18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 11 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:55
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Tolerancja facebookowa.
Vendal • 2013-11-19, 9:59
Mimo tego, że nie chodzę co niedzielę do kościoła ani nie mam Jezuska nad łóżkiem to postanowiłem zgłosić pewną stronę na FB, ponieważ miałem lekki ból dupy. Oto co otrzymałem w odpowiedzi.



a poniżej jeden przykładowy obrazek z ich strony.



Ręce mi opadają...czy administracja FB to sami ciapaci?
Zgłoś
Avatar
l................5 2013-11-19, 10:10 21
Jak palić to wszystko, kościoły, meczety, zikkuraty i marihuanę, czemu dzielić na lepszych i gorszych?
Zgłoś
Avatar
mare30ks 2013-11-19, 10:15 33

Zgłoś
Avatar
cicik 2013-11-19, 10:18 3
daj linka wszyscy zgłosimy !!
Zgłoś
Avatar
Vendal 2013-11-19, 10:31 3
@up
facebook.com/pages/Meczet-w-ka%C5%BCdej-gminie-TAK-dla-Islamu-w-Polsce...
Zgłoś
Avatar
o................4 2013-11-19, 10:34 13
Palić kościoły - tak
stawiać meczety - niekoniecznie
Zgłoś
Avatar
SolarisN1 2013-11-19, 10:37 2
Vendal napisał/a:

Ręce mi opadają...czy administracja FB to sami ciapaci?



To już hipokryzja. Jestem ateistą i nie płaczę nad ilością chrześcijańskich fanpage na Facebooku. Jak mają usuwać islamskie to chrześcijańskie też powinni, bo Facebook jest areligijny.

Jako bonus dodam, że jednym z największych stron na Facebooku na świecie jest Jesus Daily z 25 milionami fanów. Też powinni usunąć uważam.
Zgłoś
Avatar
maderfakermen 2013-11-19, 10:37 4
Zgłaszać nie pierdolić się. Zgłoszone.
Zgłoś
Avatar
kinektel 2013-11-19, 10:40 1
Nie mam fb, nie mam problemu. Myslisz ze jakies klikniecie "like" cos zmeni? Wątpie. Liczy sie fizyczna manifestacja jak to bylo z ACTA a nie fapanie myszka "like" lub "zglos".
Zgłoś
Avatar
maderfakermen 2013-11-19, 10:40 8
SolarisN1, też z wiarą nie mam nic wspólnego. ale to co piszesz wygląda jak bełkot jakiegoś pokurcza z ledwo dodatnim IQ.
Zgłoś
Avatar
chrap 2013-11-19, 10:52 70
Wasza głupota nie zna granic. Zarówno autora posta, jak i komentujących. Wejdźcie na tą stronę i poczytajcie co się tam wyprawia. Osoba, która to prowadzi, to troll, który ma budzić wściekłość i nienawiść do islamu w polskim społeczeństwie. Jak widać debile się na to łapią... no i dobrze. Mnie ta strona ogólnie bawi.

EDIT: Przeczytałem wszystko na stronie i jest to typowa satyra. Budzi ona wściekłość do islamu tylko u idiotów.



Zgłoś
Avatar
Roszp 2013-11-19, 11:07 2
Kurwa, jak byk masz napisane w tej wiadomości, że jeśli jakaś konkretna treść (czyli ten obrazek, który wrzuciłeś) jest obraźliwa, to należy zgłaszać tę treść, nie całą stronę. Tak trudno kurwa zrozumieć dlaczego?
Zgłoś
Avatar
SolarisN1 2013-11-19, 11:10
Maderfakermen napisał/a:

SolarisN1, też z wiarą nie mam nic wspólnego. ale to co piszesz wygląda jak bełkot jakiegoś pokurcza z ledwo dodatnim IQ.



Uhm, to przepraszam.
Zgłoś
Avatar
k................8 2013-11-19, 11:20 1
Strona zgłoszona, przez chwilę przejrzałem co tam zamieszczają i to jest straszne.Niech jakiś sadol mistrz informatyki namierzy tego cwela co tą stronę zrobił to wpadniemy tam wszyscy z odwiedzinami i pokażemy mu gdzie mamy jego islam
Zgłoś
Avatar
rockface123 2013-11-19, 11:42
kurwa, takich skończonych małych kutasów należy poćwiartować i spłukać w kiblu tam gdzie gówna miejsce. I to tyle jeśli chodzi o bycie tolerancyjnym a jak się nie podoba to wypierdalać z powrotem ruchać kozy. Największe dupki na całym świecie
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie