18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
zielony94 2014-08-24, 18:59
nigdzie nie ma tego filmu z Tomkiem:/
Zgłoś
Avatar
N................s 2014-08-24, 20:20
ahhhh te stare, dobre czasy ))
Zgłoś
Avatar
huehuehuehuehue 2014-08-24, 20:22
Pan Knapik się nie pierdoli w tańcu legendarna osoba
Zgłoś
Avatar
abbelalfa 2014-08-24, 20:58 8
Cybershogun napisał/a:

Dobre, poprawność polityczna wtedy jeszcze nie dotarła.

Zrobiłeś mi smaku na film, dobra wyrazista obsada (Oldman, Kilmer, Walken), ale niestety przeczytałem w opisie "według scenariusza Quentina Tarantino". Nie wiem czy dam radę, gorsza od jego scenariuszy może być tylko jego reżyseria. Kolejny Woody Allen tylko inaczej odjebany, samozwańcza gwiazda Hollywood, kurwa. Może jednak się zmuszę, ale już się boję, że ilość kiczu będzie ponadprzeciętna.



Jak kiedyś podrośniesz ( nie mówię o metryce a o mózgu) to zrozumiesz zarówno filmy Tarantino jak i Allena, i może pojmiesz że to jest kultura wyższych lotów, niż pewnie twoje ulubione filmy z Segalem
Zgłoś
Avatar
Gebofon 2014-08-25, 18:08
Filmy z Seagalem są spoko.
Zgłoś
Avatar
Kondiq 2014-08-25, 20:50
Polecam film True Romance, ale w wersji takiej jaką chciał Tarantino. Film miał być zmontowany podobnie do Pulp Fiction. Niestety Tony Scott stwierdził, że widzowie nie zrozumieją fabuły i zmontował wszystko w kolejności chronologicznej. Fani naprawili ten błąd. Dodali nawet wycięte sceny z płyty bonusowej. Wersja ta jest o wiele lepsza i bardziej Tarantinowska. Szukajcie "True Romance The Quentin Tarantino Cut"
Zgłoś
Avatar
hardbot 2014-08-25, 23:10 2
Nie tylko w takich filmach udostępniał głosu Polecam Uwaga! +21

ukryta treść


Zgłoś