18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
Duplikat tematu INFORMACJA: liveleak.com i youtube zgłoszony przez ~REsadER
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:30
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:24
Avatar
Lostos 2024-09-26, 10:18 3
Lipiniorz25 napisał/a:

Debile znowu sobie urzadzali wyscigi w miescie...



Uwielbiam takie osoby tak TY. Puste bez jakiej kolwiek informacji. dzieciak zajebał samochód z Firmy chciał się popisać wjebał się w innych ludzi a Ty i tak Kurwa TWierdzisz że był wyścig XDDDDDDDD parówa to za dużo powiedziane XD
Zgłoś
Avatar
lacrimal 2024-09-26, 10:24 2
Banda ciuli. Po nocy jedzie się popisywać - za dnia się boi. Widać koledzy też się pojawili poburczeć katarynami.
Plus dla obcego że patoli filmował.
Zgłoś
Avatar
Lipiniorz25 2024-09-26, 10:51 3
Lostos napisał/a:

Uwielbiam takie osoby tak TY. Puste bez jakiej kolwiek informacji. dzieciak zajebał samochód z Firmy chciał się popisać wjebał się w innych ludzi a Ty i tak Kurwa TWierdzisz że był wyścig XDDDDDDDD parówa to za dużo powiedziane XD



Tez bierzesz udział w wyscigach? Takich jak wy powinno sie wrzucic do glebokiego dołu,bez jedzenia i picia
Zgłoś
Avatar
An4lTerror 2024-09-26, 11:30 4
żmij napisał/a:

Następnym jego doświadczeniem powinien być AnalTerror w pierdlu.



Oj tak byczku
Zgłoś
Avatar
sirapacz 2024-09-26, 11:59 5
jak się tak zastanowić to "miękkość" blachy tego 27 letniego autka pasjonaty zmniejszyła szanse na poważne obrażenia tej dwójki. Z drygiej strony tylne koło znajduje się nieprzyjemnie blisko pleców przedniego pasażera.

Mam nadzieję, że finansowo i konsekwencjami prawnymi dojadą te szczochy, które spowodwały wypadek. Szczególnie mam nadzieję, że ubezpieczyciel odmówi wypłaty z AC lub wystąpi z regresem.
Młody z dłubanej niestety nie odzyska kasy włożonej w samochód. Zrobią mu szkodę całkowitą na 3,50PLN i będzie mógł zatrzymać wrak.

Niech się wszyscy cieszą, że obyło się bez ofiar lub obrażeń.... Fura to tylko kawałek metalu jaki można kupić za pieniądze.
Zgłoś
Avatar
bananowyNihilista 2024-09-26, 12:02 8
A czy zwróciliście uwagę, że tutaj mamy na obrazku pokolenie około 20 latków i oni tam kurwa wszyscy płaczą... ta płacze, ten płacze, kurwa wszyscy płaczą... Co jest kurwa za pedalstwo z tej młodzieży dzisiaj... bo ja rozumiem jakby coś się komuś stało, nogę urwało, dzieciaka pokiereszowało, matkę zabiło... ale nikomu nic nie jest a oni kurwa płaczą... co to ma być kurwa?
Zgłoś
Avatar
skid1112 2024-09-26, 12:41 1
Jak juz, to tam jest 2.2 Vtec. Nie 2.0. Nie wprowadzaj ludzi w błąd
Zgłoś
Avatar
mit2 2024-09-26, 12:45 3
pankruk napisał/a:

2.0 może się próbować spod świateł z Polonezem 1.4
2.2 myślę, że Octavia 2.0 TDI to godny przeciwnik


Nie popadajmy w skrajności.
Preludka w zamyśle miała być tanim, nieźle prowadzącym się usportowionym coupe, a nie demonem prędkości.
I o ile 2.0 był dość wolny, to np. 2.2 185KM miał 7,5s do setki, a to jak na połowę lat 90-tych jest nieźle. A było jeszcze Type-S.
Zgłoś
Avatar
marcin9002 2024-09-26, 12:57 1
Doprawdy nie pojmuje co nasza "policja" robi.? Aaa no tak pewnie na Maczku wpierdalają burgerki. Czy to tak trudno wbić się na kilka zamkniętych grup z wyścigami i zorganizować zmasowana akcje? Do tego akcje typu trzeźwy poranek w poniedziałek zamienić na weekendowe bezpieczeństwo?
Zgłoś
Avatar
Kogucik_Bałamucik 2024-09-26, 13:20
Lostos napisał/a:

Uwielbiam takie osoby tak TY. Puste bez jakiej kolwiek informacji. dzieciak zajebał samochód z Firmy chciał się popisać wjebał się w innych ludzi a Ty i tak Kurwa TWierdzisz że był wyścig XDDDDDDDD parówa to za dużo powiedziane XD



Sklej wary gówniarzu !

W jakich innych ludzi się wjebał ?

Aaaa w takich samych zjebów jak on czy w emerytów lub ludzi do pracy/z pracy jadących!

Nie kłam parówo ! Bo wszystko doskjonale widać w kogo się wjebał.

To są jego kumple/znajomi, i się razem ścigali (są świadkowie) policja tez to wie oskarku pedzlaku.
Zgłoś
Avatar
sirapacz 2024-09-26, 13:30 6
@bananowyNihilista
Hondziarz, jeździł 27 letnim autem które pucował, naprawiał, ulepszał. Zapracował na nie - nie sądzisz, że kupił je za swoje? a nie jak ten gnojek opieprzył auto klienta z warsztatu taty (zakładam, że tak było) i go nie szanował. Nie szanował bo nie zapracował na to. Tak samo jak banany dostaną auto "na urodziny" od tatusia i zachowuje się jak bydle.
Ten tu płaczek widzi rozkurwione auto na które zapracował, o które dbał lepiej niż większość ludzi. Stracił swój czas, pracę i pieniądze - bo jak wspomniałem od tych złodziejskich 'ubezpieczycieli' nie dostanie należnej kompensaty o ile nie będzie się z nimi naparzał w sądzie. Jak myślisz. Posiadacz 27 letniego auta ma kasę na prawnika, który wyszarpie kasę?
Taki płacz to nie wstyd. Jest opanowany kiedy trzeba a emocje puścił dopiero jak już było spokojnie.
A że panna płacze? Miałeś kiedyś wypadek lub kolizję? Wjechał ktoś w ciebie? We mnie kilkukrotnie - to za każdym razem jest silny stres. A nigdy nie miałem klapy bagażnika 10cm od pleców.
Zgłoś
Avatar
Kkwwm 2024-09-26, 13:49 2
Anton.
Bez komentarza.
Zgłoś
Avatar
Kogucik_Bałamucik 2024-09-26, 14:05 3
sirapacz napisał/a:

Taki płacz to nie wstyd. Jest opanowany kiedy trzeba a emocje puścił dopiero jak już było spokojnie.



Co kurwa? Pewnie taki sam '' męski ''jesteś jak on,chyba że ty sam to piszesz o sobie,to by tłumaczyło.

Taki płacz w tych okolicznościach, to tylko miekie faje i pizdy płaczą jak ta laska.

To zaden facet a zwykły laluś, oskarek. Wstyd i żenada wśród mężczyzn.
Zgłoś
Avatar
Ramiell 2024-09-26, 14:36 2
Marian_Koniuszko napisał/a:

Ktoś kto jest już zmęczony hulaszczym trybem życia



Ja jak jestem zmęczony robię sobie miesiąc albo dwa przerwy, babom nie można ufać, zawsze prędzej czy później zdradzą. Namówiłem trzech znajomych na zainstalowanie szpiega w telefonie swoim kochanym połówkom, 2 zdradzały z czego jeden frajer wybaczył i dalej jest zdradzany. Faktem jest to że z kobietą miesiąc miodowy i ta niby miłość trwa do 4 miesięcy potem to już nudna rutyna.
Zgłoś
Avatar
sirapacz 2024-09-26, 14:40
Kogucik_Bałamucik napisał/a:

Co kurwa?



Jak to było? Kozak w necie, pizda w świecie?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie