18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:58
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
Payan 2020-05-27, 7:39 11
Kolejny łobuz, co kocha najbardziej. Nigdy nie nauczą się.
Zgłoś
Avatar
Erqti 2020-05-27, 11:27 2
Efekt braku utylizacji śmieci we wczesnym stadium. Litość i humanitarne podejście do bydła ludzkiego, co tu jeszcze dodać...?
Zgłoś
Avatar
medyklujleczywchuj 2020-05-27, 13:28
Szkoda chłopa
Zgłoś
Avatar
Samarytanin89 2020-05-27, 13:30 12
Pewnie dawala kazdemu jak wiekszosc lasek co tylko wyjda z domu i zachowuja sie jak kurwy
Zgłoś
Avatar
burakchwdp 2020-05-27, 13:34 4
Strzelić sobie w łeb to dla mnie naprawdę szczyt odwagi. Ale pierw bym jeszcze zajebał tego gościa z którym się pukała..
Zgłoś
Avatar
crossdressphyxia 2020-05-27, 14:08 2
burakchwdp napisał/a:

Strzelić sobie w łeb to dla mnie naprawdę szczyt odwagi.



Od kiedy odstrzelenie sobie łba to szczyt odwagi? Dla mnie to ucieczka od odpowiedzialności i przejaw głupoty, by za cipę wartą średnio 200 złotych za godzinę odbierać sobie życie.

burakchwdp napisał/a:

. Ale pierw bym jeszcze zajebał tego gościa z którym się pukała..



Ale czy on na pewno zawinił? Suka nie da, pies nie weźmie, jeśli wiedział, że ma kogoś, to chuj z niego, ale może ta mu nawciskała, że jest wolna?
Zgłoś
Avatar
piotrekt1976 2020-05-27, 14:27 12
burakchwdp napisał/a:

Strzelić sobie w łeb to dla mnie naprawdę szczyt odwagi. Ale pierw bym jeszcze zajebał tego gościa z którym się pukała..



Czemu? jak suka nie da pies nie wezmie. Jak byłem mlodszy tez myslalem ze zabicie dziwki i goscia to najlepsza opcja, ale prawda jest taka ze nei warto marnowac zycia na kurwiszona , a juz w ogole nie warto ruszac goscia jak nie wiedzial ze to twoja dziewczyna/zona. Ok jesli to byl ktos kogo znasz to wpierdol facetowi sie nalezy za bycie kurwa, ale pozniej piwko ze pokazal jaka szmate masz w domu. Zabijanie jest bez sensu , zabijasz kurwe idziesz siedziec jak za czlowieka a zycie ma sie jedno ...
ps Strzelanie sobie w leb z p tego powodu ze baba popuscila komus szpary to juz w ogole idiotyzm . Nie ta to inna da ci dupy predzej czy pozniej. Zycie jest naprawde piekne i szkoda go marnowac na kurwiska .. , i pamietaj kazy ma tylko jedno zycie, chyba ze wierzysz w reinkranacje , ale jak bedziesz krolikiem w kolejnym wcieleniu to bedziesz dymac do oporu
Zgłoś
Avatar
sadefro 2020-05-27, 14:42 1
Zajebista akcja dwa w jednym odpierdolisz laske za jej hujowe jak przypuszczam zachowanie i pod wpływem adrenaliny sam sie odjebać aby uniknąć konsekwencji jak dla mnie robota na plus
Zgłoś
Avatar
shoe5maker 2020-05-27, 18:48 1
piotrekt1976 napisał/a:

jak bedziesz krolikiem w kolejnym wcieleniu to bedziesz dymac do oporu



Chyba że cię lis wpierdoli i w następnym życiu będziesz żółwiem.
Zgłoś
Avatar
zdun 2020-05-27, 21:41
Łobuz kocha najbardziej.
Zgłoś