18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Misiek_KRK 2015-05-04, 13:01
Treść komentarza został ukryta - użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten wpis.
Avatar
nfsmaniakpl 2015-05-04, 13:23 2
Za to jest droga zawsze piwo
Zgłoś
Avatar
~Sunday 2015-05-04, 13:46 17
Misiek_KRK, nie jesteśmy ani w Polsce, ani w Rosji, jesteśmy w internecie. Trochę jednak Cię poniosło...
Zgłoś
Avatar
Misiek_KRK 2015-05-04, 16:23 8
SundayGrill napisał/a:

Misiek_KRK, nie jesteśmy ani w Polsce, ani w Rosji, jesteśmy w internecie. Trochę jednak Cię poniosło...



Jestem Polakiem, korzystam z polskiego prądu na kupionym w Polsce tablecie i czytam polskie teksty pisane polskimi literami ( a nie cyrylicą). I jeśli będę oglądał program po Polsku to niech go prowadzi Polak, a nie jakiś Rusek udający Polaka.
Zgłoś
Avatar
8michal7 2015-05-05, 11:10
@Adoer: Muszę Cię poprawić po polsku mówi się: " Pierwszy wypadek pokazuje wypadek na wiejskiej rosyjskiej drodze"
Zgłoś
Avatar
bimaczow 2015-05-05, 11:33 4
pierwy film : łujo blr toćj joj ju joj jojoj jojo łojo jo jo joj łojo jo jo joj łojo jo jo joj łojo jo jo joj a tak w nawiasie (wszystkie ruskie mają kurnik w głowie ) jebane ruskie kurwa.
Zgłoś
Avatar
kuba7575 2015-05-05, 12:46 20
Najlepszy sposób na okazanie szacunku co do kultury drugiego kraju jest nauczyenie się jego języka aż nasz język polski jest jednym z trudniejszych tym bardziej należy się szacunek kolesiowi że nauczył się porozumiewać w naszym ojczystym języku.
Nie jednemu Polakowi się to nie udaje :/
Zgłoś
Avatar
NightAir 2015-05-05, 13:37 1
Po co promować ruskich u nas nie ma takich filmików?
Zgłoś
Avatar
Sinus 2015-05-05, 14:12 8
Nie wiem w czym macie problem. Połowa materiału tutaj pochodzi z rosji. Nikt się nie burzy o materiały wrzucane w obcych językach a nagle przeszkadza Wam materiał po polsku w wykonaniu rosjanina? Rozumiem jeszcze jakby to jakiś kebab coś tu wrzucił. Wtedy hejty bez końca. Ale to nie zasługuję na hejt. Zwłaszcza, że materiał całkiem przyjemny.
Zgłoś