawet w kościele - mówią wierni.

Niewykluczone też, że niebawem w parafii oo. Jezuitów w Łodzi - kartą zapłacimy w kancelarii, zamawiając na przykład mszę w określonej intencji.



Nowoczesność w świątyni - niechybny znak od Boga ...

2020-03-07, 12:27
głest napisał/a:

@HAL9000/2
w naszej Katedrze już od trzech miesięcy stoi sobie taki oto ofiaromat...



no k***a jest się czym chwalić... :homer:

2020-03-07, 12:36
HAL9000/2 napisał/a:

no k***a jest się czym chwalić...



Ja pie**ole... dostałeś piwo za materiał własny a jak się okazało że nie wnosisz niczego nowego... to sapiesz...

:mrgreen:

2020-03-07, 13:07
Tulkas napisał/a:

to nie tak działa, można by się tutaj rozwodzić na ten temat tylko po co? skoro ty i tak masz już wyrobione negatywne zdanie.



Gruby Brzuch napisał/a:

No i co? Nikt Ci tam nie każe chodzić.



przekazcie sobie znak pokoju i badzcie niedoj***ni gdzie indziej


2020-03-07, 13:36
teraz wyjdzie na jaw ile kasy zbierają i to daje :)
jebac pedofili

2020-03-07, 13:46
Jaką wam to różnicę robi czy ktoś płaci gotówką czy wirtualnuym hajsem?

poligon6 napisał/a:

Ło kurła panie, nowa forma grabieży dla intelektyalnych ameb.



Sam dajesz nieporównywalnie więcej w podatkach i jesteś na tyle amebą, że jeszcze robisz wszystko, żeby oddawać więcej.

2020-03-07, 13:46
DzidaZawodnik napisał/a:

Jaką wam to różnicę robi czy ktoś płaci gotówką czy wirtualnuym hajsem?



zadna. idiota to idiota

2020-03-07, 13:54
No k***a ale w czym problem? Jak ludzie daja gotówke to jakaś różnica?

2020-03-07, 14:06
Problem w tym, że ludzie dają. Płacą za pseudo-komfort i obietnice bez pokrycia, nawet nie myśląc o tym, że na świecie jest xxxx religii i wierzeń, i że każde uzurpuje sobie prawo do bycia tym jednym.

Niestety wiara =/= logiczne myślenie.

2020-03-07, 14:17
Chcą, to płacą. Takie pie**olenie, jakby krzykaczom było ich szkoda. Zawiść, że nawet takiego hobby nie mają. :D

2020-03-07, 15:04
Mnie to zastanawia zawsze dlaczego internetowi kowboje, tak się oburzają jakby to oni mieli płacić...
Nie chcesz płacić czy chodzić, to tego nie rób. Każdy ma swoją kasę i niech robi z nią co chce, nawet jeśli ma płacić rydzykowi czy do jeziora wrzucić.

Jestem za tym aby opodatkować kościół ale kurna co was obchodzi co się dzieje w kościele i co sobie wymyślają.
Miejcie wyj***ne a będzie wam dane.

Ch...........on
2020-03-07, 15:49
roman970227 napisał/a:

Mnie to zastanawia zawsze dlaczego internetowi kowboje, tak się oburzają jakby to oni mieli płacić...
Nie chcesz płacić czy chodzić, to tego nie rób. Każdy ma swoją kasę i niech robi z nią co chce, nawet jeśli ma płacić rydzykowi czy do jeziora wrzucić.
Jestem za tym aby opodatkować kościół ale kurna co was obchodzi co się dzieje w kościele i co sobie wymyślają.
Miejcie wyj***ne a będzie wam dane.



No niestety nie mogę robić sobie z moją kasą co chcę bo w Polsce Poker jest nielegalny i nie mogę na niego trwonić moich pieniędzy.

Gruby Brzuch napisał/a:

No i co? Nikt Ci tam nie każe chodzić.



Nikt też Ci nie każe grać w Pokera ale jest on w Polsce nielegalny i nie mogę na niego trwonić moich pieniędzy.

2020-03-07, 16:13
roman970227 napisał/a:

Mnie to zastanawia zawsze dlaczego internetowi kowboje, tak się oburzają jakby to oni mieli płacić...
Nie chcesz płacić czy chodzić, to tego nie rób. Każdy ma swoją kasę i niech robi z nią co chce, nawet jeśli ma płacić rydzykowi czy do jeziora wrzucić.
Jestem za tym aby opodatkować kościół ale kurna co was obchodzi co się dzieje w kościele i co sobie wymyślają.
Miejcie wyj***ne a będzie wam dane.



wlasnie o to chodzi zeby ich opodatkowac i nikogo wtedy nie bedzie obchodzic co kto robi ze swoja kasa :lol:
zawsze znajdzie sie inteligent ktory da na tace albo wrozbicie zeby oczyscil jego energie a teraz ten ezoteryk "krisso" jest dziennikarzem w tvpis :lol:
poprostu nie moze byc tak ze czarny ma same przywileje i za darmo i wyj***ne jajca a uczciwyw czlowiek (o tym przedsiebiorczym nie wspominajac) ma przej***ne i pod gore bo placi same podatki :lol:
nawet niech sobie zrobia parafialna loterie katolotto. wisi mi to

2020-03-07, 16:39
Nie chodze i nie wiem co to kogo obchodzi, skoro mnie nikt nie zaczepia to ch*j to kogo boli... Ruszcie dupy do meczetów zobaczyc kto je sponsoruję czy synagogi (tam sa nowinki technologiczne i nie slysze ujadania?) hipokryci.................

Z innej bajki w Szkocji bylem w takich malych kosciolkach z czystej ciekawości (zawsze odwiedzam stare budowlę bezwzględu jaką pełnią fukncję bo trzeba o takie rzeczy dbać) bo tam juz wiekszosc odeszła od wiary... Jednak co mnie urzekło. Książki... Leżały sobie i mozna było kupic je co łaska używane... Pewnie przepłaciłem, ale takie cos do mnie przemawia tym bardziej, że było tam parę pozycji wartych uwagi jak np Kinga... Dość bogata kolekcja wskazuję, że nie tylko u nas mało ludzi czyta (albo nie chodzą to nie wiedzieli, że można kupic haha).

CharlesManson napisał/a:

No niestety nie mogę robić sobie z moją kasą co chcę bo w Polsce Poker jest nielegalny i nie mogę na niego trwonić moich pieniędzy.
Nikt też Ci nie każe grać w Pokera ale jest on w Polsce nielegalny i nie mogę na niego trwonić moich pieniędzy.



Masz 85lat... Oddaj te pieniądze na sprawdzoną fundację najlepiej z przejrzystym funduszem przekazywanym dalej... Starcowi w pokera się zachciewa grać... Planuj sobie ostatnia impreze lepiej... Bo nie podejrzewam Ciebie o ukrywanie wieku z powodu swoich 18stych urodzin i nazywaniu kieszonkowego swoja kasa na pokera :amused:

2020-03-07, 16:54
laser81 napisał/a:

teraz wyjdzie na jaw ile kasy zbierają i to daje
jebac pedofili



ale żeś się rozmażył,
pewnie h*ja dawno nie miałeś w dupie,
pisz na PW , dam ci namiar na księdza, to cię wyr*cha

2020-03-07, 17:12
Się frajery nie mogły pogodzić ze spadkami dochodów z „tacy” to wymyślili jak wyrwać siano które jest na „karcie”