18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:20
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 11:03
Avatar
Bakejaja 2017-06-07, 20:28 62
Babcia dobrze wie jakie są realia w europie, heil Hitler i chuj.
Zgłoś
Avatar
Sabbastian 2017-06-07, 20:40 95
Od dwudziestu lat niezmiennie śmieszny materiał.
Zgłoś
Avatar
mateusos 2017-06-07, 20:42 17
Wyglada jak mloda Merkel :O
Zgłoś
Avatar
Kaśka 2017-06-07, 20:49 7
Babcia wie co dobre
Zgłoś
Avatar
e................s 2017-06-07, 20:55 4
czyli żydzi , ciapaci do pieca
Zgłoś
Avatar
PhantomMask 2017-06-07, 21:40 61
Ja powiem tak...mam dziadka który pamięta wojnę, pamięta niemców...w ich domu dwóch oficerów niemieckich miało biuro. Zawsze rano zostawiali słodycze na łóżku dziadka i jego brata. Szli na wschód, płakali, że stamtąd nie wrócą, pokazywali zdjęcia żon, dzieci...na sam koniec wystawili papier, żeby nie konfiskować zboża i świń pradziadkom. A na chołote ze wschodu za to kurwuje zdrowo...Tak lekkie zboczenie z tematu ale zastanawia mnie w tym momencie to jak niemcy tamtego okresu postrzegają realia lat 30,40 a teraźniejszość...
Zgłoś
Avatar
igorektgk 2017-06-07, 22:36 11
Zgłoś
Avatar
nectovelius 2017-06-07, 22:41 32
@PhantomMask - ja już nie mam nikogo z tamtych czasów, ale pamiętam opowieści mojej Babki... Niemcy byli najbardziej ucywilizowani (jeśli tak to można określić)... Szli Niemcy - dało się dogadać, nawet papierosy dla całej wioski załatwili... Szli "wyzwoliciele" ze wschodu - pół wioski w pień wycięte, kobiety zgwałcone, dzieciaki na sztachety w płocie ponabijane, dobytek zagrabiony... A teraz... Śmiechawa ze starej babki... może stara, z alzheimerem... ale wojnę przeżyła... i niestety żyje nią dalej :/
Zgłoś
Avatar
~Velture 2017-06-07, 23:04 16
PhantomMask napisał/a:

Ja powiem tak...mam dziadka który pamięta wojnę, pamięta niemców...w ich domu dwóch oficerów niemieckich miało biuro. Zawsze rano zostawiali słodycze na łóżku dziadka i jego brata. Szli na wschód, płakali, że stamtąd nie wrócą, pokazywali zdjęcia żon, dzieci...na sam koniec wystawili papier, żeby nie konfiskować zboża i świń pradziadkom. A na chołote ze wschodu za to kurwuje zdrowo...Tak lekkie zboczenie z tematu ale zastanawia mnie w tym momencie to jak niemcy tamtego okresu postrzegają realia lat 30,40 a teraźniejszość...


Mój dziadek dostał order virtuti militari po 2giej wojnie światowej (oraz kupę innych medali które dalej mam - na oko bo nie chce mi się liczyć teraz to ponad 20).
Jak byłem mały a on jeszcze żył to mi opowiadał troszkę o wojnie.

Aby się nie rozpisywać dojdę do konkluzji i powiem co mi mówił o Niemcach i Rosjanach.
Powiedział mi, że to jacy byli ruscy to głowa mała. Mówił, że Niemcy przy nich to byli super. Jak ruskie pod koniec wojny szły to kradli co się dało, plądrowali i gwałcili wszystkie baby które zobaczyli.
Dziadek wykopał pierdolony dół dla mojej babci i ją tam zostawił a górę zakamuflował aby te ruskie kurwy jej nie przeorały.

Więc jeśli mi ktoś, kto przeżył 2gą wojnę, mówi, że Niemcy byli lepsi od ruskich to ja nie mam pytań.
Zgłoś
Avatar
M................e 2017-06-07, 23:21 9
Wiecie że w sowieckiej armii nie byli tylko Ruscy? Największe kurwy były zza Uralu i z Kaukazu. Potem Kozacy i Ukraińcy, poza tym że był odgórny rozkaz z tego co słyszałem, żeby nie zostawiać nic za sobą wszystko miało iść dla Stalina a w zamian za wojnę, przymykał oko na nieszczęście "faszystów".
I nie, Niemcy nie byli gorsi, te kurwy zostawiały za sobą mordy na cywilach dla przykładu od razu jak weszli do Polski.
Może jakby Polacy, zachowywali się jak Czesi to bylibyśmy traktowani lepiej, niemniej jednak jedni i drudzy się nie niczym nie różnili, ustrój 3 rzeszy to w zasadzie był komunizm wszystko było reglamentowane i na wszystko były kartki! W każdej fabryce i zakładzie musiał być partyjny zarządca, który mógł więcej niż właściciel.
Zgłoś
Avatar
Novik 2017-06-07, 23:45
Taka gówno burza a babcia ma swoje lata i pewnie coś się jej przypomniało zza dawnych czasów...
Zgłoś
Avatar
Wojtasso 2017-06-08, 0:24
Alzheimer pozdrawia Hitlera poprzez biedną babcie
Zgłoś
Avatar
siwybis 2017-06-08, 1:07 14
Przychodzi babcia do lekarza i już w progu leci soczyste Heil Hitler!

- Babciu, wojna już dawno się skończyła, Hitler nie żyje, czasy się zmieniają.
- Czasy może i tak ale nie pan Doktorze Mengele.
Zgłoś
Avatar
Kelmans 2017-06-08, 1:13 3
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie