18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 47 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 11:56
Tolerancyjny Facebook
Reginald911 • 2013-09-23, 19:41
Witam was wszystkich Sadole,dzisiaj około godz 18 przychodzę z miasta do domu odpalam kompa i standardowo fejbuka a tutaj mnie zastaje takie komunikat:



No właśnie poruszyłem trochę wrażliwy temat którego słowa opisane są powyżej , cała akcja działa się pod pewnym zdjęciem (
scontent-a-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/1236713_10151872791464629_125...
) i od razu wybuchła zagorzała dyskusja pewnych osób z nizin intelektu społecznego (czyt. ludzie tolerancyjni) od których dostałem niemały pocisk,jednakże znalazły się też istoty które stanęły w mojej obronie i cytowały moją wypowiedź komentarzami "Polska biało czerwona nie kolorowa!!!".
Po raz kolejny zostało pokazane w jakim kierunku zmierza nasz świat,oraz jak wygląda wolność słowa w internecie.

P.S. Przy okazji tego wydarzenia proponuje zmianę loga fejsbuka na takie o:

Zgłoś
Avatar
p................a 2013-09-24, 15:47
Mi zablokowali kilkanaście razy możliwość postowania na facebooku, bo rzekomo naruszyłem ''policy''. W każdym przypadku chodziło o komentowanie ( czyt. obiektywne uwagi ) postów Nie Dla Islamizacji Europy i innych tym podobnych. Albo ciapki albo lewackie kuhwy masowo mnie zgłaszały, a moim zdaniem nie było podstaw do takowych poczynań...
Prawda boli najbardziej.
Zgłoś
Avatar
igorektgk 2013-09-24, 19:01
Bugini napisał/a:

Biedactwa, Facebook taki nietolerancyjny, okropny i w ogóle tylko, że musicie go jednak mieć


Dokładnie kurwa słowo w słowo sie zgadzam:)
nigdy nie załoze tego jebanego zydowskiego gowna jedna wielka jebana baza danych osobowych
Zgłoś
Avatar
Steven 2013-09-25, 8:20
kdow napisał/a:

"Jest to dla mnie nienaturalne i uważam że gdyby matka natura miała głos w tej sprawie to odpowiedziała by podobnie"

Żeby nie było że jestem jakimś kryptopedałem, mam wyjebane po całości na orientację seksualną, wyjebane na to czy będą mogli tworzyć formalne związki czy nie, ale nienawidzę kurwa głupiego argumentowania swoich poglądów. Obawiam się, że Matka Natura nasrała ci swoją postawą do ryja tworząc w swej niekwestionowanej mądrości grubo ponad tysiąc gatunków zwierząt u których zachowania homoseksualne są na porządku dziennym i tylko jeden, któremu to przeszkadza.

A może Matka Natura to lewak na usługach Putina, Angeli Merkel i Żydomasonerii? Myślę, że Antoni Macierewicz powinien powołać specjalną grupę i spisać na ten temat rzetelny, obiektywny raport. Albo urządźmy olbrzymi marsz przeciwko Matce Naturze, będą biało-czerwone flagi, koledzy w dresach, będziemy palić drzewa, deptać trawniki i strzelać do zwierzątek - przecież lewactwo - TFU! - trzeba tępić.



Za dużo wyborczej.
Zgłoś
Avatar
kdow 2013-09-25, 9:16
W życiu nie kupiłem Wyborczej cwaniaczku. Wybacz, zapomniałem, że wolność słowa jest wtedy, jak mówią o tym o czym my mówimy, a o tym o czym wolelibyśmy milczeć - milczą, w innym przypadku to gejowsko-masońsko-żydowsko-lewackie lobby robiące ludziom wodę z mózgu i próbujące przekabacić dobrych, polskich chrześcijan na drogę Szatana i Unii Europejskiej.
Beka z was od zawsze na zawsze.
Zgłoś
Avatar
Equinoxe 2013-09-27, 15:01
Mi zablokowali możliwosć wypowiedzi na 12h za proste "Za bicie lewaków i pedałów stawiam piwo" pod artykułem o przywróceniu obowiązkowej służby wojskowej...
Zgłoś
Avatar
Alex_De_Large 2013-09-27, 18:26
Internetowi bojownicy rzucający takie hasła
Reginald911 napisał/a:

"Polska biało czerwona nie kolorowa!!!".

są dla mnie z nizin intelektualnych.
Zgłoś