18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:31
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
Halman 2014-12-29, 12:07
Crazy_Edek napisał/a:

srałbym.



Co by się nie okazało że to miejscówka dla pedałów
Zgłoś
Avatar
freaky 2014-12-29, 12:08 92
No tak, skoro stacja Shell, to musi dbać o wizerunek muszli.
Crazy_Edek napisał/a:

Napiszę krótko, srałbym.


Gówno byś zrobił
Zgłoś
Avatar
niemakurwanazw 2014-12-29, 12:36 2
Do dupy ta toaleta
Zgłoś
Avatar
c................t 2014-12-29, 12:38 63
Pewnego razu w Niemczech, zatrzymałem się na stacji Shell(gdzieś na A2), standardowo poszedłem skorzystać z toalety. Kurwa, wchodzę i widzę, że faktyczne jest ładna, czysta, pachnąca i dobrze oświetlona. Wchodzę do kabiny i zawsze jak chce uwalić kupę, a jestem w takich miejscach to ściele papierem toaletowym na desce klozetowej. Powiem, że nie żałowałem papieru, a zresztą nie wiem kto wcześniej siedział, może się zlał czy zesrał na tę deskę, pierdole siadać na tym. Jak skończyłem, spłukałem zawartość i włączył się pewien mechanizm, który obrócił tę deskę o 360 stopni i specjalna szczotka z płynem automatycznie wyczyściła całą deskę.

Ja jebie, pomyślałem, nie wiem co pomyślałem, poczułem się jak idiota, który zobaczył w pełni cywilizowaną toaletę.

I jeszcze na koniec, gdy wychodziłem, automat oddał mi 50 centów, które wpłaciłem przed wejściem.

Ja pierdole.
Zgłoś
Avatar
G................4 2014-12-29, 12:39
Do dupy, Wiecie...
Zgłoś
Avatar
MichaU 2014-12-29, 13:34 4
Myślałem, że będzie brudno i obesrane, ale potem sobie przypomniałem, że to nie w polsce hehe
Zgłoś
Avatar
Seus 2014-12-29, 14:12 12
w Polsce by zajebali co się da, resztę by rozjebali
Zgłoś