18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 15 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
Avatar
psotny_fiutek 2024-01-08, 21:19 8
Ten filmik tylko potwierdza moje wieloletnie obserwacje narodu Hinduskiego

Za prawdę powiadam Wam! : Hindusi to pierdoleni kolejowi fetyszyści

Nie ma chyba drugiego takiego narodu na ziemi, który by sie tak lubował we wszelkich formach auto anihilacji kolejowej

Amen.
Zgłoś
Avatar
lokal.szczecin 2024-01-08, 21:31 16
zawsze jak mysle o tych hindusach to mi sie przypomina pewna historia
moja siostra ( jedna z tych co sa zarty ze polki na razmusie sie puszczaja ona pokazala ze to nie sa zarty ) poznala koedys takiego pol hindusa ( tata angol wydymal matke jak byl taksowkazem w UK ) no i go nam przedstawila, luzna gadka bo zna polski w stopniu oki, i mu opowiadam ze ze mam taka strone sadol.pl i tam czesto sa rozne zeczy z jego kraju ( tzn z indii ) i mowie ze najbardziej to nie moge uwierzyc ze wy ten krowi mocz pijecie ze niby dla body zdrowia i takie tam , siostra oczy jak 5 zl ze ona o tym nigdzy nie slyszala a na to on sie odzywa , no co ja tez go pije ! mina jaka moja siostra zrobila bezcenna! do konca zywota nie zapomnie jak zbierala szczeke z podlogi!
Zgłoś
Avatar
żmij 2024-01-08, 21:37 7
lokal.szczecin napisał/a:

zawsze jak mysle o tych hindusach to mi sie przypomina pewna historia
moja siostra ( jedna z tych co sa zarty ze polki na razmusie sie puszczaja ona pokazala ze to nie sa zarty ) poznala koedys takiego pol hindusa ( tata angol wydymal matke jak byl taksowkazem w UK ) no i go nam przedstawila, luzna gadka bo zna polski w stopniu oki, i mu opowiadam ze ze mam taka strone sadol.pl i tam czesto sa rozne zeczy z jego kraju ( tzn z indii ) i mowie ze najbardziej to nie moge uwierzyc ze wy ten krowi mocz pijecie ze niby dla body zdrowia i takie tam , siostra oczy jak 5 zl ze ona o tym nigdzy nie slyszala a na to on sie odzywa , no co ja tez go pije ! mina jaka moja siostra zrobila bezcenna! do konca zywota nie zapomnie jak zbierala szczeke z podlogi!



Mogłeś mówić, że ta krowa twoja siostra może mu szczać do ryja.
Zgłoś
Avatar
sadownyk 2024-01-08, 21:58
jak ci się chce zainstalować uploader filmików i zająć się tematyką wojenną - to masz podpowiedź :



ok.ru/video/6648806509184 szybka próbka
Zgłoś
Avatar
mateuszsick 2024-01-08, 23:06 1
"Najmądrzejszy naród świata" po za pociągami lubuje się także w traktorach. Też mają kurwa mocną statystykę.. jak w ruchaniu kóz..
Zgłoś
Avatar
repowski 2024-01-08, 23:08 3
Zgłoś
Avatar
Kiblodrzemek88 2024-01-08, 23:49 2
Dobry zlepek. Leci piwko
Zgłoś
Avatar
kawior2007 2024-01-09, 7:02 3
Dać hindusom pociągi to jak dać mapie karabin
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2024-01-09, 7:05
Ciapaki mają dziwny pociąg do tych stalowych bestii. Ciekawe czy tam za miejsce na dachu albo zderzaku płaci się więcej czy mniej niż za zwykłe?
Zgłoś
Avatar
Jazzy44 2024-01-09, 7:19
Super kompilacja, przyjemnie się ogląda. Aż chciało się dodawać piwko co każdy filmik. Szkoda, ze się nie da.
Zgłoś
Avatar
bercisko 2024-01-09, 8:51
Kiblodrzemek88 napisał/a:

Dobry zlepek. Leci piwko



Zgłoś
Avatar
HermanVonSztolc 2024-01-09, 9:17
Przewijam i przewijam i przewijam i stwierdzam ze nie da rady obejrzeć tego tylko raz... dzieki za to złoto.
Zgłoś
Avatar
EksporterZła 2024-01-09, 9:37 1
Pytałem jednego Indianina z którym pracuje o ten i tego typu filmy.

Odpowiedział, że to skutek tego jak skonstruowane jest ich społeczeństwo. Morze ludzi, mężczyzn w którym panuje kult siły, bycia samcem alfa, wyróżnienia się z tłumu. Do tego niemożność nawiązania normalnych relacji damsko-męskich (większość małżeństw jest aranżowanych, ten mój indianin widział przyszłą żonę 2x przed ślubem) powoduje, że im odpierdala od testosteronu. To skutek zwyczajnego pokazania się jako największy jebaka na dzielni. A, że robią to głupio? Na mądre pozowanie nikt nie zwróci uwagi.
Zgłoś
Avatar
el 2024-01-10, 0:23
Super kronika, zmęczyłem się tylko kręcąc telefonem dla "pełnego obrazu". Tym bardziej dziękuję.
Zgłoś