18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 33 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
Angevil 2024-08-18, 9:01 10
Ustawka
Zbyt głupie zbyt wyraźnie nagrane żeby było prawdziwe.
Zgłoś
Avatar
Andrzejas 2024-08-18, 9:10 16
Te! Usunięto zgłoszenie dubla, bo to nie dubel! :O
Za to jest to zwykła ściema! Na filmie Edka widać, że to jest to samo miejsce, ten sam skuter, prawdopodobnie ta sama baba, ale jest inna pogoda i ma na sobie inne ciuchy! To zwykły bait!
sadistic.pl/kobieta-i-skuter-vt590832.htm
Zgłoś
Avatar
parapsychol 2024-08-18, 11:02 1
podchodzis i mowisz ze za 100zl go naprawisz- i naprawiasz
Zgłoś
Avatar
Juzwa 2024-08-18, 11:08
To nie może być prawda, nie można być aż tak głupim. (głupią?)
Zgłoś
Avatar
ponuryklecha78 2024-08-18, 11:10 1
„wyro i kuchnia to jedyny sens istnienia kobiet...” dla Ciebie na bank. I pieluchę ci zmieni i z lodówki coś przyniesie XD
Zgłoś
Avatar
Antoni79 2024-08-18, 11:48 7
Angevil napisał/a:

Ustawka
Zbyt głupie zbyt wyraźnie nagrane żeby było prawdziwe.



To jest normalne. Baby są nietechniczne i średnio je obchodzi co skąd się bierze. Taki gatunek. One się uczą na pamięć, nie odkrywają, nie dedukują logicznie. Moja oburzona, bo ponad dzień zeszło mi się z układaniem paneli w przedpokoju. Kompletnie z demontażem starych, wyczyszczeniem i przygotowaniem podłoża, położeniem nowych, obróbkami na gotowo. Bo to tylko 5 m2 i to się szybko powinno robić.

[ Dodano: 2024-08-18, 11:57 ]
Będzie Ci wierzyła w Wielkiego Niebieskiego Smerfa co świat stworzył w 7 dni, a faceta ulepił z prochu i jednocześnie wyszydzi Cię, że w bajki wierzysz, gdy będziesz coś czytał o obcych planetach i możliwości istnienia życia pozaziemskiego. Dla nich Ziemia kończy się na wysokości, na której wieszają firanki.

Może po prostu otaczam się niewłasciwymi kobietami, ale już na to za bardzo wpływu nie mam i nie chcé mi się zmieniać, bo w życiu jeszcze gorsze znałem. Gdy do ich szerokich horyzontów dojdą jeszcze typowe dla nich chciwość, podłość i zawiść, to facet ma Piekło na Ziemii.
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-08-18, 16:06 1
Antoni79 napisał/a:

To jest normalne. Baby są nietechniczne i średnio je obchodzi co skąd się bierze. Taki gatunek. One się uczą na pamięć, nie odkrywają, nie dedukują logicznie. Moja oburzona, bo ponad dzień zeszło mi się z układaniem paneli w przedpokoju. Kompletnie z demontażem starych, wyczyszczeniem i przygotowaniem podłoża, położeniem nowych, obróbkami na gotowo. Bo to tylko 5 m2 i to się szybko powinno robić.
Będzie Ci wierzyła w Wielkiego Niebieskiego Smerfa co świat stworzył w 7 dni, a faceta ulepił z prochu i jednocześnie wyszydzi Cię, że w bajki wierzysz, gdy będziesz coś czytał o obcych planetach i możliwości istnienia życia pozaziemskiego. Dla nich Ziemia kończy się na wysokości, na której wieszają firanki.
Może po prostu otaczam się niewłasciwymi kobietami, ale już na to za bardzo wpływu nie mam i nie chcé mi się zmieniać, bo w życiu jeszcze gorsze znałem. Gdy do ich szerokich horyzontów dojdą jeszcze typowe dla nich chciwość, podłość i zawiść, to facet ma Piekło na Ziemii.


Może problem jest w tym że ogólnie otaczasz się kobietami.
Zgłoś
Avatar
nagniotki_bolesne_i_syfilis 2024-08-18, 18:53
Antoni79 napisał/a:

Moja oburzona, bo ponad dzień zeszło mi się z układaniem paneli w przedpokoju. Kompletnie z demontażem starych, wyczyszczeniem i przygotowaniem podłoża, położeniem nowych, obróbkami na gotowo. Bo to tylko 5 m2 i to się szybko powinno robić.



Ja bym cię zwolnił na jej miejscu, bo jesteś za wolny.
Zgłoś
Avatar
smc 2024-08-18, 19:30
Kurwa... kochance kiedyś wyremontowałem trzypokojowe mieszkanie w weekend, a w chacie nie chce mi się firanek zawiesić od ponad pół roku.
Zgłoś
Avatar
htp 2024-08-18, 21:38 1
smc napisał/a:

Kurwa... kochance kiedyś wyremontowałem trzypokojowe mieszkanie w weekend, a w chacie nie chce mi się firanek zawiesić od ponad pół roku.



Pokaż zdjęcia żony i kochanki. To wiele wyjaśni.
Zgłoś
Avatar
smc 2024-08-18, 21:46
8-9/10

Żona ładniejsza.
Zgłoś
Avatar
AlbertoNihilo 2024-08-19, 4:22 1
Jasne że ustawka na tik toka. I kolega wyżej wstawił link do tej samej kobiety robiącej to samo.
Zgłoś
Avatar
Bmwf10520 2024-08-20, 0:13 1
Andrzejas napisał/a:

Te! Usunięto zgłoszenie dubla, bo to nie dubel! :O
Za to jest to zwykła ściema! Na filmie Edka widać, że to jest to samo miejsce, ten sam skuter, prawdopodobnie ta sama baba, ale jest inna pogoda i ma na sobie inne ciuchy! To zwykły bait!



Jak te filmy z pokładów samolotów z bijatykami czy aferami "księżniczek"
Takie bezczelnie ordynarne fejki a ludzie klikają
Zgłoś
Avatar
Szary_Jeleń 2024-08-20, 12:03
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie