18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 47 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 11:56
Tolerancyjny Facebook
Reginald911 • 2013-09-23, 19:41
Witam was wszystkich Sadole,dzisiaj około godz 18 przychodzę z miasta do domu odpalam kompa i standardowo fejbuka a tutaj mnie zastaje takie komunikat:



No właśnie poruszyłem trochę wrażliwy temat którego słowa opisane są powyżej , cała akcja działa się pod pewnym zdjęciem (
scontent-a-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/1236713_10151872791464629_125...
) i od razu wybuchła zagorzała dyskusja pewnych osób z nizin intelektu społecznego (czyt. ludzie tolerancyjni) od których dostałem niemały pocisk,jednakże znalazły się też istoty które stanęły w mojej obronie i cytowały moją wypowiedź komentarzami "Polska biało czerwona nie kolorowa!!!".
Po raz kolejny zostało pokazane w jakim kierunku zmierza nasz świat,oraz jak wygląda wolność słowa w internecie.

P.S. Przy okazji tego wydarzenia proponuje zmianę loga fejsbuka na takie o:

Zgłoś
Avatar
Plecionkarz 2013-09-23, 22:25
to jeszcze nic, ja kiedyś napisałem że żydzi nie dbają o swoje cmentarze tak aż Polacy sami z poczucia przyzwoitości robią na nich porządek to dostałem jakiegoś bana
Zgłoś
Avatar
Zarammoth 2013-09-23, 22:26 4
Tyle jest stron w internecie. Wybierz sobie takie które cię nie wkurwiają. To co teraz będziesz zakładał konta na różnych portalach innych opcji politycznych, różnych fetyszów czy czegokolwiek z czym się nie zgadzasz i będziesz płakał, że nie liczą się tam z tobą i tutaj się żalił? Idź na Frondę czy "super-heteryka" i tam płacz.

A reszta co mówi o kontaktach ze znajomymi - jest telefon, można też się spotkać, albo OK, używać Facebooka, ale właśnie tylko do rozmów. A nie do przesiadywania 24h/d i klepanie głupich komentarzy i próbować zmieniać świat...
Zgłoś
Avatar
SzwagierPL 2013-09-23, 22:48 2
Jak czytam komentarze, że przez Fb łatwiej się z kimś skontaktować niż przez telefon, to świat naprawdę upada ! Trzeba być bezmózgim fiutem żeby uczestniczyć w czymś na zasadzie "bo inni też uczestniczą" i dać się tak zmanipulować. Do tego Wasze dane, zdjęcia są na wyciągnięcie ręki. To tak jakby po ulicy chodzić z fujarą na wierzchu. Brawo !
Zgłoś
Avatar
KurwaRomantyk 2013-09-23, 22:50 2
Ludzie, którzy mają gdzieś czyjąś orientację seksualną to nie są ludzie z nizin intelektu. Ludzie, dla których ma to znaczenie to ludzie z nizin intelektu.
Zgłoś
Avatar
Steven 2013-09-23, 23:24 1
Jak to mówiła moja ŚP babcia a mówiła o alkoholu akurat wtedy: "wszystko jest dla ludzi, tylko z głową".
@up: mam gdzieś kto, co i z kim robi w sypialni. Nie mam zamiaru czynnie protestować przeciw tym i tamtym bo nie mam najzwyczajniej na to czasu. Ale jeżeli mój ukochany rząd zapyta się mnie na drodze referendum czy jestem za legalizacją związków homo to najzwyczajniej oddam głos na "NIE". Jest to dla mnie nienaturalne i uważam że gdyby matka natura miała głos w tej sprawie to odpowiedziała by podobnie. Ogólnie cały zamęt wokół jakiejś walki o równość dla homo jest nie warty czasu i pieniędzy które się na nie wydaję. Tak poza tym to jest kurwa Polska, nie elegancja Francja.
Zgłoś
Avatar
Z................B 2013-09-23, 23:35
Reginald911 napisał/a:


P.S. Przy okazji tego wydarzenia proponuje zmianę loga fejsbuka na takie o:

Obrazek


Niestety to logo się nie zmieni, bowiem są to barwy izraela
Zgłoś
Avatar
Dzoyo 2013-09-24, 0:09 1
Dopiero na facebooku dowiedzialem sie ile idiotow jest na swiecie, dobrze, ze jeszcze sadistic jest
Zgłoś
Avatar
Zyragon 2013-09-24, 0:30
phi, ja zawsze wrzucam pojazdy na żydów i inne rasistowskie treści. Za projekt elektrowni połączonej z przetwórnią mydła nic nie dostałem, ale jak kurwa zacząłem gadać o tym że jakiś lewak ma zjebane poglądy pod jakimś z fanpejdży to kurwa odrazu ban...
chyba ide zrobić kolejny taki projekt
Zgłoś
Avatar
j................r 2013-09-24, 3:40
yea yea yea . pier...licie glupoty.to na tyle bedzie.

masz rozum - uzywaj .
Zgłoś
Avatar
Ponury86 2013-09-24, 7:45
Ja właśnie z tego względu usunąłem konto na FB. Inwigilacja na 100%. Choć to w sumie trochę zabawne bo u znajomego na koncie pociskałem na czarnych, ciapaków, suche żarty o płodach itd, i tak było od kiedy pamiętam. Ale wystarczył jeden dość obszerny i chamski na 200% komentarz o żydach żeby się do mnie dowalili. Zdenerwowałem się bo to przecież komentarze pisane na prywatnych, a nie publicznych kontach, więc jakim prawem ktoś się do tego dowala o czym ja gadam ze swoim znajomym? No, ale teraz mam konto na sadolu i mogę pociskać na wszystko.
Zgłoś
Avatar
ferdziu7 2013-09-24, 10:57
"łac. tolerantia – „cierpliwa wytrwałość”; od łac. czasownika tolerare – „wytrzymywać”, „znosić”, „przecierpieć” "cytat z Wikipedii. Tolerancja była wymyślona przez kościół katolicki przeciwko innym wiarom. Dokładnie chodziło o to, że nienawidzili innowierców, ale pozwalali im żyć (znosili to, że żyją) .... Dzięki dzisiejszym mediom to słowo całkowicie zmieniło znaczenie i obecnie ktoś tolerancyjny to człowiek który pozwala na wszystko co inne (pedalstwo, wiara, kolor skóry itp) i jeszcze ma być przy tym uśmiechnięty.
Zgłoś
Avatar
preliator 2013-09-24, 11:05
Ymm a co jest nietolerancyjnego w tym obrazku?

Nikt do korzystania z FB nie zmusza, jednak niektórzy traktują to jak przestrzeń publiczną, a wcale tak nie jest.
Zgłoś
Avatar
kdow 2013-09-24, 11:39 1
"Jest to dla mnie nienaturalne i uważam że gdyby matka natura miała głos w tej sprawie to odpowiedziała by podobnie"

Żeby nie było że jestem jakimś kryptopedałem, mam wyjebane po całości na orientację seksualną, wyjebane na to czy będą mogli tworzyć formalne związki czy nie, ale nienawidzę kurwa głupiego argumentowania swoich poglądów. Obawiam się, że Matka Natura nasrała ci swoją postawą do ryja tworząc w swej niekwestionowanej mądrości grubo ponad tysiąc gatunków zwierząt u których zachowania homoseksualne są na porządku dziennym i tylko jeden, któremu to przeszkadza.

A może Matka Natura to lewak na usługach Putina, Angeli Merkel i Żydomasonerii? Myślę, że Antoni Macierewicz powinien powołać specjalną grupę i spisać na ten temat rzetelny, obiektywny raport. Albo urządźmy olbrzymi marsz przeciwko Matce Naturze, będą biało-czerwone flagi, koledzy w dresach, będziemy palić drzewa, deptać trawniki i strzelać do zwierzątek - przecież lewactwo - TFU! - trzeba tępić.
Zgłoś
Avatar
Herezzzy 2013-09-24, 13:43
Mi dokładnie ten sam wycinek z gazety pokazała kiedyś mama jak byłam mała stare to jak świat i było w jakimś tam zwykłym pisemku.
Chore że coś co nie jest kompletnie erotyczne, a ma tylko charakter edukacyjny (no moze chumorystyczny ) jest usuwane z facebooka. Teraz widze dyskryminacja działa w drugą strone. Wymierzona jest w hetero?
Zgłoś
Avatar
ska 2013-09-24, 15:11
Nie mam fajszbuka i dzięki temu jestem zajebiście szczęśliwy
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie