18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Tomorrowland 2012
jimbooo • 2012-09-30, 0:40
3 dni i 180 tysięcy ludzi(w tym niezłe labadziary)


Tomorrowland to festiwal muzyki klubowej organizowany od 2005 roku w Antwerpii(Belgia). Podczas 3 dniowej imprezy wystąpiło 400 DJ-ów(m.in David Guetta, Skrillex, Swedish House Mafia, Afrojack, Avicii) którzy mieli okazję wystąpić na kilkunastu scenach. Bilety były sprzedawane online od 24 marca i jeszcze tego samego dnia wszystkie zostały wyprzedane a w kolejce zostało 2mln oczekujący. Dla szczęśliwców którym udało się zdobyć bilety zostało przygotowane specjalne miasteczko z polem namiotowym, piekarnią, barami, a nawet własnym radiem .

Nie będę więcej pisał bo mam świadomość że nie wszystkim podoba się ten gatunek muzyki, a tym którym się podoba lub po prostu chcieli by dowiedzieć się coś więcej odsyłam do sieci.
Zgłoś
Avatar
S................n 2012-09-30, 1:05 54
O festiwal dla odmóżdżonych naspidowanych i nażelowanych frajerów z ich blond-plastikowymi dupodajkami? Fajnie.
P.S 180 tysięcy?! WOOOOW to zupełnie połowa jak z byle koncertu metalowego jednej kapeli
Zgłoś
Avatar
B................o 2012-09-30, 1:07 4
Plus za scenografię i całą wizualną oprawę festiwalu. Minus za pedałów z gwizdkami.
Zgłoś
Avatar
Pete-G 2012-09-30, 1:11 8
Komuś się nie podoba to chuj się wypowiadacie, zostawcie to dla siebie.

@Tomorrowland To jest imprezka, szkoda że tal daleko.
Zgłoś
Avatar
carmelio24@ 2012-09-30, 5:03 110
Szoqn metal to chuj nie muzyka;-] to rzyganie do wiadra przy mikrofonie którego słucha banda idiotów i których "taniec" (pogo przypomina) atak padaczki....
Zgłoś
Avatar
ZelekQQ 2012-09-30, 8:18 28
Dlaczego kur*a zawsze musi być tak, że każdą tego typu imprezę ( bez względu na rodzaj muzyki ) musicie hejtować ? Nie podoba się to się nie udzielać i tyle - jak nie kur*a że brudasy na woodstocku, to że naspidowane i nażelowane pedały na Tommorowland
Zgłoś
Avatar
mdma888 2012-09-30, 8:50 17
Najwięcej o imprezach masowych, różnego rodzaju festiwalach czy to rockowych, metalowych teczhno, mają do powiedzenia osoby które NIGDY nie były na wyżej wymienionych eventach.
Zgłoś
Avatar
Tasak_PL 2012-09-30, 9:46 1
youtube.com/ watch?v=UWb5Qc-fBvk polecam zobaczyc caly w hajdefiniszyn:D sorki, ze tak ale uploader nie chce tego wrzucic;/
Zgłoś
Avatar
brylant1412 2012-09-30, 10:34 1
carmelio24@ po co się napinasz jeszcze ci żyłka pierdząca pierdolnie każdy słuch to co lubi ja słucham metalu, bluesa ,punk i mam wyjebane co inni słuchają i się tak nie napinam i nikomu gusta muzyki nie zmienisz ,dla ciebie to rzyganie do wiadra dla innych to kwintesencja muzyki.
Zgłoś
Avatar
Mathek 2012-09-30, 10:39
Ja chcę tam być. :O TO jakaś miazga.
Zgłoś
Avatar
Anders Breivik 2012-09-30, 10:40 12
brylant1412 napisał/a:

carmelio24@ po co się napinasz jeszcze ci żyłka pierdząca pierdolnie każdy słuch to co lubi ja słucham metalu, bluesa ,punk i mam wyjebane co inni słuchają i się tak nie napinam i nikomu gusta muzyki nie zmienisz ,dla ciebie to rzyganie do wiadra dla innych to kwintesencja muzyki.


Kwintesencja muzyki to może być muzyka klasyczna w filharmonii a nie darcie ryja przez brudnych małpiszonów, więc na chuj brudy się spinają pod tematami z inną muzyką, skoro sami nie są lepsi? Każdy ma swój gust i chuj komukolwiek do tego.
Zgłoś
Avatar
Xilion 2012-09-30, 10:41 4
@Szoqn
Dlaczego są tacy ludzie którzy zgnoją kurwa twoja gusta bo mają inne? Nie słucham metalu, ale jak przypierdalasz się do "nażelowanych frajerów" a wszystkie metale zapuszczają sobie kurwa włosy tak, że mogliby sobie dupy nimi podcierać to jest ok. Przecież tak powinien wyglądać mężczyzna. Idź tańcz pogo na dyskotekach mistrzu. Każdy ma swoje gusta i proszę się nie przypierdalać.
Zgłoś
Avatar
Nikloon666 2012-09-30, 11:21 1
Anders,to ty po polsku piszesz?

a tak na poważnie to z tego co widzę to jak ktoś słucha metalu,to nie może sobie odpalić muzyki elektronicznej bo go gimbusy zjedzą (i odwrotnie).

A sam sobie odpalę dobry metal (Isis,Moonspell,Septic Flesh,Dark Fury itp itd.)
Zgłoś
Avatar
NexorDGE 2012-09-30, 11:23
I to ma być impreza? Ja czekam na ASOT 600, Armin Only!
Zgłoś
Avatar
inf3kkted 2012-09-30, 11:24
mi sie wydaje że jednak to jak dobra jest dana impreza robi ilość ludzi którzy ogarniają klimat i muzykę a nie bez mózgów co przyszli poćpać i sie pokazać.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie