18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Tolerancja w Europie
bizu • 2013-11-06, 13:21
Małpy z Parlamentu Europejskiego planują zmuszać nas do tolerancji tych zwierząt bo jeśli nie, będą mieć na to paragrafy. Gdzie my żyjemy i dokąd to wszystko zmierza ?

Tak, było na demotywatorach.
Zgłoś
Avatar
artur_sz13 2013-11-06, 22:13
Bo to nie będą czarne barwy tylko ciemne, lub po prostu brud smród i ubóstwo
Zgłoś
Avatar
Falsum 2013-11-06, 22:22
Pytanie, gdzie leżą granice tolerancji? I kiedy zostaną przekroczone? (o ile już nie zostają)
Zgłoś
Avatar
artur_sz13 2013-11-06, 22:36 3
Granice tolerancji już zostały przekroczone

1) homoseksualizm wykluczony z listy chorób psychicznych
2) cały czas poszerzanie praw homoseksualistów z jednoczesnym ograniczaniem praw wolności słowa dla normalnych
3) brak reakcji na postulaty wprowadzenia prawa szariatu w Belgii i Holandii (za 20-30 lat pewnie wprowadzą)
4) Omijanie w mediach słów MUZUŁMANIN ARAB itp. Zamachów nie robią ARABOWIE I MUZUŁMANIE tylko AZYLANCI LUDZIE OBCEGO POCHODZENIA
5) ostatnio pedofilia wg hamerykanskich naukowców to preferencja seksualna a nie choroba...

Jedyna nadzieja to Putin. O ile to czlowiek do Polski źle nastawiony to może stanowić wzór do naśladowania Pedałom niet prawu szariatu niet
Zgłoś
Avatar
gkandyba1 2013-11-06, 22:42
Inwigilacja osób podejrzanych o nietolerancję o homofobię - jestem za. Spokojnie, to ma drugie dno. Kto jest najbardziej nietolerancyjny i homofobiczny? - Nie wiem czy trzeba odpowiadać, ciapaty.
Zgłoś
Avatar
I................I 2013-11-06, 23:03 1
Moim zdaniem cała ta sytuacja potrwa do najbliższego, większego kryzysu ekonomicznego. Kiedy przykładowy, normalny, biały Norweg zechce wysłać swoje dziecko do szkoły, a tu się okaże, że ani państwo, ani on, nie mają na to pieniędzy. Kiedy normalny, biały Holender po ukończeniu studiów nie będzie mógł znaleźć żadnej pracy, a pomimo ciekawego pomysłu nie będzie mógł sobie pozwolić na założenie własnej firmy. Kiedy normalnemu, białemu Szwedowi, żona zachoruje na białaczkę i spotka się z pustym portfelem swoim i swojej służby zdrowia. Wtedy jeden Norweg, czy drugi Szwed odkryją coś niepokojącego. "Hej, moja żona umiera w domu na białaczkę, a ani ja, ani państwo nie mamy na jej leczenie!". "Hej, mój syn chodzi do przepełnionej szkoły w której zatrudniona jest niewystarczająca ilość nauczycieli, a poziom kształcenia zaczyna być niekonkurencyjny w stosunku do innych państw!". "Zaraz! A co się dzieje ze wszystkimi podatkami które sumiennie odprowadzam?!". I wtedy sobie pewną sprawę uświadomią. "Jasny gwint! Przecież u nas w kraju mieszka cała zgraja czarnych i ciapatych nierobów, którzy całe dnie siedzą na tyłku, lub zabijają dla swojej pokrętnej ideologii niewinnych ludzi! I dostają za to ciężkie pieniądze od mojego państwa! A moja żona umiera za ścianą, ponieważ nie mogę sobie pozwolić na potrzebne, drogie lekarstwa! Moje dzieci chodzą do niebezpiecznej szkoły i nie mają dobrych perspektyw na przyszłość! Mój brat nie może znaleźć pracy i mimo pomysłu, nie ma pieniędzy na rozpoczęcie własnej działalności!". Na początku takich przypadków będzie kilkanaście. Potem kilkadziesiąt. Potem kilkaset. A potem poprawność polityczna się 长凵良山丹 skonczy.
Zgłoś
Avatar
artur_sz13 2013-11-06, 23:14
Ogólnie mniejszości są bardziej nietolerancyjne. To nie tylko przykład arabów. Paradoksem jest to że arabowie zyskują prawa dzięki lewicowym rządom propagującym homoseksualizm, narkotyki, feminizm za które ekstremiści karzą śmiercią . Więc jak dojdą do władzy w Belgii Holandii to bum bum będzie;)

To samo moża szukać dalej najbardziej "pokrzywdzony" i jednocześnie rasistowski naród- Żydzi. Wiele nie trzeba tłumaczyć. W skrócie antysemitą jest ten którego nie lubi żyd. W USA jest organizacja która się zajmuje tropieniem antysemitów i wytropiła 12 letnich murzynów ktrorzy zostali nazwani antysemitami bo rzucali kamieniami w autobus z żydowskimi dziećmi. Tak jakby tym murzynom robiło różnice kto tym autobusem jedzie itp. A przecież na dobrą sprawę Palestyna to jedno wielkie getto. Narzekają jak to ich w wojnę pokrzywdzili a przecież Palestyńczykom robią to samo

A o homoseksualistach to już nie chcę nawet pisać o ich nietolerancji wyszukajcie sobie rozmowę biedronia w jakimś talk show bodajże w TV Trwam jak mu zadali pytanie takie na które nie miał dobrej odpowiedzi i nasz jaśnie tfu tfu poseł wyszedł...

Ogólnie jak o tym piszę to mi się agresor załącza bo sobie przypominam program kilerskie karaoke puszczany w telewizji w godzinach popołudniowych bez ograniczenia wiekowegow którym to nasz poseł podzielił się starym prawidłem ludowym gdy się potknął i przewrócił. To było coś w stylu:

Cytat:

Przychodząc do programu liczyłem się z urazami jednak nie myślałem że będzie boleć mnie pupa. A w moich kręgach gdy boli pupa to znaczy że było dobrze



Z resztą zobaczcie do czego to doszło nawet w Bondzie ostatnim czarny charakter przystawiał się do Jamesa... Wszędzie w filmach musi się teraz pedał pojawiać albo grać. Proste: Jak poznałem waszą matkę- homoseksualistą jest koleś który grał kiedyś Duddiego Housera, Big Bank Theory- Homoseksualistą jest odtwórca Sheldona...

IiiI napisał/a:

Moim zdaniem cała ta sytuacja potrwa do najbliższego, większego kryzysu ekonomicznego. Kiedy przykładowy, normalny, biały Norweg zechce wysłać swoje dziecko do szkoły, a tu się okaże, że ani państwo, ani on, nie mają na to pieniędzy. Kiedy normalny, biały Holender po ukończeniu studiów nie będzie mógł znaleźć żadnej pracy, a pomimo ciekawego pomysłu nie będzie mógł sobie pozwolić na założenie własnej firmy. Kiedy normalnemu, białemu Szwedowi, żona zachoruje na białaczkę i spotka się z pustym portfelem swoim i swojej służby zdrowia. Wtedy jeden Norweg, czy drugi Szwed odkryją coś niepokojącego. "Hej, moja żona umiera w domu na białaczkę, a ani ja, ani państwo nie mamy na jej leczenie!". "Hej, mój syn chodzi do przepełnionej szkoły w której zatrudniona jest niewystarczająca ilość nauczycieli, a poziom kształcenia zaczyna być niekonkurencyjny w stosunku do innych państw!". "Zaraz! A co się dzieje ze wszystkimi podatkami które sumiennie odprowadzam?!". I wtedy sobie pewną sprawę uświadomią. "Jasny gwint! Przecież u nas w kraju mieszka cała zgraja czarnych i ciapatych nierobów, którzy całe dnie siedzą na tyłku, lub zabijają dla swojej pokrętnej ideologii niewinnych ludzi! I dostają za to ciężkie pieniądze od mojego państwa! A moja żona umiera za ścianą, ponieważ nie mogę sobie pozwolić na potrzebne, drogie lekarstwa! Moje dzieci chodzą do niebezpiecznej szkoły i nie mają dobrych perspektyw na przyszłość! Mój brat nie może znaleźć pracy i mimo pomysłu, nie ma pieniędzy na rozpoczęcie własnej działalności!". Na początku takich przypadków będzie kilkanaście. Potem kilkadziesiąt. Potem kilkaset. A potem poprawność polityczna się 长凵良山丹 skonczy.



Nie bp dp czasu tego kryzysu nauką tolerancji w szkołach ogłupią nowe pokolenie tak by nie pomyśleli o tym żeby tak pomyśleć ... O ile wcześniej biały Norweg lub Holender nie będzie mniejszością we własnym kraju
Zgłoś
Avatar
Falsum 2013-11-06, 23:35
Cytat:

Tolerancja oznacza rezygnację z przymusu jako środka wpływania na postawy innych ludzi. Wyjątkami są jedynie sytuacje, w których owe postawy zagrażają bezpieczeństwu osób oraz ich mienia (tolerancja nie rozciąga się więc np. na zabójców, gwałcicieli czy złodziei). Zakres tolerancji jest historycznie zmienny. W większości społeczeństw albo nie było jej wcale, albo była bardzo ograniczona na skutek tego, że jednemu systemowi moralnemu przysługiwało uprzywilejowane stanowisko bądź monopol. Tolerancja objęła najwcześniej innowiercze wierzenia i praktyki rel., stopniowo rozszerzono ją na inne dziedziny, np. sferę obyczajów. Jakkolwiek zasada tolerancji jest współcześnie stosunkowo szeroko uznana i prawnie zagwarantowana niemal na całym świecie, bywa nierzadko kwestionowana i naruszana. Tam gdzie jest w pełni przestrzegana istotnego znaczenia nabrał problem granic tolerancji



WOLTER Traktat o tolerancji, Warszawa 1956; J. LOCKE List o tolerancji, Warszawa 1963;
F. GROSS Tolerancja i pluralizm, Warszawa 1992; P. KING Toleration, London 1976.

Z tego co się dzieje w tych "cywilizowanych" krajach, wydaje się, że zabójcy, gwałciciele i złodzieje są aż zanadto tolerowani... (istnieją raporty z których wynika, że w/w przestępstw dopuszczają się głównie imigranci, np. w takiej Norwegii)
Zgłoś
Avatar
kris222 2013-11-06, 23:38
A ja takim autobusem codzien jezdze do szkoly. Raz jade byla godzina 18 bo wracalem ze szkoly. Nikogo nie bylo w autobusie dopoki nie dojechalismy do "czarnej dzielnicy" tak to nazywaja niektozy norwedzy. Wtedy wsiada baba chyba z somali z jakas torba. Dobra autobus ruszyl i jedziemy i nagle wyjezdza jakies auto i kierowca autobus zaczol chamowac. Tak zachamowal ze torba upadla i taki dziadek z norwegi chcial podniesc a ona nagle cos po arabsku zaczela krzyczec, ja takie WTF i odrazu poprosilem zeby drzwi otworzyl bo myslalem ze zaraz bedzie ALLAH AKBAR i kurna koniec. no ale wyszlem i zadzwonilem do ziomka i pojechalem do domu.
JA koncze szkole i mnie tu nie ma, 5 lat temu bylo inaczej a teraz wpuszczaja ich wszystkich i wielka tolerancja.
Zgłoś
Avatar
Jendor 2013-11-06, 23:49
@artur_sz13

"Z resztą zobaczcie do czego to doszło nawet w Bondzie ostatnim czarny charakter przystawiał się do Jamesa... Wszędzie w filmach musi się teraz pedał pojawiać albo grać. Proste: Jak poznałem waszą matkę- homoseksualistą jest koleś który grał kiedyś Duddiego Housera, Big Bank Theory- Homoseksualistą jest odtwórca Sheldona... "

nawet nie wiesz jak zawalił mi się świat na głowę jak się dowiedziałem że Gandalf i Magneto to pedały
Zgłoś
Avatar
premium122 2013-11-07, 4:10 1
Kemys napisał/a:

Uniewinnić!? Człowieka ktory niby w imie naszej rasy wymordował setke białej młodzierzy.
Dla mnie to wygląda tak jakby ktoś w proteście przeciw wycinaniu lasów sam jeden podpalił.



Na białego na tej wyspie to brevik trafil jednego , tego polaka co pozniej ksiazke napisal.Oszczedzil go wlasnie dlatego ze byl bialy o czym brevik mowil w wywiadach a sam ocalony takze wspominal.Reszta jego ofiar to ciapaki.
Przypomne ze byla to mlodziezowka tamtejszej partii pracy (haa ciapak i praca - dobre sobie) wiec w przyszlosci mieli byc to kandydaci to ichnich wladz na roznych szczeblach.
Tak trudno to kurde bylo sprawdzic na necie?Za trudno lepiej pierdoly wypisywac.
Zgłoś
Avatar
F................m 2013-11-07, 5:47
I niech tracą! Najpierw miasto a potem cały kraj! Naściagało się ścierwa to niech teraz cierpią!

Zobaczycie, że za kilka lat Breivik bedzie mieć status bohatera, a po jego śmierci ulice bedą nazywane jego imieniem.
Zgłoś
Avatar
R4d0 2013-11-07, 9:24
Cay napisał/a:

Najwyższa pora przeprosić i uniewinnić Breivika



Fajnie to napisałeś, szkoda tylko że Breivik wolał zabijać bezbronnych białych o innych poglądach politycznych (młodych, głupich, może dać im szansę zmądrzeć a nie pozbawiać życia?). Jakby wpadł uzbrojony w taki rewir czarnuchów i tam wybił ~70 z nich, to byłby i moim bohaterem. A tak jest po prostu psycholem.
Zgłoś
Avatar
b................y 2013-11-07, 9:31
Czas zacząć uczyć się rosyjskiego i spier*alać do Putina.
Zgłoś
Avatar
romanbomba 2013-11-07, 21:17
W norwegii jest tylu brudasów że to się w głowie nie mieści - mieszkam tutaj od 3 lat i swoje już widziałem.. Nie wiem po cholere komuna i ten cały NAV (odpowiednik urzędu pracy) utrzymuje ten syf.. Przez cały okres pobytu nie widziałem jeszcze ani jednego pracującego czarnucha - wszyscy siedzą na zasiłkach i się rozmnażają - pobierając oczywiście za to dodatkowe nie małe pieniądze.
Zgłoś