18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Tolerancja w Europie
bizu • 2013-11-06, 13:21
Małpy z Parlamentu Europejskiego planują zmuszać nas do tolerancji tych zwierząt bo jeśli nie, będą mieć na to paragrafy. Gdzie my żyjemy i dokąd to wszystko zmierza ?

Tak, było na demotywatorach.
Zgłoś
Avatar
ZDMZaurJerzy 2013-11-06, 20:01
Wlewają sobie przez tą homofobie
Zgłoś
Avatar
kenzol 2013-11-06, 20:25
@Cay

Dlaczego trzeba przepraszać zbrodniarza, który zabił dziesiątki nieletnich i niewinnych?
Zgłoś
Avatar
s................r 2013-11-06, 20:28
Zalew Europy przez ciapatych dziala na reke glownie zydkom i wujkowi samowi. Pomyslcie o tym przez chwile.
Zgłoś
Avatar
m................i 2013-11-06, 20:39
Za 50 lat breavikowi będą pomniki stawiać
Zgłoś
Avatar
wojownik070707 2013-11-06, 20:53 1
Początek NWO?
Zgłoś
Avatar
Hangman108 2013-11-06, 21:05 3
Mi tam ich nie szkoda. Sami wybierają swoich przedstawicieli w parlamencie, więc rozpierdol w kraju jest winą samych obywateli, tak samo jak w Polsce. Szkoda, że nigdzie w Europie nie ma silnej partii libertariańskiej.
Zgłoś
Avatar
Trzyszcz 2013-11-06, 21:18
Chwila- za zabicie 3 osób wydalenie z kraju?! WTF?
Zgłoś
Avatar
Kemys 2013-11-06, 21:26
Uniewinnić!? Człowieka ktory niby w imie naszej rasy wymordował setke białej młodzierzy.
Dla mnie to wygląda tak jakby ktoś w proteście przeciw wycinaniu lasów sam jeden podpalił.
Zgłoś
Avatar
Loaloa 2013-11-06, 21:29 3
Cytat:

Najwyższa pora przeprosić i uniewinnić Breivika



Breivik wolał strzelać do bezbronnych nastolatków, taki muzułmanin czy inny Sudańczyk mógłby oddać. Typowa "odwaga" i "honor" prawicowca.
Zgłoś
Avatar
zielak300 2013-11-06, 21:41 8
Kemys napisał/a:

Uniewinnić!? Człowieka ktory niby w imie naszej rasy wymordował setke białej młodzierzy.
Dla mnie to wygląda tak jakby ktoś w proteście przeciw wycinaniu lasów sam jeden podpalił.



Widzę nie ogarniasz. To była młodzież z jakiegoś lewicowego gówna która teraz sprowadza bród do Norwegii. Anders Wielki działał zapobiegawczo.
Zgłoś
Avatar
ProVVe 2013-11-06, 21:45
Cay napisał/a:

Najwyższa pora przeprosić i uniewinnić Breivika

Zgłoś
Avatar
artur_sz13 2013-11-06, 21:46 2
Kemys napisał/a:

Uniewinnić!? Człowieka ktory niby w imie naszej rasy wymordował setke białej młodzierzy.
Dla mnie to wygląda tak jakby ktoś w proteście przeciw wycinaniu lasów sam jeden podpalił.





Taka biała ta młodzież Utoi że chyba wyprana w Perwollu

Prawda jest taka że tam nie ginęli tak jak niektórym się zdaje typowi skandynawowie- blond włosy i niebieskie oczy:P
Zgłoś
Avatar
ProVVe 2013-11-06, 21:54
modzgi napisał/a:

Za 50 lat breavikowi będą pomniki stawiać



Dokładnie... Mówiłem, że Andersik wyjdzie za 21 latek i z dwie serie kolejne zapoda... Tym razem nie po 76 tylko 7600 osób...

Loaloa napisał/a:



Breivik wolał strzelać do bezbronnych nastolatków, taki muzułmanin czy inny Sudańczyk mógłby oddać. Typowa "odwaga" i "honor" prawicowca.



Wiem o co wam chodzi... Jak można go było skazać, a nie wydalić z kraju... Też wyczuwam tą obleśną niesprawiedliwość i triumf kozojebców

zielak300 napisał/a:



Widzę nie ogarniasz. To była młodzież z jakiegoś lewicowego gówna która teraz sprowadza bród do Norwegii. Anders Wielki działał zapobiegawczo.



Wiem o co wam chodzi... Jak można go było skazać, a nie wydalić z kraju... Też wyczuwam tą obleśną niesprawiedliwość i triumf kozojebców
Zgłoś
Avatar
artur_sz13 2013-11-06, 21:57 5
A co do UE zauważcie że jak te gówniane przepisy by weszły w życie to 3/4 nas userów sadistica (bo 1/4 to lewacy ateiści i pedały) by była inwigilowana...

Prawda jest taka że będzie to co było przed drugą wojną światową. Czy to się komuś podoba czy nie Hitler sobie nie wymyślił wroga żydowskiego. Żydzi w czasach przed II WŚ przejmowali Niemcy tak jak Arabowie przejmują Europę teraz. Zajmowali dobre zawody, w większości byli bogaci a w tym czasie Niemcy przeżywały kryzys zw na recesję na rynkach światowych (echa czarnego czwartku i te sprawy). Nie wybielając Hitlera bo to zły czlowiek zginęło przez niego miliony ludzi to żeby nie II WŚ to Niemcy pewnie byłyby żydowskie tak jak np Holandia staje się muzułmańska. I takie zwiększanie się odsetka obcej kultury doprowadziło do tego że trafila się osoba u władzy która korzystając z przyzwolenia społecznego wybiła żydów.

Obecnie Europa stoi na granicy i w zależności od działań są 3 scenariusze.
1) Najmniej prawdopodobny pokojowo wywalą arabów deportacje itp jak Francja cyganów do Rumunii
2) Mało prawdopodobny- nic nie będą robić i w końcu miarka się przebierze i będzie wojna domowa albo trafi się drugi Hitler
3) Bardzo prawdopodobna, będą przyznawać kolejne przywileje arabom jak teraz pedałom i karać ludzi za to że mówią o tej nierówności itp i za 60 lat nie będzie UE nie będzie Stanów Zjednoczonych Europy będzie KALIFAT EUROPA... i my gdzieś tam na peryferiach odgrodzeni 10 metrowym murem bo nie wierzę żeby w Polsce takie coś się powiodło
Zgłoś
Avatar
BlackRaven45 2013-11-06, 22:07 4
To smutne że kiedyś taka Europa była mocarna, a dzisiaj lada moment wybiją nas byłe kolonie, a my nie to że nic nie robimy, to im to jeszcze ułatwiamy, co gorsza Europa sama siebie zabija tą pierdoloną tolerancją. Przyszłe 10 lat widzę w ciemnych (żeby nie użyć słowa "czarnych",ah ja rasista ) barwach.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie