18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:00
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:26
🔥 Brawo żołnierze - teraz popularne
To znów oni
~Velture • 2024-09-30, 19:16
Cytat:

Starsze pary Azjatów okradziono w biały dzień w centrum Vallejo w Kalifornii. Tymczasem gubernator twierdzi, że przestępczość faktycznie spada, a to tylko prawicowa teoria spiskowa.



Zgłoś
Avatar
Siriuz 2024-09-30, 19:37 33
Jebać lewackich przygłupów, platformersi od siedmiu boleści.
Zgłoś
Avatar
Geraldinio 2024-09-30, 20:36 8
Cytat:

Starsze pary Azjatów okradziono w biały dzień w centrum Vallejo w Kalifornii. Tymczasem gubernator twierdzi, że przestępczość faktycznie spada, a to tylko prawicowa teoria spiskowa.



Więcej kurwa matmy w szkołach, a mniej gównianej, nikomu niepotrzebnej religii, bo potem taki bełkot wychodzi, a inteligentni inaczej to podchwytują.
Jednostkowy przypadek nie ma wpływu na statystyki.
Mogą ci napierdolić 5x w tygodniu w ciemnym zaułku, ale to nie znaczy, że przestępstwa w mieście wzrosły, po prostu masz niewiarygodnego pecha, albo zwyczajnie jesteś debilem i zasłużyłeś. Jeśli przykładowo w tym roku okradzionych zostało tam 1 tys ludzi, a w poprzednich latach 2-3 tys to statystycznie przestępczość spada, i takie filmiki jak powyżej nic nie zmieniają.

Uprzejmie proszę o nie rozmijanie się z faktami i nie szerzenie fejk niusów.
Zgłoś
Avatar
turor 2024-09-30, 20:54 14
Geraldinio napisał/a:

Więcej kurwa matmy w szkołach, a mniej gównianej, nikomu niepotrzebnej religii, bo potem taki bełkot wychodzi, a inteligentni inaczej to podchwytują.
Jednostkowy przypadek nie ma wpływu na statystyki.
Mogą ci napierdolić 5x w tygodniu w ciemnym zaułku, ale to nie znaczy, że przestępstwa w mieście wzrosły, po prostu masz niewiarygodnego pecha, albo zwyczajnie jesteś debilem i zasłużyłeś. Jeśli przykładowo w tym roku okradzionych zostało tam 1 tys ludzi, a w poprzednich latach 2-3 tys to statystycznie przestępczość spada, i takie filmiki jak powyżej nic nie zmieniają.
Uprzejmie proszę o nie rozmijanie się z faktami i nie szerzenie fejk niusów.



Nie od dziś wiadomo, żeś debil i tak na marginesie plujesz matce w mordę

ppic.org/publication/crime-trends-in-california/

Wskaźnik przestępczości z użyciem przemocy w Kalifornii wzrósł o 5,7%, z 468 przestępstw na 100 000 mieszkańców w 2021 r. do 495 w 2022 r. Podczas gdy wskaźniki rozboju (kradzieży z użyciem siły) i napaści z użyciem przemocy wzrosły odpowiednio o 9,9% i 5,2%, liczba zabójstw odwróciła dwuletni trend wzrostowy, spadając o 6,1%, a liczba gwałtów pozostała zasadniczo taka sama (spadek o 0,1%).

Można sobie wejść w link, a dla Geralidino pojadę klasykiem :

"Więcej kurwa matmy w szkołach, a mniej gównianej, nikomu niepotrzebnej religii, bo potem taki bełkot wychodzi, a inteligentni inaczej to podchwytują."
Zgłoś
Avatar
Geraldinio 2024-09-30, 21:12 2
turor napisał/a:

Nie od dziś wiadomo, żeś debil i tak na marginesie plujesz matce w mordę
Wskaźnik przestępczości z użyciem przemocy w Kalifornii wzrósł o 5,7%, z 468 przestępstw na 100 000 mieszkańców w 2021 r. do 495 w 2022 r. Podczas gdy wskaźniki rozboju (kradzieży z użyciem siły) i napaści z użyciem przemocy wzrosły odpowiednio o 9,9% i 5,2%, liczba zabójstw odwróciła dwuletni trend wzrostowy, spadając o 6,1%, a liczba gwałtów pozostała zasadniczo taka sama (spadek o 0,1%).
Można sobie wejść w link, a dla Geralidino pojadę klasykiem :
"Więcej kurwa matmy w szkołach, a mniej gównianej, nikomu niepotrzebnej religii, bo potem taki bełkot wychodzi, a inteligentni inaczej to podchwytują."



Oj bolą moje argumenty co? że regularnie te dziecinne inwektywy wypluwasz xd a teraz grzecznie i bez spiny podaj statystyki dla miasta Vallejo o którym mowa, a nie Kaliforni. Nie podasz, co? bo ci kurwa żyłka pęknie
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2024-09-30, 21:30 4
@Geraldinio: Co za debil.

Od kiedy w publicznych szkołach w Kalifornii mają lekcje religii? Chyba, że to byli uczniowie jakiejś prestiżowej katolickiej szkoły prywatnej, ale to tak samo wątpliwe jak twoja inteligencja
Zgłoś
Avatar
lukpogromca 2024-09-30, 21:31 2
Geraldinio napisał/a:

Więcej kurwa matmy w szkołach, a mniej gównianej, nikomu niepotrzebnej religii, bo potem taki bełkot wychodzi, a inteligentni inaczej to podchwytują.
Jednostkowy przypadek nie ma wpływu na statystyki.
Mogą ci napierdolić 5x w tygodniu w ciemnym zaułku, ale to nie znaczy, że przestępstwa w mieście wzrosły, po prostu masz niewiarygodnego pecha, albo zwyczajnie jesteś debilem i zasłużyłeś. Jeśli przykładowo w tym roku okradzionych zostało tam 1 tys ludzi, a w poprzednich latach 2-3 tys to statystycznie przestępczość spada, i takie filmiki jak powyżej nic nie zmieniają.
Uprzejmie proszę o nie rozmijanie się z faktami i nie szerzenie fejk niusów.



tobie by się jeszce logika przydała
co ma matma do religii
alternatywnie
więcej matmy w szkołach a mniej bilogii, geografii i wf
tak samo bez sensu....
Zgłoś
Avatar
turor 2024-09-30, 21:44 1
Geraldinio napisał/a:

Oj bolą moje argumenty co? że regularnie te dziecinne inwektywy wypluwasz xd a teraz grzecznie i bez spiny podaj statystyki dla miasta Vallejo o którym mowa, a nie Kaliforni. Nie podasz, co? bo ci kurwa żyłka pęknie



To, że plujesz matce w mordę za to, że cię w Polsce urodziła to nie inwektywa, wie to każdy użytkownik sadola ze stażem przekraczającym tydzień no może tydzień i jeden dzień
Zgłoś
Avatar
hokej1986 2024-10-01, 0:10 2
O jebane skaczące małpy
Zgłoś
Avatar
panar3 2024-10-01, 0:23 4
We dupie mam wasze matematyczne rozkminy, prawda jest taka: lewackie kurwy szczują czarnuchów a powinnością każdego jest się bronić - eliminując czarnucha na miejscu. Amen.
Zgłoś
Avatar
BazantSzary 2024-10-01, 0:25 2
W Polsce też jest cisza o wzroście włamań i napadów, sam wiem o jednym napadzie z pobiciem i o 5 włamaniach do domów w mojej okolicy w ciągu ostatnich dwóch lat, a znajomy policjant mi potwierdził, że już sobie z tym nie radzą... o porwaniach dla organów też dowiedzieć się można, dopiero gdy dotknie to kogoś z naszego otoczenia a to się też u nas dzieje...
Zgłoś
Avatar
PsychoAntysyjonista 2024-10-01, 1:01 5
ładny odcisk łapy na masce. co za kurwa małpie palanty.
Zgłoś
Avatar
CzerstWybut 2024-10-01, 1:08 6
Geraldinio napisał/a:

Oj bolą moje argumenty co? że regularnie te dziecinne inwektywy wypluwasz xd a teraz grzecznie i bez spiny podaj statystyki dla miasta Vallejo o którym mowa, a nie Kaliforni. Nie podasz, co? bo ci kurwa żyłka pęknie



Pokaż mi te statystyki gdzie maleje przestępczość w Vallejo. Jedyne co tam maleje to liczba ludności. Jesteś typowy debil albo trol bo coś pierdolisz a nic nie wstawisz tu.





Z 2024 zjebie jeszcze nie ma pełnych danych
Zgłoś
Avatar
Speakerninja 2024-10-01, 1:53 5
Oczywiście kolor skóry przypadkowy
Zgłoś
Avatar
n1ck.ee 2024-10-01, 4:19 1
Amerykański sen
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie