18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 34 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
osa79 2016-12-30, 13:07 3
Kolejny idiota słuchający bajek czerwonopapego dziada..... Won !!!!
Zgłoś
Avatar
ewangelik 2016-12-30, 13:16 1
Ten Pan to brat Brunona ?.
Zgłoś
Avatar
Bartz 2016-12-30, 13:54 3
Trzeba być upośledzonym umysłowo żeby wierzyć w pierdololo wygadywane przez Kwietnia.
Zgłoś
Avatar
John Silver 2016-12-30, 14:42 1
Chyba odstawil leki
Zgłoś
Avatar
LICH0 2016-12-31, 17:27 2
Albo wy jesteście tak głupi, że mu wierzycie albo on jest tak głupi, że w to wierzy.

John Silver napisał/a:

Chyba odstawil leki



Na jego przypadłość nie ma leków.
Zgłoś
Avatar
szy965 2017-01-01, 14:53 1
z wszystkiego co on opowiada będzie 1 procent prawdy,reszta efekt pracy jego mózgu
Zgłoś
Avatar
styx38 2017-01-01, 20:59 2
O tych dębach to akurat mogę rozwiązać zagadkę Lokalni rodzimowiercy przychodzą kultywować dawne obrzędy Słowian
Zgłoś
Avatar
C.Z.E.S.I.E.K 2017-01-02, 13:47 1
styx38,
potwierdzam. I to nie tylko tam.
Zgłoś
Avatar
realign 2017-01-02, 16:08 1
Mocno wkręcony ale przynajmniej pospaceruje sobie po lesie dla zdrowotności.
Zgłoś
Avatar
maksymilian45 2017-01-02, 18:46 2
Wy kurwa jesteście debilami. Widzieliście materiał Alexa Jonsa?? To jest kurwa fakt o tych dziwnych wybrykach gdzieś w lasach, było nagrane i wrzucone do sieci. Alex Jones bohemian grove dla upośledzonych na youtube.

Wasze mózgi nie pojmują tego że takie rzeczy mogą mieć miejsce, jesteście karmieni kłamstwem od urodzenia, nie jesteście w stanie zaakceptować innej prawdy.
Zgłoś
Avatar
BKKWK 2017-01-03, 14:32 1
maksymilian45 napisał/a:

Wy kurwa jesteście debilami. Widzieliście materiał Alexa Jonsa?? To jest kurwa fakt o tych dziwnych wybrykach gdzieś w lasach, było nagrane i wrzucone do sieci. Alex Jones bohemian grove dla upośledzonych na youtube.

Wasze mózgi nie pojmują tego że takie rzeczy mogą mieć miejsce, jesteście karmieni kłamstwem od urodzenia, nie jesteście w stanie zaakceptować innej prawdy.



Takie małe porównanie:

Okultyzm uznaje się za dziedzinę pseudonaukową. Europeistykę coraz częściej zaczyna się uważać za pełnoprawną naukę. Skoro tę drugą uznaje się za naukę (a jest MOCNO ograniczona), to jak bardzo popierdolony musi być okultyzm, skoro ma przedrostek "pseudo", a europeistyka już nie.
Zgłoś
Avatar
legenyes11 2017-01-05, 16:56 1
bredzi, więc z uwagi na krytyke wyłączył komentarze pod filmami na YT
Zgłoś
Avatar
qwerty1234567890 2017-01-06, 10:45 2
Niech mnie ktoś oświeci, o co chodzi z tym gościem? czyli z drugiego filmu to on nie chodzi po hałdzie tylko jest to zwykły górotwór? Mnie on wygląda na jakiegoś zapaleńca 2 wojny światowej, który chodzi po okolicach Wałbrzycha. Z tego co wiem to całe kompleksy tam nie są do końca odkryte, a to, że choćby lasy państwowe zasypują coś tam też mnie nie dziwi bo czytałem o akcji, gdzie gddkia coś tam odkopała i zasypała bo nie dało by się prowadzić dalej drogi. Z tego co mi wiadomo to przecież symbol SS to sigel runen. Nie od dziś wiadomo, że pewni naziści niemieccy interesowali się ezoteryką i takimi tam, wręcz mieli pierdolca na tym punkcie. Więc w czym problem?
Zgłoś
Avatar
w................t 2017-01-07, 0:47 1
O kurwa... Moderacja nie ogląda tych wstawek? Przecież ten facet to mitoman i naciągacz, być może też schizofrenik.


Polecam oglądać do końca. Prawda o Panu Kwietniu.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie