18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:07
To tylko przejazd
Brutal90 • 2017-08-08, 15:54
Przejazd Koszalin-Skibno 07.08.2017.Akcja od 20sec i 38sec z drugiej kamery.Dobrze,że wyhamowała za torami,a nie na nich.Tak kierowca kobieta.Tak wgl 4 kobiety.Jak to wyjaśnić?

Zgłoś
Avatar
a................n 2017-08-08, 16:07 94
To bardzo proste
Widać że nie masz baby, każda w sytuacji zagrożenia kierując najpierw łapie sztywno kierownice później wciska pedał hamulca w podłogę(jeśli trafi) i czeka na rozwój sytuacji. Zero analizy sytuacji i do tego jeszcze ma głupi uśmiech na twarzy
Zgłoś
Avatar
masonski-cyklista 2017-08-08, 16:14 7
aj tak niewiele brakowało.
Zgłoś
Avatar
biala20 2017-08-08, 16:19 4
Szkoda! Mogło być pięknie!
Zgłoś
Avatar
~Velture 2017-08-08, 16:40 16
Takim zabierać prawa jazdy z miejsca i robić specjalne w chuj trudne egzaminy ponowne. Tak trudne aby na pytanie o piątą literę z trzeciego akapitu 30 strony kodeksu odpowiadała poprawnie.
Zgłoś
Avatar
oleszek 2017-08-08, 16:49 1
alez szkoda ze ten pociag nie trafil w to glupie durne cos
Zgłoś
Avatar
m................9 2017-08-08, 18:45 45
musiałem aż pierdolnąć żonę w pysk tak mnie wkurwiły te głupie baby, uspokoiłem się polecam

pierdolona !!! zakaz babom prawa jazdy !!!!!!!
Zgłoś
Avatar
Essent 2017-08-08, 19:20 30
Z innej strony.Takie przejazdy,gdzie pociąg zapierdziela na pełnej kurwie powinny być inne zabezpieczenia,a nie tylko obustronny szlabanik z wydłubanymi odblaskami przez zasranych sebiksów lub innych małolatów.To się mogło zdarzyć każdemu,nawet facetowi,że nie zobaczył w ostatniej chwili zamkniętego szlabanu bo przyjezdny,bo akurat jechał gdzieś w delegację i zarwał nockę.Co z tego,że skrzyżowanie jest oznakowane 500 metrów wstecz,baba tego nie zauważy bo albo gada przez telefon albo robi za DJ-a dla pasażerów z tyłu Żartowałem kurwa,zabrać prawko i do lochu szczury gonić
Zgłoś
Avatar
mig1988 2017-08-08, 19:33 1
Dobra metoda na ból nóg, aż trzy z nich postanowiły dalej z buta iść .
Zgłoś
Avatar
spyyd3r 2017-08-08, 19:52 1
O Ja pierdule prawie 4 pieczenie na 1 ogniu
Zgłoś
Avatar
Kamilosekk 2017-08-08, 20:10 1
Ten filmik jest przyśpieszony... ciapągi w Polsce tak szybko nie jeżdżą -.-
Zgłoś
Avatar
idejakprzecinak 2017-08-08, 20:16 5
orisuniek napisał/a:

Z innej strony.Takie przejazdy,gdzie pociąg zapierdziela na pełnej kurwie powinny być inne zabezpieczenia,a nie tylko obustronny szlabanik z wydłubanymi odblaskami przez zasranych sebiksów lub innych małolatów.To się mogło zdarzyć każdemu,nawet facetowi,że nie zobaczył w ostatniej chwili zamkniętego szlabanu bo przyjezdny,bo akurat jechał gdzieś w delegację i zarwał nockę.Co z tego,że skrzyżowanie jest oznakowane 500 metrów wstecz,baba tego nie zauważy bo albo gada przez telefon albo robi za DJ-a dla pasażerów z tyłu Żartowałem kurwa,zabrać prawko i do lochu szczury gonić



No tak, sygnału dźwiękowego i migających sygnalizatorów też nie widziały?
Zgłoś
Avatar
landryn570 2017-08-08, 20:37 12
idejakprzecinak napisał/a:



No tak, sygnału dźwiękowego i migających sygnalizatorów też nie widziały?



Co tam, że we cztery jechały, żadna ani szlabanu, ani znaków, ani JEBANEGO CZERWONEGO PODWÓJNEGO MIGAJĄCEGO ŚWIATŁA nie widziała..
Ja pierdole, co za tępę pizdy.
Zgłoś
Avatar
vindy 2017-08-08, 20:39 1
Ciapaci z arabii saudyjskiejnie widzą co robią ze nie wydaja babą prawa jazdy.
Zgłoś
Avatar
dziobak90 2017-08-08, 21:51 11
Analiza bardzo prosta, jechały we cztery, znaczy pierdoliły farmazony a baba za kierownicą zamiast patrzeć na drogę to gdacze w najlepsze kurwa mać. W ostatniej chwili zwarły jej się obwody w mózgu i kazały jej hamować. Dróżnik, motorniczy i cały przedział najlepiej powinni jej wypierdolić takie lepy na ryj, żeby już nigdy kluczykiem do stacyjki nie trafiła. Tępe cipy, raszple z drutu, nieuki jebane.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie