18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
joeblacktwo 2021-06-24, 19:29 7
Dusza romantyka zwyciężyła
Zgłoś
Avatar
G................r 2021-06-24, 19:33 5
Kobiety chcą łatwych, ale odważnych facetów, tylko same czasem są skomplikowane bo mają niedosyt i jak czegoś nie odpierdolisz to ta jej pewność siebie tak się kończy, szkoda gościa bo widać jak poniosło i mu EWIDENTNIE przykro, ale chuj widać że się kochają.
Zgłoś
Avatar
garota 2021-06-24, 19:41 29
Go4Fr napisał/a:

Kobiety chcą łatwych, ale odważnych facetów, tylko same czasem są skomplikowane bo mają niedosyt i jak czegoś nie odpierdolisz to ta jej pewność siebie tak się kończy, szkoda gościa bo widać jak poniosło i mu EWIDENTNIE przykro, ale chuj widać że się kochają.



Hahahah....co? Człowieku spójrz na niego, to jest jakiś jebany śmieć. Wygląda na ujebanego w meta amfetaminie i jego niunia pewnie właśnie robiła sceny o ten syf. W każdym razie nikogo nie szkoda, jebać ich dwoje.
Zgłoś
Avatar
silwerbalk 2021-06-24, 19:45
Piękna scena miłości i uczuć dwóch osób
Zgłoś
Avatar
G................r 2021-06-24, 19:56 9
garota,
Spojrzałem i wiem że jestem gorszy od niego, sam jestem śmieciem bo wpierdalałem prawie wszystko przez swoją sukę, ale wiesz co? Dziś jestem na tyle ogarnięty że mam pasiekę i staram się nie skrzywdzić nawet 1 pszczółki i se wyobraź że przyjdzie taka KURWA i wszystko spali bo istnieje coś takiego jak ZAZDROŚĆ i w chuju mam to czy chodzi o pieniądze czy o miłość, miej łeb jak sklep tylko wypełnij czymś te półki. Sorry za interpunkcję, ale nie jesteśmy na Języku Polskim.
Zgłoś
Avatar
wojtas09999 2021-06-24, 20:24 1
Fajny ten samochód ile koni ma?
Zgłoś
Avatar
marcino_zly 2021-06-24, 20:42 3
Pewnie my się wysypało wiaderko z metaamfetaminą.
Nieźle go gnie, paluchy jakby na czymś grał.
Lecz ogarnia. Zaprawiony pewno .
Zgłoś
Avatar
Skończyłem_z_ekscesami 2021-06-24, 21:44
Jak usłyszałem ten dźwięk myslalem, ze zaraz zobacze piłe maszynową, a tu chuj
Zgłoś
Avatar
Mr.Benny 2021-06-24, 22:27 1
Jakie to romantyczne
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2021-06-24, 22:48 2
Go4Fr napisał/a:

Kobiety chcą łatwych facetów



Mógłbyś wyjaśnić co to oznacza, bo łatwa kobieta, to wiadomo, ale facet... W slangu homoseksualistów, to mogłoby mieć jakiś sens, ale tu, ni chuja nie kumam co to ma oznaczać.
Zgłoś
Avatar
Tuco 2021-06-24, 23:21 1
joeblacktwo napisał/a:

Dusza romantyka zwyciężyła



Miednica też. Jeszcze sobie porucha.
Zgłoś
Avatar
kaczmarzgr 2021-06-24, 23:42
Kurwa jakie chlapacze
Zgłoś
Avatar
okotdi 2021-06-25, 5:46 8
Go4Fr napisał/a:

,
Spojrzałem i wiem że jestem gorszy od niego, sam jestem śmieciem bo wpierdalałem prawie wszystko przez swoją sukę, ale wiesz co? Dziś jestem na tyle ogarnięty że mam pasiekę i staram się nie skrzywdzić nawet 1 pszczółki i se wyobraź że przyjdzie taka KURWA i wszystko spali bo istnieje coś takiego jak ZAZDROŚĆ i w chuju mam to czy chodzi o pieniądze czy o miłość, miej łeb jak sklep tylko wypełnij czymś te półki. Sorry za interpunkcję, ale nie jesteśmy na Języku Polskim.



Noooooo to chlopie wylozyles wszystkie karty.
Teraz juz nic nie ukryja!!!
Kobiety sa tak skonstruowane zeby ta zazdrosc dobrze ukrywac!
PAMIETAJCIE WSZYSCY!!!
Nawet jak przez 10 lat bedzie ok, to miej sie na bacznosci bo to z czasem u KAZDEJ sie ujawni.
Zacznie sie pewnie niewinnie, ze wolisz mecz albo kanapke z serem od niej.
A potem nawet sie wysrac nie bedziesz mogl, bo nie spedzasz czasu z nia tylko srasz.
"To jest dramat" jak mawial jeden z Wielkich.
Kobiety sa najwiekszym problemem swiata, a bez nich lub ich umiejetnosci wyszukiwania problemow z niczego, gdybysmy tylko sie jakos potrafili rozmnazac, bylibysmy juz przynajmniej na Alpha Centauri. A moze i WARP 10.
I dalej.
I tu nie ma nawet 1% sarkazmu.
Czysta prawda.
Jebane hamulce cywilizacji.
Czytajac historie swiata wezcie pod uwage brak kobiet i zamieszania jakie wprowadzily to zobaczycie sami gdzie jest problem.
Tak mam zone.
Tak wiem o czym mowie.
Zgłoś
Avatar
drukarka666 2021-06-25, 10:29 1
White trashes. Typowe dla prowincji Ameryki Polnocnej. Nie pochylasz sie, nie podnosisz, ale tez nie kopiesz.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie