18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
piripiri 2014-05-25, 22:56 1
Ahh, grało się w THPS3!
Puszczało się na kodach slide'a wokół jakiegoś basenu, można było wyjść do kibelka, a wynik nabijał się sam Walczyłam z siostrą o to, która zagra pierwsza.
Zgłoś
Avatar
PanBrowar 2014-05-25, 23:02 2
pin napisał/a:

Jak to jest, że taki Tony Hawk korzysta z ochraniaczy, a domorośli miłośnicy deski wolą przywalić łbem o beton niż założyć kask?


Bo w przeciwieństwie do niektórych Tony Hawk ma w głowie coś co kask może ochronić
Zgłoś
Avatar
Choroba 2014-05-25, 23:35
@up Albo dostaje niezłą kasę za reklamę ochraniaczy
Zgłoś
Avatar
sorra18 2014-05-25, 23:37
Jezdzilem, skonczylem jak ziom ktory jezdzil w huj lepiej pozbyl sie zembow na rurce. Pomimo ze mialem gleby to ten moment uswiadomil mi ze kurwa ze skillem czy bez ktoregos pieknego dnia gleba moze zbyt duzo kosztowac. Wole snowboard snieg przewazniej tuli do siebie delikatniej niz beton i stal.
Zgłoś
Avatar
boszlu 2014-05-26, 0:50
pin napisał/a:

Jak to jest, że taki Tony Hawk korzysta z ochraniaczy, a domorośli miłośnicy deski wolą przywalić łbem o beton niż założyć kask?



Dlatego, że on robi wielkie airy na halfpipeach, i skacze przez rozpędzone samochody. Gdyby mu kazali zrobić kickflipa do manu, to raczej by zbroi nie ubierał.
Zgłoś
Avatar
pawu95 2014-05-26, 2:10 1
pin napisał/a:

Jak to jest, że taki Tony Hawk korzysta z ochraniaczy, a domorośli miłośnicy deski wolą przywalić łbem o beton niż założyć kask?



Tak było jest i będzie - jak masz coś cennego to starasz się to ochronić.
Zgłoś
Avatar
p................n 2014-05-26, 12:36
boszlu napisał/a:



Dlatego, że on robi wielkie airy na halfpipeach, i skacze przez rozpędzone samochody. Gdyby mu kazali zrobić kickflipa do manu, to raczej by zbroi nie ubierał.



Myślę, że obaj widzieliśmy masę faili na sadolu, gdzie początkujące dzieciaki chcące zrobić takiego kickflipa lub grinda nie mały nawet kasku założonego. I obydwaj wiemy dlaczego to nazywa się "fail". Tu nie chodzi o to jakie tricki robisz, tylko jaki masz poziom.
Zgłoś
Avatar
Mapet_Ro 2014-05-26, 19:39
Tony Hawk zawsze dawał rade. Tony Hawk PRO Skater 2- jedna z moil ulubionych gier
pozdro
Zgłoś