18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
Belweder 2017-02-17, 11:01
hoszo jeśli Ślązacy zostali by w Niemczech to chciałbym Cię widzieć podczłowieku Polaku... sprzedawali byście ryby z pomorza a ze wschodu drewno, z tych wsi... LoaLoa pierwszy raz mądrze i z sensem ! Śląsk jest taki cudowny, że obecnie możemy wydobywać węgiel z powietrza biedaki polaki a te kopalnioki to kurwa takie chujstwo, że chyba dobre po imprezie, żeby się zrzygać.
Zgłoś
Avatar
Bolesuaw 2017-02-17, 11:47
jebać śląsk
Zgłoś
Avatar
srylag 2017-02-17, 12:25
Skoro tak źle w tych kopalniach, słabe pensje i chujowo, to nikt nie broni zwolnić się i pójść do normalnej pracy... Przecież wszędzie indziej jest dobrobyt, sielanka i hajs z nieba leci. Nikt niewolnikiem nie jest, a jak narzeka na pracę w kopalni to albo idiota, albo kretyn, który do niczego innego jak do rycia w skale się nie nadaje. Pensyjki razem z dodatkami macie lepsze niż niejeden, a leci to z podatków.

Przy aktualnej rentowności kopalń znacznie bardziej opłaca się sprowadzić węgiel z Kanady statkiem. Kurwa z Kanady. Kanada pierdyliard kilometrów od Polski, a Ślunsk pod ręką i chuj nie opłacalność. Kanadyjczycy zarabiają na tym węglu pewnie 3 razy więcej skoro im się opłaca.

Sytuację górników bardzo łatwo poprawić. Gdyby wszyscy się zwolnili i nikt by się nie zatrudniał aż do momentu, kiedy kopalnie zostaną sprywatyzowane, to może wtedy będziecie tą "potęgą" o jakiej krzyczycie.
Zgłoś
Avatar
Vis_PL 2017-02-17, 12:51
I to utożsamianie Śląska z Górnym Śląskiem...
A idźcie w pizdu nieuki jebane
Zgłoś
Avatar
Bakejaja 2017-02-17, 13:59
Bolesuaw Jebać to cię może tata pulokiem po czole pojeżdzić Cwelu gorolu ze wschodu czy tam z północy Tfu Fuj.
Zgłoś
Avatar
UnknownUser 2017-02-17, 21:33 2
nowynick napisał/a:



to czemu ssiecie cycek całej Polski na pensje dla górników skoroście tacy dziani?



Bo jakieś kurwy gorolskie wolą sprowadzać węgiel z rosji.
Zgłoś
Avatar
zarazor 2017-02-18, 3:30
UnknownUser napisał/a:



Bo jakieś kurwy gorolskie wolą sprowadzać węgiel z rosji.



Kurwa przeczytałem całą kłótnię powyżej i nie znalazłem żadnej mądrej wypowiedzi ani za ani przeciw oprócz tej.

PS: Jestem ekspertem
Zgłoś
Avatar
sudomakemeasandwich 2017-02-18, 8:12
W.S.N.R. napisał/a:

Dziurawiec - naturalny SSRI. Nic dziwnego, że na Śląsku takie cukiereczki.

MAOI przede wszystkim.
Zgłoś
Avatar
Zachlaj_Von_Burbon 2017-02-21, 11:10
robert924 napisał/a:

Z tego co wiem to Śląsk jako jedyny region w Polsce nie musi się obawiać o bankructwo z tymi zasobami co ma więc czarny chuj ci w ryj



ugotuj se tego swego wungla na obiad, ja tam wolę swoje Podlasie z jego biedą i ziemią uprawną - my z głodu nie zginiemy
Zgłoś