18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
35i 2020-11-22, 19:38 3
Gościu chyba próbuje pozbyć koszmaru z filmu "Krąg".
Zgłoś
Avatar
joeblacktwo 2020-11-22, 19:39 1
Low kick jak pudzian w najmana
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2020-11-22, 19:40 2
Może nie zachował się zbyt kulturalnie, ale ten kop w dupę...
Zgłoś
Avatar
Noemi1998 2020-11-22, 19:41 26
za darmo nie dostała , a co druga gowniara 17-25 lat ma za długi pysk.
Zgłoś
Avatar
35i 2020-11-22, 19:43 1
Noemi1998 napisał/a:

za darmo nie dostała , a co druga gowniara 17-25 lat ma za długi pysk.



Szacun za dystans.
Zgłoś
Avatar
r................1 2020-11-22, 20:07
A moja narzeka jak ją czasem podczas seksu za mocno pociągnę za włosy....
Zgłoś
Avatar
Asuritta 2020-11-22, 20:28 55
baby o głupie cipy, one nie czują miłości one czują poprzez doznania, one muszą mieć jakiej kolwiek dopływy adrenaliny bo mózgi przestają działać dlatego musisz je zabierać tu tam non stop coś nowego wymyślać, czy to np uczucie nowego np wycieczka czy kłótnia gdzie ją jebniesz to je to uzależnia dopamina adrenalina itp. dlatego jebią się z czarnymi bo to coś nowego dlatego kupują non stop nowe ciuchy buty bo to coś nowego .... Dlatego czy to łobuz czy nie będą z takim nawet jak stracą życie lub zęby będą z takim dopóki dziecko się nie narodzi wtedy dopływ odczuć dostają od dziecka i facet to albo niewolnik zapierdalający albo odchodzą i mówią że jego wina ... jak te wszystkie samotne matki one wiedziały kogo mają i z kim się dupcą to one przy nim były non stop. NIE ŻAL MI TYCH CIP
Zgłoś
Avatar
Warystor 2020-11-22, 20:29 1
Sadistic uczy w jaki sposób należy okazać miłość swojej wybrance serca. Ale ja to jestem zbyt tępy, nigdy się chyba tego nie nauczę.
Zgłoś
Avatar
Pralpunkt 2020-11-22, 20:41 2
A może to Alfons leje kurwe bo się ociąga w robocie
A powinna obciągać
Zgłoś
Avatar
outsidethebox86 2020-11-22, 21:14 6
Nie żal mi takich kobiet, same godzą się na swój los, bo niby kochają. Myślę, że pierwsze bezpodstawne uderzenie w twarz w związku, powinno być wyraźnym ostrzeżeniem "SPIERDALAJ ILE PARY W NOGACH". No ale skoro akceptacja takiego woła jest wazniejsza niż własne życie i zdrowie, no to pozostaje życzyć sprytu i szybkości w unikach.
Zgłoś
Avatar
Takafura 2020-11-22, 21:25 5
outsidethebox86 napisał/a:

Nie żal mi takich kobiet, same godzą się na swój los, bo niby kochają. Myślę, że pierwsze bezpodstawne uderzenie w twarz w związku, powinno być wyraźnym ostrzeżeniem "SPIERDALAJ ILE PARY W NOGACH". No ale skoro akceptacja takiego woła jest wazniejsza niż własne życie i zdrowie, no to pozostaje życzyć sprytu i szybkości w unikach.


Znam taki przypadek. Dzień po weselu - cios od małżonka, utrata przytomności. Tego samego dnia wyjechała, rozwód. Fajna, normalna dziewczyna, ma nadzieję ze znalazła sobie normalnego gościa...
Zgłoś
Avatar
outsidethebox86 2020-11-22, 21:57 7
Takafura napisał/a:

Znam taki przypadek. Dzień po weselu - cios od małżonka, utrata przytomności. Tego samego dnia wyjechała, rozwód. Fajna, normalna dziewczyna, ma nadzieję ze znalazła sobie normalnego gościa...



I słusznie zrobiła, to jakby poślubiła dr Jekyll'a, a Mr Hyde pokazał jej swe prawdziwe oblicze kiedy miał ją już w garści.
Zgłoś
Avatar
debolek 2020-11-22, 22:40 4
Asuritta napisał/a:

baby o głupie cipy, one nie czują miłości one czują poprzez doznania, one muszą mieć jakiej kolwiek dopływy adrenaliny bo mózgi przestają działać dlatego musisz je zabierać tu tam non stop coś nowego wymyślać, czy to np uczucie nowego np wycieczka czy kłótnia gdzie ją jebniesz to je to uzależnia dopamina adrenalina itp. dlatego jebią się z czarnymi bo to coś nowego dlatego kupują non stop nowe ciuchy buty bo to coś nowego .... Dlatego czy to łobuz czy nie będą z takim nawet jak stracą życie lub zęby będą z takim dopóki dziecko się nie narodzi wtedy dopływ odczuć dostają od dziecka i facet to albo niewolnik zapierdalający albo odchodzą i mówią że jego wina ... jak te wszystkie samotne matki one wiedziały kogo mają i z kim się dupcą to one przy nim były non stop. NIE ŻAL MI TYCH CIP



Kurwa amen!
Zgłoś
Avatar
c................k 2020-11-22, 22:43 8
Oho, gromada sfrustrowanych stulejarzy zawsze spoko

Kobiety są różne, tak samo jak faceci
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie