18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 8 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:56
To oni podjebali te 12 trupów
fryca88 • 2012-10-30, 22:51
Pojeby, którzy podjebali samochód w Niemczech, wiozący zwłoki do kremacji.



W poprzedni poniedziałek nad ranem w 16-tysięcznym Hoppegarten skradziono trzy samochody, w tym dwa dostawcze mercedesy. Jeden z nich zaparkowany był przed firmą pogrzebową. W środku było 12 trumien ze zmarłymi, które miały być przewiezione do krematorium w Saksonii

Auto ze zwłokami ukradli złodzieje z Polski. Odnaleziono je pod Jarocinem. Stało porzucone na bocznej drodze. Trumny odnaleziono 40 km dalej, w lesie pod Koninem.

Woda na niemiecki młyn stereotypów o Polakach...


Zgłoś
Avatar
TamGdzies 2012-10-31, 22:22
Bronisław_Komorowski napisał/a:

@TamGdzies
Już kutasie jutro spodziewaj się koło południa samobójstwa.



..pod warunkiem ze chujowo ciagniesz fiuta dziwko :*
Zgłoś
Avatar
B................i 2012-10-31, 22:23
Yasiu99, może to takie tymczasowe, na drogę, później by ewentualnie zmienili. Chyba że taką firmę pogrzebową wynajęli, miało być "all inclusive" a wyszło jak zawsze
Zgłoś
Avatar
rusofil 2012-10-31, 22:29
vass napisał/a:


Nie wiem z jakiej patologi pochodzisz, ale ja tak nie uważam, dwóch złodziei, to tylko dwóch złodziei i to stanowczo za mało, żeby mówić o Polakach jako Narodzie. Według mnie zdecydowana większość Polaków jest uczciwa, porządna i pracowita.



Czas skończyć żyć za kurtyną. Przejrzyj na oczy. Polacy to w większości naród złodziejski, z uczciwością mający niewiele wspólnego, za granicą robiący wieś totalną. Nie wiem, jak zaślepiony jesteś, ale nie dostrzegasz rzeczy oczywistej. Gdyby Polacy naprawdę byli tacy wspaniali, to zagraniczniacy nie mieliby na nasz temat tylu głupawych, ale prawdziwych dowcipów.
Zgłoś
Avatar
MosQuito9217 2012-10-31, 22:38 1
kurwa ;/ ten po prawej na dole ma datę urodzin mojej dziewczyny (panowie, nie, nie o rok chodzi)
.. całe życie wiedziałem że ma coś wspólnego z debilami...
Zgłoś
Avatar
dagins 2012-10-31, 22:46 1
Wskaż mi naród, na temat którego nie ma "głupawych, ale prawdziwych* dowcipów".

Każde społeczeństwo na świecie posiada elitę, inteligencję i uczciwie pracujących obywateli. Posiada również złodziei, pijaków, oszustów i inną hołotę. Jeżeli obracasz się głównie w tym drugim kręgu (nie twierdzę, że do niego należysz), to pozostaje tylko współczuć.
Zgłoś
Avatar
Eddie_the_Head 2012-10-31, 23:45
Przecież jest napisane że wieźli do krematorium, to po cholerę mieli kupować lepsze trumny?
Also:
"Przyjedź do Polski! Twój samochód już tam jest!"
Zgłoś
Avatar
vass 2012-10-31, 23:53 1
rusofil napisał/a:



Czas skończyć żyć za kurtyną. Przejrzyj na oczy. Polacy to w większości naród złodziejski, z uczciwością mający niewiele wspólnego, za granicą robiący wieś totalną. Nie wiem, jak zaślepiony jesteś, ale nie dostrzegasz rzeczy oczywistej. Gdyby Polacy naprawdę byli tacy wspaniali, to zagraniczniacy nie mieliby na nasz temat tylu głupawych, ale prawdziwych dowcipów.


Jednak się nie myliłem, obracasz się wśród patologi, zmień towarzystwo, bo źle skończysz.
Zgłoś
Avatar
B................i 2012-11-01, 11:09
rusofil napisał/a:



Czas skończyć żyć za kurtyną. Przejrzyj na oczy. Polacy to w większości naród złodziejski, z uczciwością mający niewiele wspólnego, za granicą robiący wieś totalną. Nie wiem, jak zaślepiony jesteś, ale nie dostrzegasz rzeczy oczywistej. Gdyby Polacy naprawdę byli tacy wspaniali, to zagraniczniacy nie mieliby na nasz temat tylu głupawych, ale prawdziwych dowcipów.



A te narody na zachód to w większości lewackie narody, pełno w nich pedalstwa ale patrząc na twój opis to co ja ci będę mówił, sam wiesz najlepiej ;d
Zgłoś
Avatar
DwaWilki 2012-11-01, 11:30
barto125 napisał/a:

Prawdziwy sadol cieszyłby się z takiego znaleziska. Co robisz na tym portalu?



A tam pierdolenie... Prawdziwy sadol odkopałby z własnego ogródka zwłoki i podmienił z tymi w trumnach...

Swoją drogą, wpadł mi do głowy kolejny sposób na ukrycie zwłok..
Zgłoś