18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:58
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
Budrys2000 2020-11-22, 23:32 6
ratmed91 napisał/a:

A moja narzeka jak ją czasem podczas seksu za mocno pociągnę za włosy....



Włosy na klacie są unerwione, może dlatego
Zgłoś
Avatar
LaChupacabra 2020-11-22, 23:45
Pewnie szmata ma kolegów w kontaktach telefonicznych.
Zgłoś
Avatar
Myxxer 2020-11-23, 0:36 8
ratmed91 napisał/a:

A moja narzeka jak ją czasem podczas seksu za mocno pociągnę za włosy....



ok...

Zgłoś
Avatar
ManiacGregor 2020-11-23, 9:20 1
A ten kurwa filmujący debil, zamiast chociaż krzyknac, to nie, woli nagrywac pizda jebana.
Zgłoś
Avatar
Pan_Cernik 2020-11-23, 9:33 1
outsidethebox86 napisał/a:

Nie żal mi takich kobiet, same godzą się na swój los, bo niby kochają. Myślę, że pierwsze bezpodstawne uderzenie w twarz w związku, powinno być wyraźnym ostrzeżeniem "SPIERDALAJ ILE PARY W NOGACH". No ale skoro akceptacja takiego woła jest wazniejsza niż własne życie i zdrowie, no to pozostaje życzyć sprytu i szybkości w unikach.



Mieliśmy kiedyś w towarzystwie taka parkę. Jemu po paru kielichach łapki latały do niej szybko a ona go jeszcze często prowokowała.
Kiedyś z ciekawości jej się spytałem czemu na to pozwala, to mi powiedziała że.... trzymajcie się czegoś mocno... że jak jej wpierdoli to potem jest mu przykro i w ramach przeprosin bardziej się w "łóżku" stara.
Zgłoś
Avatar
XanaX 2020-11-23, 12:15 4
Asuritta napisał/a:

baby o głupie cipy, one nie czują miłości one czują poprzez doznania, one muszą mieć jakiej kolwiek dopływy adrenaliny bo mózgi przestają działać dlatego musisz je zabierać tu tam non stop coś nowego wymyślać, czy to np uczucie nowego np wycieczka czy kłótnia gdzie ją jebniesz to je to uzależnia dopamina adrenalina itp. dlatego jebią się z czarnymi bo to coś nowego dlatego kupują non stop nowe ciuchy buty bo to coś nowego .... Dlatego czy to łobuz czy nie będą z takim nawet jak stracą życie lub zęby będą z takim dopóki dziecko się nie narodzi wtedy dopływ odczuć dostają od dziecka i facet to albo niewolnik zapierdalający albo odchodzą i mówią że jego wina ... jak te wszystkie samotne matki one wiedziały kogo mają i z kim się dupcą to one przy nim były non stop. NIE ŻAL MI TYCH CIP



Chyba od kogoś kobieta odeszła

Zgłoś
Avatar
Elektro-Mech 2020-11-23, 12:18 2
vifon125 napisał/a:

ok...



Zgól to, kurwa.
Zgłoś
Avatar
outsidethebox86 2020-11-24, 1:35
Pan_Cernik napisał/a:

Mieliśmy kiedyś w towarzystwie taka parkę. Jemu po paru kielichach łapki latały do niej szybko a ona go jeszcze często prowokowała.
Kiedyś z ciekawości jej się spytałem czemu na to pozwala, to mi powiedziała że.... trzymajcie się czegoś mocno... że jak jej wpierdoli to potem jest mu przykro i w ramach przeprosin bardziej się w "łóżku" stara.



Ja pierdole... Naprawdę trzeba takiego dramatu żeby facet starał się w łóżku??? Prawda jest taka, że jak kobieta się stara dać zajebistą przyjemność mężczyźnie, to mężczyzna (mężczyzna, nie pizda) także daje z siebie wszystko i na odwrót. Ważne żeby miło rozkręcić atmosferę muzyka tantryczna, świece, masaż erotyczny i inne rzeczy, których nie ogranicza wyobraźnia. Kurwa jest tyle sposobów by było zajebiście w łóżku... Jakie tempe dzidy wybierają wpierdol?
Zgłoś
Avatar
NoweKonto 2020-11-24, 5:29 1
Zauwazylam ze coraz wiecej na sadisticu 'Mariuszy' co jedyne czego oczekuja od zycia to browara po pracy i internetu co by moc po innych pocisnac. Obracacie sie w takich klimatach i tak postrzegacie kobiety bo innego zycia nie znacie. Swiat jest piekny, ludzie sa dobrzy, podroze i ksiazki stymuluja a wyjscie na bilarda, do kina czy restauracji jest po to zeby nie gnic na sofie i wyjsc do ludzi, i robic cos na co sie ma w danym momencie ochote.
Zgłoś
Avatar
dwakilo 2020-11-24, 11:28
Asuritta napisał/a:

baby o głupie cipy, one nie czują miłości one czują poprzez doznania, one muszą mieć jakiej kolwiek dopływy adrenaliny bo mózgi przestają działać dlatego musisz je zabierać tu tam non stop coś nowego wymyślać, czy to np uczucie nowego np wycieczka czy kłótnia gdzie ją jebniesz to je to uzależnia dopamina adrenalina itp. dlatego jebią się z czarnymi bo to coś nowego dlatego kupują non stop nowe ciuchy buty bo to coś nowego .... Dlatego czy to łobuz czy nie będą z takim nawet jak stracą życie lub zęby będą z takim dopóki dziecko się nie narodzi wtedy dopływ odczuć dostają od dziecka i facet to albo niewolnik zapierdalający albo odchodzą i mówią że jego wina ... jak te wszystkie samotne matki one wiedziały kogo mają i z kim się dupcą to one przy nim były non stop. NIE ŻAL MI TYCH CIP



Długo już jesteście razem z chłopakiem?
Zgłoś
Avatar
Noemi1998 2020-11-24, 12:51
NoweKonto napisał/a:

Zauwazylam ze coraz wiecej na sadisticu 'Mariuszy' co jedyne czego oczekuja od zycia to browara po pracy i internetu co by moc po innych pocisnac. Obracacie sie w takich klimatach i tak postrzegacie kobiety bo innego zycia nie znacie. Swiat jest piekny, ludzie sa dobrzy, podroze i ksiazki stymuluja a wyjscie na bilarda, do kina czy restauracji jest po to zeby nie gnic na sofie i wyjsc do ludzi, i robic cos na co sie ma w danym momencie ochote.



stymulują powiadasz

Zgłoś